مراکز نوتوانی مبارزه به عنوان Covid-19 راند تا هزینه های

مواد مخدر و مصرف الکل افزایش یافته است, اما به همه گیر می تواند نیروی برخی از مراکز درمانی از کسب و کار.

در هر ساعت در ساعت یک عضو هیات در سفر مرکز بازیابی در سن آنجلو تگزاس می فرستد یک “کد 19” به هر کس در ساختمان است. بدون توجه به جایی که پرستاران یا کارکنان در 72 بستر سوء مصرف مواد مرکز بازیابی آنها جلوگیری از آنچه آنها انجام می دهند و پاکسازی تمام سطوح اطراف آنها را پاک کردن میز و صندلی و دستگیره درب. به نام بعد از Covid-19 این ساعت کد 19s تنها یکی از بسیاری از اقدامات درمانی در سراسر کشور با استفاده از سعی کنید به نگه داشتن مشتریان خود و کارکنان امن است.

امکانات بیشتری را استخدام سرایداران کردن در تجهیزات حفاظت شخصی و حتی راه اندازی سایت PCR آزمایش که با استفاده از یک سواب از یک بیمار تنفسی به آزمون برای فعال Covid-19 عفونت است. اما در همان زمان که مدیران در حال سرمایه گذاری در یک میزبان از آنچه قبلا پیش بینی نشده نیازهای آنها نیز محدود کردن چگونه بسیاری از بیماران آنها خدمت می کنند و به عنوان ارجاع از دادگاه های ایالتی کودک حفاظتی, خدمات و برنامه های توسعه اجتماعی که بسیاری از آنها در حال حاضر بسته و یا عامل از راه دور کاهش است. خدمت کمتر از بیماران به معنی امکانات کسب درآمد کمتر و در نهایت می تواند نیروی کاهش به خدمات و کارکنان. اضطراب و افسردگی و استفاده از مواد مخدر موشک وار رفتن بسیاری از مدیران بدانم اگر آنها قادر خواهید بود به نگه داشتن درهای خود را باز بسیار طولانی بسیار کمتر پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای درمان.

“این در حال حاضر سخت در این کشور برای دسترسی به کیفیت بالا و سلامت روان و درمان اعتیاد می گوید:” چاک Ingoglia رئیس شورای ملی سلامت رفتاری که نشان دهنده بیش از 3000 مراکز درمانی در سراسر کشور است. “این است که فقط آن را بدتر.”

مثل خانه های سالمندان مراکز درمان هستند, گروه محیط زندگی که در آن مشتریان اغلب هم اتاقی سهم حمام خوردن در جمعی ناهار خوری مناطق و شرکت در جلسات مشاوره گروهی. امکانات اغلب نیز به مردم با به خطر بیافتد سیستم ایمنی یا سیستم تنفسی است که می تواند آنها را بیشتر به احتمال زیاد به قرارداد شدید Covid-19 عفونت است.

تطبیق خدمات سرپایی مانند معتادان گمنام جلسات یا جلسات مشاوره از فرد به جلسات مجازی رفته نسبتا هموار برای برخی از مراکز هر چند این تکنولوژی بهره مند نیست همه بیماران به همان اندازه. “ما دریافتیم که پزشکی از راه دور برای همه نیست و می گوید:” Candace بیماری هوجکین جمهور از دروازه جامعه خدمات یک مرکز بازیابی در جکسون ویل فلوریدا. در حالی که برخی از بیماران ترجیح می دهند به راحتی از حضور در جلسات از خانه (به خصوص کسانی که به طور معمول تکیه بر حمل و نقل عمومی) دیگران ممکن است دسترسی به یک تلفن و یا قرص, و یا ممکن است به اندازه کافی بزرگ از اطلاعات گوشی, برنامه برای مکالمه تصویری. دیگران ترجیح می دهند فقط تجربه بودن در اتاق با افراد دیگر.

فدرال سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت نیز سست محدودیت در متادون و بوپرنورفين مصنوعی, مصرف مواد مخدر است که به سهولت علائم سم زدایی و کاهش طولانی مدت هوس. داروهای موثر در درمان اعتیاد به, اما آنها همچنین می تواند مورد آزار قرار گرفته و حتی در نهایت به فروش می رسد در خیابان. قبل از همه گیر هر دو داروها بودند شدیدا کنترل شده و تا به حال به اداره در یک کلینیک را به مطمئن شوید که مردم مصرف دوز مناسب. اما متادون کلینیک می توانید هزاران نفر از بیماران در یک روز ساخت آنها پتانسیل گره برای Covid-19 انتقال است.

در حال حاضر “پایدار” بیماران که در این داروها برای مدتی و قابل اعتماد نشان داده شده است به قرار ملاقات مجاز به انتخاب به مقادیر کافی به گذشته 28 روز و ذخیره آنها را در خانه. در عملیات پر Inc., فراهم می کند که درمان اعتیاد به شهرستانهای اطراف تمپا Ft. مایرز و سنت پترزبورگ فلوریدا پرستاران انجام مخدر صفحه نمایش در هوای آزاد چادر و تحویل دوز دارو به بیماران منتظر در اتومبیل های خود را فقط مانند درایو-از طریق Covid-19 تست می گوید: مدیر عامل شرکت دایان کلارک.

اما نه همه درمان سوء مصرف مواد می توان در خانه و یا در پارکینگ و تطبیق شده است هر دو دشوار و پر هزینه در امکانات مسکونی. در سفر مرکز بازیابی هر کس در مسکونی و سم زدایی تسهیلات—از کارکنان اداری به سرایداران آشپز و بیماران باید پوشیدن ماسک. هیچ بازدید کننده مجاز و اریک سانچز مدیر عامل شرکت الکل و سوء مصرف مواد مخدر شورای کنچو دره اجرا می شود که سفر بازیابی, استخدام جدید, سرایداران برای کمک به تمیز کردن در بین ساعات کد 19 wipedowns. این کارکنان صفحه ورودی برای بیماران علائم و برای اولین بار این مرکز را نمی خواهد هر کسی که می رسد با اتوبوس. “این فقط بیش از حد خطرناک برای ما می گوید:” سانچز. “ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به کاهش خطر ابتلا به در جلویی قبل از آنها می آیند.” بیماران باید برای پیدا کردن جایگزین اشکال حمل و نقل و—اگر آنها نشان می دهد تا با علائم و یا مشکوک به آنها نمایانده Covid-19—آنها باید به خانه بروم و قرنطینه برای 14 روز قبل از آنها مجاز به درمان است.

امکانات دیگر گرفته اند بیشتر در مراحل شدید. عملیات همتراز کاهش تعداد بیماران می تواند آنها را به نصف و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب تخت و فضاهای مشترک اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. کلارک حتی خرید ماشین آلات دوخت بنابراین بیماران می تواند ماسک برای خود کارکنان و اعضای خانواده. کارکنان را به بيماران درجه حرارت دو بار در روز و وجود دارد بدون بازدید.

اما حتی با کسانی که اقدامات برخی از امکانات را هنوز هم در حال شیوع است. کارکنان در Homeward Bound ارائه می دهد که سوء مصرف مواد و سلامت روان درمان در محل در سراسر شمال و وست تگزاس نیز کاهش می یابد تعداد زیادی از مردم در خود امکانات مسکونی 50 درصد و صفحه نمایش بيماران و دیگر اعضای هیات قبل از آنها وارد ساختمان با توجه به اجرایی مدیر داگ دنتون. اما در ماه آوریل او می گوید: دو نفر در Homeward Bound دالاس مرکز آزمایش مثبت آیا به عنوان اعضای هیات. دنتون می گوید آنها جدا شده از بيماران و به طور کامل متوقف پذیرش به آن واحد هر چند بخش دیگر از امکانات از جمله سم زدایی واحد و زنان واحد قادر به باز بماند.

سپس در ماه جولای او می گوید: Homeward Bound تا به حال به طور کامل خود را El Paso مسکونی مرکز درمان پس از یازده اعضای هیات آزمایش مثبت است. “ما نمی باید کارکنان به باز نگه داشتن آن می گوید:” دنتون. “آن رفت شایع است.” هیچ مشتریان تست مثبت بودند نقل مکان کرد به امکانات دیگر. اعضای هیات که تست مثبت در حال منزوی در خانه در حالی که کسانی که در سمت چپ در حال تمیز کردن عمیق تسهیلات با توجه به دنتون. هنگامی که به اندازه کافی اعضای هیات تست منفی تسهیلات را بازگشایی اما دنتون برآورد دو تعطیلی می تواند هزینه تا $800,000 ترکیب شده است.

