کاهش پروازهای تجاری با توجه به COVID-19 منجر به کمتر دقیق آب و هوا پیش بینی

پیش بینی آب و هوا تبدیل شده اند کمتر دقیق در طول COVID-19 pandemic با توجه به کاهش پروازهای تجاری با توجه به تحقیقات جدید.

یک مطالعه جدید در AGU مجله تحقیقات ژئوفیزیک نامه می یابد جهان از دست 50-75 ٪ از آن هواپیما آب و مشاهدات بین ماه های مارس و آوریل از این سال زمانی که بسیاری از پروازها شد و ریشه توجه به همه گیر.

هواپیما به طور معمول اطلاع رسانی و پیش بینی وضعیت ضبط اطلاعات در مورد دمای هوا رطوبت نسبی فشار هوا و باد در امتداد مسیر پرواز خود. به طور قابل توجهی کمتر از هواپیما در آسمان در بهار امسال پیش بینی این شرایط آب و هوا تبدیل شده اند دقیق کمتر و تاثیر بیشتر در تلفظ به عنوان پیش بینی گسترش بیشتر در زمان, با توجه به مطالعه است که بخشی از یک جریان خاص مجموعه ای از تحقیقات در AGU مجلات مربوط به زمان بیماری همه گیر.

پیش بینی آب و هوا یک بخش ضروری از زندگی روزمره است اما پیش بینی های نادرست نیز می تواند تاثیر اقتصاد یانگ چن عضو ارشد پژوهش در مرکز محیط زیست لنکستر در لنکستر انگلستان و نویسنده سرب از مطالعه جدید. دقت پیش بینی آب و هوا می تواند تاثیر کشاورزی و همچنین بخش انرژی و پایداری شبکه برق. توربین های بادی با تکیه بر پیش بینی های دقیق از windspeed و شرکت های انرژی بستگی متوسط پیش بینی برای پیش بینی چه انرژی بار خواهد بود هر روز به مردم خم کردن تهویه مطبوع خود را.

“اگر این عدم قطعیت می رود بیش از یک آستانه را معرفی ناپایدار ولتاژ برق در شبکه” چن گفت. “است که می تواند منجر به خاموشی و من فکر می کنم این آخرین چیزی است که ما می خواهم برای دیدن در این بیماری همه گیر.”

مناطق بیشتر تحت تاثیر این کاهش در آب و هوا پیش بینی شده است کسانی که به طور معمول سنگین ترافیک هوایی مانند ایالات متحده آمریکا و جنوب شرقی چین و استرالیا و همچنین جدا شده از مناطق مانند صحرای بزرگ گرینلند و قطب جنوب است. غرب اروپا است و به یک استثنای قابل توجه: آن آب و هوا پیش بینی شده است نسبتا بی پیرایه با وجود این تعداد هواپیما بر روی منطقه رها با 80-90٪.

این تعجب آور نیست چن گفت. چن مظنون منطقه شده است قادر به اجتناب از اشتباهات به دلیل آن است یک پر بسته بندی شده شبکه ای از زمین-بر اساس ایستگاه های آب و هوا و بالون اندازه گیری برای جبران کمبود هواپیما است.

“این یک درس خوبی به ما می گوید که ما باید به معرفی بیشتر و مشاهده سایت ها به خصوص در مناطق با پراکنده داده مشاهدات” چن گفت. “این به ما کمک خواهد کرد به بافر اثرات این نوع از اورژانس جهانی در آینده است.”

چن همچنین دریافتند آسمانی پیش بینی در سراسر جهان شده اند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار, به دلیل بارش پیش بینی شده اند قادر به تکیه بر مشاهدات ماهواره ای. اما مارس, آوریل, و ممکن است نسبتا خشک در سال جاری در بسیاری از جهان پس از چن اخطار می دهد که آسمانی پیش بینی های به طور بالقوه می تواند رنج می برند به عنوان طوفان و باران های موسمی فصل می رسند.

مقایسه پیش بینی

هوا مدل دقیق تر زمانی که تعداد بیشتری از مشاهدات هواشناسی در نظر گرفته شود و تعداد مشاهدات است تا حد زیادی کاهش یافته که کمتر از هواپیما را در هوا به عنوان مورد در ماه مارس-آوریل این سال است. این هواپیما داده های هواشناسی رله برنامه شامل بیش از 3500 هواپیما و 40 تجاری شرکت های هواپیمایی که به طور معمول ارائه بیش از 700 ، 000 هواشناسی, گزارش یک روز.

هنگامی که چن مقایسه دقت پیش بینی آب و هوا از مارس تا مه سال 2020 به همان دوره در سال 2017, 2018 و 2019 او در بر داشت 2020 پیش بینی کمتر دقیق برای دما و رطوبت نسبی windspeed و فشار هوا. این به رغم این واقعیت است که در ماه فوریه قبل از پرواز به طور قابل توجهی تحت تاثیر آب و پیش بینی دقیق تر بودند نسبت به سال قبل است.

او متوجه شد سطح فشار و سرعت باد پیش بینی شد و بی پیرایه در کوتاه مدت (1 تا 3 روز) اما کمتر دقیق برای دراز مدت (4-8 روز) پیش بینی شده در این مطالعه است. در ماه فوریه قبل از تعداد پروازها کاهش یافته است پیش بینی دقت در مناطق مختلف است که تکیه بر هواپیما مشاهدات بود و در واقع بهبود یافته تا 1.5 درجه سانتیگراد (35 درجه فارنهایت) بیش از سال های گذشته است. اما در ماه مارس-آوریل سال 2020 زمانی که پروازهای شد کاهش می یابد 50-75 ٪ در مقایسه با فوریه که بهبود در دقت از میان رفت.

چن یافت اروپای غربی بود که این منطقه تنها با به طور معمول بالا پرواز ترافیک است که رنج می برند نیست قابل ملاحظه ای کاهش می یابد دقت در دما پیش بینی. او این نسبت به بیش از 1500 ایستگاه هواشناسی که به صورت متراکم و جمع آوری اطلاعات شبکه در این منطقه است.

با این حال, اروپایی, آب و هوا بود به خصوص unvarying بیش از مارس تا آوریل سال 2020 مدت زمان ساخت آن را آسان تر به پیش بینی با داده های کمتر با توجه به جیم Haywood, یک استاد علوم جوی در دانشگاه اکستر در انگلستان بود که نه درگیر با این مطالعه جدید. Haywood مظنون این نقش را در تداوم دقت اروپای غربی پیش بینی علاوه بر شبکه ای از زمین مشاهده امتیاز.

دیگر پیش بینی عدم هواپیما, اطلاعات, بیشتر, پیش بینی آب و هوا خواهد بود نهفته با توجه به مطالعه است. در حالی که آسمانی پیش بینی شده تاثیر پذیری از دانشمندان توانایی گرفتن علائم هشدار دهنده از حوادث آب و هوایی شدید در این تابستان می تواند رنج می برند. در دراز مدت نتایج مطالعه نشان می دهد منابع اطلاعات آب و هوا باید متنوع به خصوص در مشاهدات-پراکنده مناطق و نواحی که تکیه به شدت در پروازهای تجاری با توجه به چن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر