کاهش شدید تنگی نفس و آسیبهای روانی در COVID-19 ARDS بازماندگان

یک مقاله جدید آنلاین منتشر شده در سالانه جامعه قفسه سینه آمریکا بررسی تهویه و دارو استراتژی است که می تواند کمک به جلوگیری از آسیبهای روانی شدید COVID-19 بازماندگان برای درمان سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) با تهویه مکانیکی.

در “هوا گرسنگی و آسیبهای روانی در تهویه COVID-19 بيمار: فوری مشکل” ریچارد Schwartzstein MD و نویسندگان بررسی ادبیات پزشکی و مقایسه مبتنی بر شواهد با شیوه های منسوخ شده و یا شیوه های غلط است که هنوز هم در حال استفاده است. این شیوه های منسوخ شده ممکن است منجر به آسیبهای روانی برای بیمارانی که رنج می برند از “هوا گرسنگی” — یک احساس شدید و تنگی نفس-با توجه به تهویه استراتژی است که محافظت از ریه ها اما ممکن است باعث مشکلات دیگر است.

“مطالعات متعدد نشان داده اند که ریه های زخمی عفونت منجر به ARDS و نارسایی تنفسی می تواند بیشتر مجروح اگر به اندازه نفس ارائه شده توسط ونتیلاتور بیش از حد بزرگ است یا فشار استفاده می شود به باد ریه بیش از حد بزرگ است,” دکتر گفت: Schwartzstein رئیس ریوی مراقبت ويژه و خواب پزشکی بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی و استاد پزشکی دانشکده پزشکی هاروارد. “بنابراین ما مدیریت این بیماران با کم نفس به اندازه سعی می کنید برای محافظت از ریه های خود را از آسیب های اضافی. این باعث می شود احساس هوایی گرسنگی بسیار بدتر است.”

هنگامی که درایو به نفس بسیار بالا است به عنوان آن ممکن است با ورزش و یا یک عفونت از یک فرد اغلب توسعه یک احساس درجه گرسنگی و یا یک انگیزه قوی برای تنفس و همچنین افزایش تعداد تنفس در دقیقه و اندازه نفس; تحت این شرایط محدود کردن نفس اندازه می تواند احساس تنفس ناراحتی بدتر است.

در گزارش های اخیر از بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت بستری در Icu در سیاتل نیز خود نویسندگان Icu در بیمارستان عمومی ماساچوست و بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی 88-91 درصد از بیماران مبتلا به تنگی نفس قبل از لوله گذاری تراشه و تهویه مکانیکی.

نویسندگان این مقاله اظهار داشت: “با این احتمال که صدها نفر از هزاران نفر از کوتاه-از-نفس بیماران در سراسر جهان در طول این همه گیر خواهد شد نیاز به کم حجم جزر و مدی تهویه مکانیکی ما نگران بالقوه برای توده آسیبهای روانی در میان بازماندگان ناشی از عدم درمان هوایی گرسنگی است.” تحقیقات نشان داده است که در میان ICU بازماندگان تجربه هوا گرسنگی است که اغلب همراه با اختلال استرس پس از سانحه (PTSD).

دکتر Schwartzstein و همکاران بر این باورند که این مشکل قابل حل است اما. “پزشکان که درمان ARDS با توجه به COVID-19 برخی از آنها ممکن است عادت کرده اند به درمان بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی ابتدا باید آگاه باشید از این مشکل و سپس در نظر بگیرید که هوا گرسنگی می تواند ameliorated.”

دکتر Schwartzstein امتیاز به یک باور اشتباه است که فلج کاهش تنگی نفس. به عنوان یک نتیجه بیماران اغلب با درمان عصبی عضلانی مسدود کردن مواد مخدر است که در خدمت به عنوان شل کننده های عضلانی به حداقل رساندن ریه آسیب است. “این کاهش نمی air گرسنگی,” او گفت:. فلج ممکن است وضعیت را بدتر کند و مانع از بیمار از برقراری ارتباط و یا نشان دادن ناراحتی خود. در حالی که بیماران اغلب تسکین یافته و همچنین ترین آرام بخش است که باید مورد مطالعه قرار گرفته است نه از بین بردن تنگی نفس.

محققان با اشاره به مطالعات انجام شده استفاده از مواد مخدر برای این بیماران: “مواد مخدر هستند قابل اعتماد ترین عامل برای علامتی امداد هوایی گرسنگی — به نظر می رسد آنها به عمل هر دو از طریق افسردگی از تهویه درایو و صعودی ادراکی مسیر به عنوان آنها را با درد است.”

“شده است وجود دارد تمایل به برابر ‘آرام بخش’ با ‘ضد تنگی نفس’ اثر و فشار بوده است تا به استفاده از آرام بخش در درجه اول به دلیل بیماران اغلب مضطرب و آشفته زمانی که تحت درمان با تهویه مکانیکی,” دکتر گفت: Schwartzstein. “ما در حال حاضر می دانیم که بسیاری از آرام بخش ها نه از بین بردن تنگی نفس و ما اصرار پزشکان به استفاده از مواد مخدر برای تنگی نفس و آرامبخش زمانی که مورد نیاز برای اضطراب و اضطراب.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط جامعه قفسه سینه آمریکا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im