Homeward Bound شده است قادر به نگه داشتن به پرداخت تمام کارکنان آن تشکر برای چک Protection Program (PPP) یک قطعه از مراقبت در عمل است که به کسب و کارهای کوچک وام به پرداخت کارکنان در طول بیماری همه گیر. اگر یک کسب و کار است که قادر به زنده ماندن بدون گذاشتن هر گونه کارکنان, وام ببخشند. “در حال حاضر, آن را بشویید,” دنتون می گوید به این معنی است که بودجه فدرال را اساسا لغو کردن ضرر و زیان از دو تعطیلی. اما دنتون می گوید تمام این هزینه های اضافی و کاهش تعداد موجود تخت مالیات است در حال حاضر تاکید کرد سیستم. “قبل از همه گیر ما نمی باید بودجه کافی برای رسیدگی به بار می گوید:” دنتون. “که مادام العمر بوده است نگرانی است. ما لازم نیست که پول کافی برای رسیدگی به نیازهای وجود دارد. در حال حاضر با کاهش ظرفیت ما چگونه می خواهیم برای دیدار با نیاز دارند؟”

مراکز درمانی کار در هزینه برای خدمات ، در ازای ارائه خدمات سم زدایی و درمان, مشاوره شغلی و آموزش پزشکی-کمک به درمان مواد مخدر (اداره متادون يا بوپرنورفين) مراکز در حال بازپرداخت توسط شرکت های بیمه و یا توسط دولت یا بودجه فدرال. کمتر از بیماران به معنی بازپرداخت کمتر و کمتر بازپرداخت به معنی این امکانات باید به کاهش کارکنان و خدمات است. “این کاملا دوره ای. این چیزها در حال تقویت هر یک از دیگر می گوید:” Ingoglia. “سوال فقط می شود چه مدت می تواند آنها را نگه دارید در این نوع چرخه.”

یک ماه ژوئن نظرسنجی از بیش از 600 ارائه دهندگان خدمات است که اعضای شورای ملی برای سلامت رفتاری داشت که بیش از 70 درصد از پاسخ دهندگان بوده است مجبور به لغو یا reschedule خدمات و یا حتی به نوبه خود به دور مشتریان در طول سه ماه گذشته به طوری که آنها می تواند به حفظ اجتماعی فاصله. در برخی از امکانات مسکونی به جای داشتن دو یا سه نفر به اشتراک گذاشتن یک اتاق در حال حاضر مردم ممکن است به تنهایی زندگی می کنند. کارکنان در برخی از امکانات نیز تصمیم به نگه داشتن چند اتاق باز در مورد یک بیمار شروع به نشان دادن علائم و نیاز به جدا; دیگران مجبور به نوبه خود بیماران دور و یا تاخیر درمان این دلیل که بیمار وارد نشان دادن علائم. به طور متوسط کسانی که پاسخ دهندگان به نظرسنجی گزارش از دست دادن نزدیک به یک چهارم از درآمد خود را و تقریبا نیمی از امکانات خود را نمی خواهد زنده ماندن شش ماه دیگر تحت زمان شرایط مالی.

“برای نگه داشتن در حال حرکت درآمد شما را به نگه داشتن پذیرش مشتریان جدید و همچنین کسب درآمد پول در حالی که شما رفتار مشتریان است که شما می گوید:” مایکل Festinger رئیس جمهور راهی بهتر از میامی, یک اختلال سوء مصرف مواد مرکز درمان آن کاهش می یابد مسکونی با ظرفیت 30 درصد. “ریاضی بسیار ساده است.”

مانند بسیاری از مراکز راهی بهتر از سود چک حفاظت از برنامه و در حال حاضر Festinger می گوید: سازمان مالی پایدار—حتی اگر آن را تا به حال به جذب پیش بینی نشده هزینه های اضافی مانند اضافه کاری برای کارکنان که باید به کار ساعت های طولانی زمانی که همکاران می تواند در نمی آیند زیرا آنها تست کردم مثبت در حال نشان دادن علائم و یا نمی توانید مراقبت از کودک. اما او می گوید حتی برای خوب دویدن, تاسیس, برنامه این است که یک زمان دشوار است. “هیچ کس نمی تواند مقاومت در برابر قطع جریان درآمد برای یک دوره نامحدود از زمان وجود دارد قطعا سازمان است که نمی تواند و نمی خواهد برای زنده ماندن در این شرایط” او می گوید. Festinger نگرانی که به عنوان امکانات نزدیک ارائه دهندگان خدمات دیگر قادر نخواهد بود به مرحله و دیدار با تقاضا به دلیل محدودیت ظرفیت.

