اری سالگرد فروش و تر: 21 بهترین تابستان, هوای آزاد, معاملات برای سال 2020

اری سالگرد فروش و برخی دیگر از, هوای آزاد, خرده فروش, فروش هنوز هم در از طریق روز یادبود. بهترین زمان از سال به انتخاب کنید تا تمام دوچرخه های تمبلرس و سیستم های خنک کننده است که شما نیاز دارید.

پس از تقریبا دو ماه از پناه در جای من تبدیل به بسیار آشنا با دیواره های داخلی از خانه من. اغلب, بلند, انفرادی اجرا و یا دوچرخه سواری من, ورزش, هوای تازه و استراحت از من با محبت و در عین حال به طور فزاینده ای مزاحم خانواده—و چه چیزی بیشتر می بینم بیشتر و بیشتر از شما پیوستن به من. به همه شما با نام تجاری جدید دوندگان و دوچرخه سواران و حیاط خلوت loungers من می گویند: خوش آمدید. یکی از مورد علاقه ما خرده فروشان REI, است و برگزاری آن سالانه سالگرد فروش است که زمان زیادی برای انتخاب دنده در حال اجرا تا 30 درصد ، کاربران همچنین می توانید صرفه جویی تا 20 درصد بر قیمت اقلام با کد ANNV20.

اگر شما نمی توانید پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید در REI Moosejaw نیز برگزاری آن فروش تابستان. برای ایده های بیشتر به خارج فراموش نکنید که برای بررسی از ما خرید راهنمای به بهترین انتقالها تناسب اندام, بهترین قابل حمل کوره و بهترین چتر.

به روز شده در مارس 21: ما ثابت قیمت گذاری جایگزین فروخته لینک های جدید اضافه میدارد مانند اری Co-op چرخه CTY دوچرخه.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید ما را حمایت کنید با خرید 1-سال سیمی اشتراک.

دوچرخه سواری در حال اجرا و پارو معاملات
bike

اری Co-Op چرخه CTY 2.2

عکس: اری

 • اری Co-op چرخه CTY 2.2 دوچرخه برای $934 ($165 خاموش): ما خواستار آن در حال حاضر: بعد از این تابستان آن را تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای پیدا کردن یک دوچرخه با این مشخصات برای زیر $1,000. این ترکیبی است که خوب برای هر دو شهر رفت و آمد و تداوم در مسیرهای پیاده روی در تعطیلات آخر هفته لذت سواری با جلو سیستم تعلیق هیدرولیک دیسک ترمز و فندر/رک سازگاری.

 • اسمیت سیگنال MIPS کلاه برای 60 دلار ($15 تخفیف): همه کلاه نگاه درس خوان. شما هرگز پیدا کردن سرد به دنبال یک, بنابراین شما نیز ممکن است یکی با شماره گیری چرخشی در سیستم مناسب تهویه کافی و کم اصطکاک لایه به کاهش حرکت چرخشی در تاثیر برای جلوگیری از صدمه به مغز.

 • Garmin Fenix 6S نرم افزار برای $550 ($150 خاموش): Garmin را باریک و قوی, هوای آزاد, چند منظوره, سازمان دیده بان مورد علاقه من ردیاب تناسب اندام برای گرفتن به طور کامل از دست رفته در backcountry.

 • الماس سیاه و سفید قفل کارابین برای 11 دلار ($4 تخفیف): همه از الماس سیاه و سفید دنده است و 25 درصد خاموش. اکثر کوهنوردان همیشه می توانید با استفاده از اضافی کارابین اما من همچنین اشاره کرد که یک کارابین مفید است برای قطع سگ با قلاده و کفش کودک در ما ارزان دنده راهنمای.

 • Kryptonite نیویورک استاندارد U-قفل برای $86 ($29 خاموش): اگر شما سرمایه گذاری در یک دوچرخه الکتریکی و یا یک دوچرخه عادی به اطراف در حالی که در جاده ها در شهرستان خود را در حال بسته محافظت از آن را با یک U-قفل اطراف قاب مقاوم در برابر پیچ و برش میدارد.

 • BIC ورزشی مجری هوا بادی ایستاده تا Paddleboard برای $467 ($80 خاموش): اجتماعی فاصله زمان بسیار خوبی را انتخاب کنید تا یک انفرادی ورزش آب مانند paddleboarding. اگر شما نمی خواهید به دور و یا سریع تورم بسته نرم افزاری مثل این است که مقرون به صرفه ترین نقطه ورود.

کمپینگ و آشپزخانه معاملات
pJetboil Flash Cooking Systemp

Jetboil فلش پخت و پز سیستم

عکس: Jetboil

 • Jetboil فلش پخت و پز سیستم 82 دلار ($27 خاموش): در این Jetboil آب جوش دیوانه-سریع (کمتر از 100 ثانیه!) برای هر کسی که نیاز به قهوه اولین چیزی که در صبح است. رنگ-تغییر جوش شاخص را نگه می دارد شما از بلند کردن درب پنج بار در دقیقه است.

 • BioLite Powerlight مینی برای 30 $($10 تخفیف): این نور متناسب در کف دست من است و قابل شارژ از طریق میکرو USB. من آن را پرتاب در بالای چادر, کلیپ آن را بر روی یک کوله پشتی در حالی که من دوچرخه سواری و سرپا نگه داشتن آن در بالای پیانو من وقتی دارم بازی میکنم.

 • HydroFlask سنگ لیوان برای $21 (9 دلار خاموش): من واقعا نمی توانم فکر می کنم از هیچ بهتر است برای استفاده از دو جداره عایق نسبت به نگه داشتن یخ در بوربن از ذوب فقط برای کمی طولانی تر.

 • Garmin inReach Explorer+ 2-راه های ماهواره ای ارتباط برقرار 350 $($100): Garmin را inReach سری یکی از چند ماهواره رسولان است که با استفاده از ایریدیوم شبکه یک سیستم فوق العاده سریع و کم پرواز ماهواره های که به شما اجازه ارسال یک سیگنال SOS از هر نقطه بر روی زمین.

 • Nalgene گسترده دهان بطری برای $5 ($7 خاموش): ما بطری آب خلاصه آینده است اما Nalgenes اصلی سبک leakproof BPA-free بطری آب. من هم استفاده از معدن به عنوان یک شیشه آب داغ در زمستان.

 • اری Co-op پادشاهی 6 برای $349 ($150 خاموش): من یک نسخه از این شوی چادر. این بسته کردن جای تعجب و شما می توانید اضافه کردن یک راهرو بعد به عنوان خانواده خود را شروع می شود به طرز مرموزی در نظر گرفتن فضای بیشتر و بیشتر.

 • نمو دیسکو 15 کیسه خواب (زنان) برای $225 ($75 کردن): به عنوان کسی که تمایل به تبدیل شدن به بسیار claustrophobic در مومیایی کیسه های من مانند نمو سخاوتمندانه قاشق به شکل کاهش و گرما-انتشار آبشش است که به شما اجازه احساس کمی کولر بدون چسبیدن پا.

 • Katadyn جاذبه BeFree سیستم تصفیه آب برای 52 دلار ($17 خاموش): Katadyn آب تصفیه کیسه شما کمک می کند تا فیلتر مقدار زیادی از آب بدون پوشیدن خود را عضلات بازو در یک پمپ. یک فیلتر آب نیز مفید در مورد به در خانه خود را به کیت اضطراری.

 • ابراز پیروزی از اکتشاف آتش 2-سوز اجاق گاز اردوگاه برای $82 ($27 خاموش): ما مثل Eureka کوره, اما آنها می تواند سخت برای پیدا کردن. این شهر همچنین دارای لینک به ضمیمه دیگر Jetboil یا Eureka کوره.

 • اری Co-op دنباله 40 بسته برای $90 ($39 خاموش): سیمی نویسنده اسکات Gilbertson و من مثل این راحت بسته در روز است که ساخته شده از بازیافت Bluesign تایید شده از مواد سازگار با محیط زیست.

کفش و پوشاک معاملات
merrell hiking boot

Merrell, Ontario ضد آب 85 اواسط چکمه

عکس: Merrell

 • Merrell, Ontario ضد آب 85 اواسط چکمه $112 ($28 خاموش): من خود نیست و این خاص جفت Merrell چکمه (من ترجیح می دهم با نام تجاری برای آن دنباله در حال اجرا کفش) اما من می توانم به Merrell دوام و مقاومت در برابر آب.

 • پاتاگونیا نانو پف $139 ($60 خاموش): پاتاگونیا را یاد نانو پف خط ایجاد بازار برای نور عایق کت که کار می کنند به همان اندازه نیز اواسط لایه ها در حالی که اسکی بازی سفر یا رفتن به دفتر.

 • Xero Z-دنباله کفش (مردانه) برای $60 (20 دلار): این سیمی مؤلف اسکات Gilbertson فعلی مورد علاقه دنباله در حال اجرا کفش و خوب و مقرون به صرفه Chaco جایگزینی.

 • اسمیت راهنمای انتخاب ChromaPop آفتابی برای $121 ($58 خاموش): شما نمی خواهد باور چگونه باور نکردنی آبی آب را می توان از طریق یک جفت ChromaPop لنز. آنها همچنین بزرگ برای ورزش هایی مثل ماهیگیری که در آن شما نیاز به … دیدن ماهی.

 • پاتاگونیا Fleetwith سرهمی برای $83 ($36 خاموش): این همه آب و هوا روزمره ساز و برگ. من رفته از دوچرخه سواری, اسکیت سواری و پیاده روی در معدن. به دلیل آن را تحت درمان با دوام دافع آب (DWR) شما می توانید نشت کل ظرف ماست پایین جلو پاک کردن تمام آن را با یک حوله و در ادامه با روز خود را.

دیگر هوای آزاد, فروش
pYeti Roadie 20 Coolerp

یتی Roadie 20 کولر

عکس: یتی

Moosejaw, Huckberry خورشید و اسکی و Backcountry نیز برگزاری فروش تابستان. در اینجا چند میدارد.

 • دریا به اجلاس خشک گونی برای 19 دلار ($6 خاموش): خوب خشک گونی ضروری است اگر شما می خواهید گوشی خود را و کیف پول را از طریق صدمه ندیده در هر سفر قایقرانی. این بسیار سبک وزن 70-dernier با یک رول بالا و D-حلقه دست و پنجه نرم پیوست.

 • یتی Roadie 20 کولر برای 170 $($30 off): یتی را rotomolded کولرهای بدون درز است که می تواند شکستن و یا نشت. این یکی به اندازه کافی کوچک به کار برای یک درب عقب اتومبیل یا در بالکن یا پاسیو. Sun & اسکی کوچکتر است, خرده فروش, اما من تا به حال تجربه های خوب با آنها. آنها هنوز هم این فروش در انبار.

 • شمال خیابان کیسه های پایونیر هیپ بسته برای $47 ($21 خاموش): این یکی از مورد علاقه من هیپ بسته و آن را ضروری اگر شما زندگی می کنند در جایی با آب و هوای مرطوب.

 • Deuter سرعت Lite 12L برای 48 دلار ($12 خاموش): ما مثل Deuter, بسته, اما آنها نمی فروش بسیار اغلب. این یکی کامل برای کوتاه افزایش روز و S شکل تسمه برای راحتی بیشتر.


بزرگ تر سیمی داستان
 • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
 • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
 • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
 • اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار شده است. آنچه ما آموخته است ؟
 • فیلم را نشان می دهد و به rewatch زمانی که شما طلب عادی
 • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>