بهبود sea otter جمعیت بازده مزایای بیشتر از هزینه

پس دوباره آنها به سواحل اقیانوس آرام در دهه 1970 سمور دریایی’ بازیابی سریع و اشتهای سيری خوشمزه صدف مانند جوجه تیغی صدف و خرچنگ به ارمغان آورده است و آنها را به جنگ با جوامع ساحلی و ماهیگیران که تکیه بر همان ارزش شیلات برای مواد غذایی و درآمد.

اما در دراز مدت مزایای sea otter بازیابی — مانند سالم اشنه دریایی, جنگل, بالاتر جلب ماهی کربن ذخیره سازی و گردشگری — می تواند به ارزش تا آنجا که 53 میلیون دلار در هر سال با توجه به جدید UBC پژوهش است. اگر به خوبی مدیریت این منافع اقتصادی می تواند جبران ضرر و زیان تجاری به صدف شیلات از 7 میلیون دلار در هر سال است.

مطالعه منتشر شده امروز در علماست و اولین منطقه ای اقتصادی تحلیل هزینه ها و منافع sea otter بازیابی در امتداد سواحل غرب از جزیره ونکوور. انتقادی آن ارائه می دهد جدید مدل چارچوب برای ارزیابی قابل توجهی در دراز مدت زیست محیطی تغییرات رانده شده توسط یک درنده مانند sea otter.

“کار ما ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به آینده ای که در آن سمور جمعیت بهبود یافته اند به حدود 5000 حیوانات و باید به طور کامل reoccupied تاریخی خود در محدوده” گفت: سرب نویسنده ادوارد Gregr یک استاد کمکی در موسسه منابع محیط زیست و توسعه پایدار در UBC. “ما دریافتیم که اکوسیستم ساحلی با سمور حال حاضر تقریبا 40 درصد سازنده تر است. در دراز مدت که برابر بالاتر جلب ماهی به ارزش 9 میلیون دلار کربن ذخیره سازی به ارزش 2 میلیون و فرصت های گردشگری به ارزش $42 میلیون نفر در هر سال است.”

که چون گرسنه سمور درایو بزرگ تحولات به محلی اکوسیستم: با نگه داشتن خارپشت جمعیت در بررسی آنها اجازه می دهد تا جنگل اشنه دریایی به بهبود می یابند. سالم اشنه دریایی, جنگل, در نوبت جدا کردن کربن و پشتیبانی فراوان زندگی دریایی از ماهی قزل آلا و lingcod به مهر و موم و نهنگ.

برای تجزیه و تحلیل محققان یکپارچه محلی زیست محیطی زمینه مطالعات موجود اقتصادی و های اخیر گردشگری را بررسی و برای محاسبه عدم قطعیت در آینده ارزش ها و پتانسیل تعاملات میان گونه ها در اکوسیستم ساحلی.

“این روشن است که بشریت باید معکوس کاهش تنوع زیستی اگر ما می خواهیم برای رسیدن به یک آینده پایدار” گفت: همکاری نویسنده کای چان استاد در IRES و موسسه اقیانوس ها و شیلات در UBC. “این مطالعه نشان می دهد که بازگرداندن کلید گونه به اکوسیستم نیز می تواند مزایای زیادی برای مردم و می تواند به عنوان یک خدمت مفید چارچوب برای ارزیابی بالا درنده بازیابی در جای دیگر.”

اما محققان هشدار می دهند که هزینه ها و منافع بزرگ مانند اکوسیستم های جهان هستند که به طور مساوی توزیع شده است. در بریتیش کلمبیا آینده تصمیم گیری در مدیریت باید در نظر مفاهیم محلی و جوامع بومی و ماهیگیران که در حال تجربه ضرر و زیان از صدف شیلات حاد تر.

برای مثال در حالی که تجاری ماهیگیران به احتمال زیاد برای انطباق با کمتر خرچنگ در آب های کم عمق توسط ماهیگیری در آبهای عمیق تر بومی تفریحی و یا برداشت بیشتر با دسترسی محدود نمی ممکن است قادر به.

“هزینه های دیگر و مزایای — مانند امنیت غذایی و فرهنگ و سنت — نیز قابل توجه, اما آنها سخت تر به ارزش دلار گفت: Gregr. “رفتن به جلو ما می خواهیم به مقیاس مدل پایین و ترکیب جمله اثرات در سطح محلی است.”

این محققان امیدوارند که کمیت اثرات زیست محیطی تحولات گسترده تر خواهد شد کمک به کاهش درگیری ترویج پذیرش عمومی از اکوسیستم تغییر و کمک به شناسایی فرصت ها برای جوامع محلی.

“سمور دریایی شرکت وجود داشته است و موفق شد توسط مردم بومی این منطقه هزاران سال قبل از آنها بودند به انقراض نزدیک شکار توسط دریایی در تجارت خز” گفت: Gregr. “بازیابی آنها یک فرصت طلایی برای دولت کانادا برای آشتی ساحلی مدیریت شیلات با جوامع محلی و ذینفعان منطقه ای برای اطمینان از سالم جوامع ساحلی و پر رونق سمور جمعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im