و همه امکانات باید واجد شرایط برای PPP. Rosecrance, یک روانی, بهداشت و درمان سوء مصرف مواد سازمان اجرا می شود که مراکز نوتوانی در ایلینوی, آیووا و ویسکانسین راه اندازی PCR آزمایش در تمام سایت های مسکونی, اما بیش از حد بزرگ بود به واجد شرایط برای PPP وام به دلیل آن است که یک سازمان غیر انتفاعی است که در استخدام بیش از 500 نفر است. جان شوستر گروه رئیس امور مالی برآورد Rosecrance از دست دادن $700,000 هر ماه به دلیل Covid-19 هزینه های. مدیران خوشبین هستند برنامه زنده خواهد ماند اما نگران کاهش است که ممکن است پیش رو باشد. “یک سازمان وجود ندارد برای 104 سال بدون تطبیق و تغییر شرایط نامطلوب. می گوید:” دیوید Gomel رئیس جمهور در Rosecrance. در حال حاضر او را تبدیل به محلی و دولت کمک های مالی را امتحان کنید و را تشکیل می دهند تفاوت.

در همان زمان که مرکز درمان کارکنان کاهش تعداد بیماران به آنها خدمت می کنند مصرف بیش از حد نرخ در حال افزایش است. خلاصه موضوع منتشر شده توسط انجمن پزشکی آمریکا یافت می شود که از ماه جولای بیش از 35 متحده گزارش شده بود افزایش مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شده است. ارائه دهندگان خدمات سلامت روان نگران هستند که, تنهایی, خستگی, انزوا و استرس ناشی از این بیماری همه گیر درایو می تواند بسیاری از کاربران سابق به عود. با توجه به نظرسنجی منتشر شده در جولای توسط بنیاد خانواده کایزر, نزدیک به 37 درصد از آمریکایی ها گزارش تجربه علائم اختلالات اضطرابی و افسردگی در طول ماه ژوئن بیش از سه برابر افزایش بیش از زمان مشابه در سال گذشته.

بحران در خطوط تماس در سراسر کشور نیز گزارش افزایش حجم تماس بگیرید. “این سخت است برای توان ذهنی خوبی در حال حاضر می گوید:” بورلی Wohlert مدیر عامل شرکت ققنوس و شورای ملی در اعتیاد به الکل و سوء استفاده اختلالات که در عمل چندین مسکونی امکانات نوتوانی. برای مردم مبارزه با بیماری هایی مانند اعتیاد به الکل و یا مواد مخدر سوء استفاده از این وضعیت است و حتی سخت تر است.

در حالی که پذیرش در پایین به جای اجتماعی فاصله, Wohlert اضافه می کند که بسیاری از مکان ها که به طور معمول مراجعه مردم به درمان—دادگاه ها و مدارس و برنامه های توسعه جامعه—نیز بسته در حال حاضر. او تسهیلات صرف هزاران نفر برای خرید محافظ شخصی دنده وانت برای نگه داشتن بیماران از حمل و نقل عمومی و به آنها اجاره فضای اضافی اداری اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله در طول مشاوره و جلسات. در همان زمان Wohlert می گوید: این برنامه دریافت نکرده واحد سرپایی و ارجاع از ماه ژوئن 29.

همچنین ممکن است برخی از بیم و هراس از بیماران بالقوه است که نگران هستند آنها را گرفتن ویروس در حالی که در درمان است. در تگزاس داگ دنتون نگرانی است که برخی از مردم می ترسند به Homeward Bound دالاس تسهیلات به این دلیل که شهر در حال حاضر یک Covid-19 کانون. اما حتی با مردم کمتر در آینده دنتون معتقد است که نیاز به خدمات است که هنوز هم بالا است و می تواند در حال افزایش است. “من پیش بینی یک موج از پذیرش به عنوان ترس فروکش و مردم شروع به تشخیص آنها دچار مشکل هستید با اعتیاد خود,” او می گوید. “هدف ما این است که ایستاده و آماده برای آنها را زمانی که آنها برسد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • در اینجا نحوه درست خواندن یک نظرسنجی انتخابات
  • DoNotPay unsubscribes شما از دادن و تلاش می کند به شما پرداخت می شود
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat