ق را مؤسسین می خواهد یک فرد سیاه و سفید خود را به هیئت مدیره صندلی

الکسیس Ohanian استعفای اسفباری پاسخ در فن آوری و صنعت به قتل جورج فلوید.

ق مؤسسین الکسیس Ohanian روز جمعه گفت او را به استعفا از این شرکت هیئت مدیره و می خواهد یک نامزد را به صندلی خود را در آنچه که شده است همه سفید چهار نفر از هیئت مدیره. مدیر عامل شرکت استیو هافمن وعده داده شده به احترام به درخواست و گفت: در یک پست در Reddit که این شرکت به روز رسانی خواهد شد محتوای آن اعتدال و سیاست “انجام کار سخت از ساخت مطمئن شوید که ما در حال زندگی می کنند تا به ارزش های ما.”

“من باور دارم استعفا در واقع می تواند یک عمل رهبری از مردم در قدرت در حال حاضر” Ohanian می گوید در یک ویدیو ارسال شده به خود را در حساب توییتر شخصی.

Ohanian حرکت است که شاید قابل توجه ترین پاسخ هنوز در دره سیلیکون در حمایت از نژادی حقوق صاحبان سهام پس از کشتن جورج فلوید. شرکت های فن آوری ها متعهد هزار دلار به نژادی عدالت سازمان اما Ohanian را برای اولین بار علنی استعفای خواهد شد و در نهایت گسترش دره نازک سپاه از مدیران. در این ویدئو Ohanian می گوید او می خواهد به یک مدل نقش برای دختر خود را با تنیس سوپراستار سرنا ویلیامز.

“من انجام این کار را برای خودم و برای کشورم” Ohanian می گوید. “من گفت: این را به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر زمانی که او می پرسد:” چه شما انجام دهید؟'”

Ohanian ویدئو شامل دو وعده اضافی: با استفاده از سود آینده از او ق سهام به پشتیبانی نژادی عدالت علل و 1 میلیون دلار کمک مالی به khezri را با حقوق خود آشنا شد. حقوق خود را بدانید یک سری از اردوگاه های آموزشی برای نوجوانان با حمایت فعال و ستاره فوتبال, پوشش موضوعاتی مانند حقوق قانونی در بازداشت سواد مالی و سرمایه گذاری و تغذیه.

نوار برای پشتیبانی در حال افزایش است به عنوان منتقدان تماس در شرکت های فن آوری به فراتر از آسان روابط عمومی رسانه های اجتماعی پست ها و کمک های مالی. آنها درخواست دره سیلیکون به طور معنی داری حساب خود را برای شکست های گذشته در تنوع است.

هافمن به صحبت کرد این به طور مستقیم در یک پست که رفت زندگی می کنند در مدت کوتاهی پس از Ohanian اعلام. توصیف یک “غیر قابل قبول فاصله بین اعتقادات ما به عنوان مردم و شرکت و آنچه شما می بینید ما در محتوای سیاست” مدیر عامل شرکت متعهد به همکاری نزدیک با subreddit مدیران به تعمیرات اساسی این شرکت در محتوای سیاست در هفته های آینده را صریح و روشن ایستادگی در برابر گفتار نفرت.

ق بوده است که چاه مستراح به صورت افراطی فکر می کردم. در سال های اخیر زن ستیز و بلاغت بر روی پلت فرم افزایش یافته است و با توجه به 2019 کاغذ و حتی به عنوان رهبران ممنوع, برخی از مهمترین و آشکار subreddits و تجدید نظر در محتوای اعتدال سیاست. مقاله دوم در بر داشت که یک subreddit ممنوع است آن فعال ترین کاربران به سادگی مهاجرت به دیگر ق جوامع در خاکستری فضایی از اعتراض اما نه ممنوعیت-شایسته.

در یک صدای جیر جیر به هافمن در دوشنبه سابق Reddit مدیر عامل شرکت الن K. پی ای که تمرکز بر takedowns او ساخته شده یک هدف گسترده انتقاد, متهم شرکت, کسب درآمد, سفید برتری بهره مندی از رشد ویروسی نژادپرستانه subreddits مانند r/TheDonald. Ohanian بیش از حد تحت تجدید انتقاد برای تصدی خود در شرکت.

Ohanian نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Redditors با استفاده از این سایت به صورت سال به هدف آزار و اذیت و dox زنان در سیستم عامل های دیگر. هافمن می گوید او را می پذیرد “مسئولیت کامل” برای چه مبهم قوانین در بیان نفرت و محتوای اعتدال آهسته حذف وقیحانه نژادپرستانه جوامع است.

فلوید را به قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس و پس از آن تظاهرات که با افزایش فشار در دره سیلیکون به صندوق طولانی مدت طرح های است که می تواند درایو سیستمیک تغییر جای یک بار کمک های مالی. هشتگ #Hireandwire (“استخدام فرد یا سیم سرمایه گذاری”) است که بخشی از این فشار توسط کارآفرینان برای دره سیلیکون به معنی سرمایه گذاری در سیاه و سفید متعلق به راه اندازی است. داخلی تنوع طرح floundered برای سال منتهی به تجدید تاکید بر حمایت از کشورهای در حال ظهور سیاه سرمایه گذاران و رهبران.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>