تحقیقات جدید با روش اتخاذ شده توسط دانشمندان مقابله با بسیاری قابل مشاهده تاثیر تغییرات آب و هوا — به اصطلاح سبز از قطب شمال مناطق.

آخرین هواپیماهای بدون سرنشین و ماهواره تکنولوژی کمک یک تیم بین المللی از محققان برای درک بهتر چگونه گسترده treeless مناطق به نام تندرا در حال تبدیل شدن سبزتر.

به عنوان قطب شمال درجه حرارت در تابستان گرم و گیاهان در پاسخ. برف در حال ذوب شدن زودتر و گیاهان در حال آمدن به برگ هر چه زودتر در بهار. پوشش گیاهی توندرا در حال گسترش به مناطق جدید و که در آن گیاهان در حال حاضر در حال رشد آنها در حال حاضر در حال رشد بلندتر است.

درک این که چگونه اطلاعات گرفته شده از هوا در مقایسه با مشاهدات ساخته شده بر روی زمین کمک خواهد کرد که برای ساخت واضحترین تصویر و در عین حال از نحوه مناطق شمالی و اروپا و آسیا و آمریکای شمالی در حال تغییر به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد.

در حال حاضر یک تیم از 40 دانشمندان از 36 موسسات رهبری دو National Geographic کاشفان نشان داد که علل این روند سبز پیچیده تر هستند — و متغیر-از آنچه قبلا تصور.

محققان از اروپا و آمریکای شمالی در حال پیدا کردن که قطب شمال سبز مشاهده از فضا است که توسط بیش از یک پاسخ از تندرا گیاهان به گرم شدن کره زمین بر روی زمین است. ماهواره ها نیز گرفتن تغییرات دیگر از جمله تفاوت در زمان ذوب برف و رطوبت از مناظر.

منجر نویسنده Dr ایسلا مایرز-اسمیت از دانشگاه ادینبورگ مدرسه علوم گفت: “فن آوری های جدید از جمله سنسور بر روی هواپیماهای بدون سرنشین, هواپیما و ماهواره در حال دانشمندان را قادر می سازد برای پیگیری الگوهای در حال ظهور از سبز موجود در ماهواره پیکسل است که پوشش به اندازه زمین فوتبال.”

پروفسور اسکات گوتز از دانشکده انفورماتیک محاسبات و سیستم های اینترنتی در دانشگاه آریزونای شمالی می گوید: این تحقیقات بسیار حیاتی است برای درک ما از تغییر جهانی آب و هوا. تندرا گیاهان عمل به عنوان یک مانع بین گرم شدن جو و سهام بزرگ از کربن ذخیره شده در زمین یخ زده.

تغییرات در پوشش گیاهی تغییر تعادل بین مقدار کربن دستگیر شده و انتشار آن به اتمسفر است. تغییرات کوچک می تواند به طور قابل توجهی تاثیر تلاش برای نگه داشتن گرمایش زیر 1.5 درجه سانتی گراد — یک هدف کلیدی از توافق پاریس. مطالعه کمک خواهد کرد که دانشمندان برای کشف کردن که عوامل سرعت بخشیدن و یا کاهش سرعت گرم شدن کره زمین.

شرکت سرب نویسنده Dr Jeffrey Kerby که Neukom همکار در کالج دارتموث در حالی که انجام این تحقیقات گفت: “علاوه بر جمع آوری تصاویر جدید پیشرفت در چگونه ما پردازش و تجزیه و تحلیل این داده ها — حتی تصاویر است که در دهه های قدیمی — در حال revolutionising چگونه ما را در درک گذشته و حال و آینده از قطب شمال.”

الکس Moen, معاون رئیس جمهور از اکسپلورر برنامه های در انجمن جغرافیای ملی گفت: “ما مشتاقانه منتظر تاثیر این کار را در فهم جمعی ما از قطب شمال برای نسل های آینده.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ادینبورگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im