به یاد داشته باشید تلویزیون در اینترنت قبل از Netflix بکشد ؟ نه ما

این هفته Recode پیتر کافکا می پیوندد ما به بحث در مورد Netflix تسلط بر صنعت سرگرمی و چگونه این جریان چشم انداز همچنان به تغییر.

آن را سخت به یاد داشته باشید آنچه تلویزیون در اینترنت بود که قبل از Netflix شروع به جریان اصلی برنامه نویسی در تقاضا. اما شاید که در واقع فقط تأکید عظیم نفوذ پلت فرم تا به حال بیش از نشان می دهد ما و چگونه ما آنها را تماشا کنید. این هفته در ابزار آزمایشگاه پیتر کافکا cohost از فصل دو از زمین از غول پادکست از Recode می پیوندد ما به بحث در مورد افزایش Netflix و تاثیر آن بر فرهنگ ما و چگونه این بیماری همه گیر است و ما را تحت تاثیر قرار استفاده از این سرویس است. در نیمه دوم نشان می دهد ما گسترش بحث به بحث در مورد وضعیت جریان ویدئو به طور کلی و پیتر ارائه می دهد برخی از مشاوره در مورد چگونه به حرکت گیج کننده ترانشه از جریان جنگ.

نمایش یادداشت ها

گوش دادن به Recode را در سرزمین غول ها: Netflix اثر پادکست اینجا. اطلاعات بیشتر در مورد HBO Max در WIRED.com. جزئیات کیت Knibbs’ داستان در مورد پالم اسپرینگز در اینجا. شما همچنین می توانید خواندن تمام سیمی را پوشش Netflix در اینجا.

توصیه های

پیتر توصیه می کند نشان می دهد ZeroZeroZero در آمازون نخست و همچنین ورمونت. لورن توصیه می کند فیلم پالم اسپرینگز در Hulu. مایک توصیه streaming خدمات Kanopy.

پیتر کافکا را می توان در توییتر @pkafka. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • یک ریاضیدان راهنمای چگونه سرایت گسترش می یابد
  • رسانه ها هیولا در ملی گفت و گو
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر