تجدید قدرت موج به عنوان همه گیر همونطور جهانی انرژی چشم انداز جدید گزارش می یابد

تجدید پذیر منابع انرژی مانند باد ساخته شده اند سود به عنوان سوخت فسیلی استفاده کاهش یافته است و در طول همه گیر.

Carol M. Highsmith/معدل عکس بایگانی/فلیکر (CC BY-NC 2.0)

همه گیر ناشی از بحران اقتصادی جهانی موجب افت تقاضای انرژی و انتشار کربن است که می تواند تبدیل جهان چگونه می شود انرژی خود را — حتی پس از بیماری های دیگر کم با توجه به گزارشی که امروز منتشر شده توسط آژانس بین المللی انرژی (IEA).

این بی مهابا رها در استفاده از انرژی بی نظیر است به رکود بزرگ دهه 1930 ، اما نه همه منابع انرژی رنج می برند به همان اندازه. تلاش برای تغییر جهت به سمت انرژی های تجدید پذیر می تواند در عجله به عنوان سوخت های فسیلی به ویژه زغال سنگ و نفت را به عهده فشار از کاهش است. استفاده از انرژی های تجدید پذیر در ضمن افزایش یافته است تشکر برای پروژه های جدید در آینده آنلاین و کم هزینه تبدیل توربین های بادی و یا برداشت نور خورشید.

“صنعت انرژی است که پدیدار از این بحران خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت از یکی که قبل از اینکه” پیش بینی Fatih Berol, مدیر اجرایی, از پاریس مستقر در آژانس بین المللی انرژی.

شماره هجی کردن تغییرات تند انرژی جهان:

  • جهانی تقاضای انرژی است که انتظار می رود به کاهش 6 درصد در سال 2020 نسبت به سال قبل است. که هفت بار بزرگتر رها از در پی رکود اقتصادی سال 2008. بزرگترین تغییر پیش بینی شده است برای بسیاری از اقتصادهای توسعه یافته با 9 درصد کاهش در ایالات متحده و 11 درصد در اتحادیه اروپا است.
  • کربن تولید گازهای گلخانه ای از بخش انرژی انتظار می رود به سقوط 8 ٪ در سال — تقریبا 2.6 gigatonnes. که آن را بزرگترین افت تا کنون ثبت شده و شش بار این کاهش ناشی از رکود اقتصادی گذشته.
  • تقاضا برای انرژی های تجدید پذیر است که انتظار می رود به رشد 1 درصد بیش از سال, رانده شده توسط یک 5% افزایش در استفاده از انرژی های تجدید پذیر برق است. که در مقایسه با سوخت های فسیلی تا حد زیادی ناشی از پایین بودن هزینه های سوخت برای تولید برق از باد و نور خورشید و یا سد برق آبی.

سال پیش بینی می تواند تغییر بسته به چه مدت اقتصاد باقی می ماند قفل شده است و با ترکیبی از دولتی و خصوصی تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. اما سه ماه اول سال 2020 در حال حاضر به یک داستان سریع و چشمگیر تغییر دهید. جهانی تقاضای انرژی کاهش یافت و حدود 3.8% و بیشتر از آن که در ماه مارس به عنوان ویروس گسترش و کشورها اعمال محدودیت های سخت تر در کسب و کار و حرکت با توجه به گزارش جدید.

در مقایسه با سخت مستندات را دیده اند 25 درصد افت در هفته-به-هفته تقاضای انرژی به عنوان کارخانه ها توقیف و مردم در خانه بمانند. تقاضا کاهش یافت و 18 درصد در کشورهای با مشتقات جزئی مستندات. تقاضا برای برق – زیر مجموعه ای از کل انرژی – کاهش 20% در قفل شده است و کشورها و روزانه الگوهای مصرف برق شبیه به کسانی که معمولا دیده می شود در یک نمونه در روز یکشنبه ،

زغال سنگ دچار بزرگترین ضرر و زیان در سه ماهه اول سال با تقریبا 8 درصد کاهش نسبت به شروع 2019. عمده همکاران به کاهش شامل: مستند در چین سنگین سنگ ذغال کاربر; رقابت ارزان تر از گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر و زمستان معتدل آب و هوا. تقاضا برای نفت کاهش یافت 5% به عنوان ترافیک ماشین قطع شد و در نیمه مسافرت هوایی و 60% تا پایان ماه مارس است. استفاده از انرژی تجدید پذیر در مقابل افزایش 1.5 درصد در سه ماه اول سال.

این بیماری همه گیر است که آشکار کردن جنبه های منفی به سوخت های فسیلی مانند نیاز به صورت گسترده در سیستم های ذخیره سازی و عرضه زنجیره ای برای حرکت به سوخت از آن منبع می گوید دن Kammen یک سیاست انرژی متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “هزینه های آن همیشه وجود دارد می گوید:” Kammen. “اما هنگامی که وجود دارد بسیار کمی تقاضا برای سوخت های فسیلی, آنچه که شما در حال دیدن است که زیرساخت های آن را به حرکت در اطراف بوده است غرق شده است.”

گزارش جدید اشاره کرد که پروژه های جدیدی می کند اگر ساخت و ساز آهسته است توسط قفل فراز و یا مشکل در تجهیزات مورد نیاز.

آن را کمتر روشن چه اتفاقی می افتد هنگامی که این بیماری همه گیر محو می شود و اقتصاد با خشم ادا کردن به زندگی است. آژانس بین المللی انرژی را Berol به ذکر است که انتشار گازهای گلخانه ای از سر خود را به سمت بالا مارس پس از آخرین رکود اقتصادی است. او خواست دولت برای قرار دادن تمیز-فن آوری های انرژی “در قلب برنامه های خود را برای بهبود اقتصادی.”

برخی از کشورها در حال حاضر نشان داده شده است علائم آنها می خواهند به سر کردن این مسیر. در کره جنوبی حاکم حزب دموکرات که موفق به کسب یک پیروزی در اواسط ماه مارس انتخابات به تازگی به نام برای انرژی پاک سرمایه گذاری به عنوان بخشی از آن اقتصادی طرح. آلمان و بریتانیا مقامات نیز گفت: نگرانی های زیست محیطی باید به اطلاع بهبود تلاش.

Kammen که همکاری نویسنده, یک پیشنهاد برای سبز “محرک” ابتکار عمل را در ایالات متحده امیدوار است این موفقیت فعلی از انرژی های تجدید پذیر همراه با مردم تجربه, تمیز کننده هوا به عنوان سوخت های فسیلی کمتر است که سوخته کمک خواهد کرد که برنده شدن پشتیبانی برای چنین تغییر در جای دیگر. “یک نسخه از coronavirus بحران است و همه آن را برطرف و ما را به آنچه که ما انجام می دهند می گوید:” Kammen. “نسخه دیگر آن است که مردم می گویند” وای من تا به حال متوجه شدم که همه چیز چقدر بد شد.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im