دوباره از گرگ ها به بازگشت های بلند درختان بید در پارک ملی یلوستون

از سرگیری گرگ به پارک ملی یلوستون به بهبود بلند درختان بید در پارک با توجه به جدید دانشگاه ایالتی اورگان-چراغ مطالعه.

گرگ بودند دوباره به راه افتادند به این پارک در سال 1995. این مطالعه جدید نشان می دهد خود را به شکار در الک یک دلیل عمده برای افزایش ارتفاع درختان بید در شمال Yellowstone, گفت لوک, نقاش, حیات وحش بوم شناس در دانشگاه ایالتی اورگان و سرب نویسنده در مطالعه است.

شده است وجود دارد یک بحث در میان دانشمندان بیش از درجه که درختان بید ممکن است بهبود از دهه ها سرکوب توسط الک پس از بازسازی گرگ و متعاقب آن کاهش الک شماره نقاش گفت.

“نتایج ما نشان می دهد که کاهش الک مرور بیش از دو دهه گذشته در شمال یلو اجازه داده است درختان بید به رشد بلندتر در بسیاری از نقاط با وجود گرم شدن و خشک شدن آب” نقاش گفت: “درختان بید نمی نقاهت در برخی از مناطق به علت ادامه داد: به مرور و با افزایش تعداد گاومیش کوهان دار امریکایی.

پس گرگ مرمت در 1990s الک شماره کاهش یافته است و برخی از محققان گزارش درختان بید در حال رشد بلندتر با کاهش الک مرور شواهد از یک شیفت به سمت بید بازیابی.

این مطالعه جدید در مقایسه با داده ها از سه دوره: سال 1988 تا 1993 زمانی که الک تراکم بالا بود و اکثر درختان بید بسیار کوتاه; 2001-04 زمانی که درختان بید ممکن است شروع به بهبود می یابند; و 2016-18.

محققان تایید کرد که درختان بید را در واقع افزایش در ارتفاع و پوشش در پاسخ به کاهش مرور توسط الک.

مطالعه منتشر شده در مجله Ecosphere.

الک شماره در شمال یلو باید کاهش یافته و از بالا و از نزدیک به 20 ، 000 در سال 1995 — سال گرگ و بازسازی شد به پارک — به 4,149 شمارش بیش از دو روز در ماه مارس 2019 توسط زیست شناسان با مونتانا ماهی حیات وحش و پارک ها; خدمات جنگل ایالات متحده آمریکا و زمین شناسی.

نقاش و co-نویسنده مایکل Tercek از راه رفتن در سایه محیط زیست در مونتانا در بر داشت یک کنتراست قوی بین سایت ها در امتداد رودخانه ها در مقایسه با مرطوب مراتع. درختان بید در علفزار سایت را افزایش نمی دهد در ارتفاع اما درختان بید در جریان سایت افزایش یافته است به طور قابل توجهی بیش از 200 سانتی متر یا 6 پا — ارتفاع قابل دسترس برای الک-در تابستان از 2001-04 و در بهار 2016.

آنها همچنین دریافتند یک تغییر قابل توجهی در بید بیشه حداقل 200 سانتی متر در ارتفاع در امتداد رودخانه با بیشه اشغال حدود 80 درصد از بید تکه در برخی از سایت های, اما به عنوان کمی تا 22 درصد در دیگران است. قد بلند بید بیشه مهمی زیستگاه ویژگی و شاخص بید بازیابی نقاش گفت.

در نتیجه منفعل ترمیم از طریق بازگشت از شکارچیان شروع به معکوس از دست دادن درختان بید چیزی فعال حذف از الک در گذشته قادر به انجام, او گفت:.

“گرگ نیست این همه خود را” نقاش گفت. “دیگر شکارچیان و شکارچیان نیز تحت تاثیر الک اما این امر اتفاق نمی افتاد بدون گرگ.

“این به این معنا نیست گسترده تر از گستره بید زیستگاه بازسازی شده است که وجود داشته است در اوایل روز از پارک که beavers در ایجاد بزرگ تالاب وسعت. این در نهایت ممکن است اتفاق می افتد به عنوان beavers بازگشت اما می تواند مدت زمان طولانی برای توسعه است.”

این آخرین OSU مطالعه led توسط نقاش که به بررسی اثرات گرگ دوباره به یلوستون در درختان. در سال 2018 او منتشر شده مطالعه نشان داد که در آسیا و اقیانوسیه است و دوره نقاهت را در مناطق اطراف پارک و همچنین در داخل مرز پارک.

نقاش می آموزد محیط زیست و حفاظت در OSU کالج علوم کشاورزی و دانشکده جنگلداری.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی اورگان. Original نوشته شده توسط Chris Branam. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>