بازگشایی قرار می دهد آلمان را بسیار ستایش coronavirus پاسخ در خطر

دانش آموزان در یک دبیرستان در یولیش در آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شد و پشت در کلاس در 23 آوریل است. دولت رهبر آرمین Laschet است تحت فشار قرار دادند برای کاهش بسیاری از coronavirus محدودیت.

جوناس Güttler/تصویر داد via Getty Images

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

آنگلا مرکل به طور کلی نه جنجال آفرینی. اما در 23 مارس گفتار به مجلس شورای اسلامی صدراعظم آلمان هشدار داد که این کشور فشار به سهولت coronavirus محدودیت یک بازی خطرناک است. “بیایید نه قمار دور چه ما به دست آورده ام و خطر یک شکست” او خواست.

واقعی مخاطبان نبود اعضای مجلس نشسته 2 متر از هم جدا اما رهبران آلمان Länderیا متحده است. مانند فرمانداران در ایالات متحده این رهبران منطقه ای باید از این قدرت برای تصمیم گیری و زمانی که به بازگشایی مدارس و مغازه ها و کلیساها و کافه ها—و چند فکر می کنم وقت آن است. بسیاری از مدارس و مغازه ها بازگشایی در هفته گذشته با بیشتر به آمده در اوایل ممکن است. اما مرکل مانند بسیاری از کشور, دانشمندان, دارای عقب رانده و گفت هفته دیگر از محدودیت های مورد نیاز به درایو COVID-19 موارد پایین تر است. “راه برخی از کشورهای در حال رفتن به جلو است و نه تند,” او گفت:. “من می گویند بیش از حد سریع است.”

بحث این است که یک آشنا در بسیاری از کشورها که در حال دیدن انداختن شماره جدید COVID-19 موارد و مرگ و میر. اما آلمان و خارج از غرفه در دو احترام می گذارد. آن را انجام داده است و یک نمونه کار مدیریت آن بیماری تا کنون درآمد ستایش دیگران از سازمان بهداشت جهانی (WHO). و یکی کوچک منتشر نشده تحصیل در هواپیمای آلمانی شهر سوخت تماس برای بازگشایی جامعه نشان می دهد این ویروس کشنده کمتر از فکر و که بخش بزرگی از جمعیت در حال حاضر ممکن است سیستم ایمنی بدن به آن است.

بسیاری از چیزهایی که در آلمان به نفع است. یک تیم به رهبری مسیحی Drosten در Charité بیمارستان دانشگاه در برلین توسعه یافته جهان اولین تست تشخیصی برای SARS-CoV-2 در اواسط ماه ژانویه بود که به سرعت به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان است. پس از یک خوشه از موارد در بایرن در اواخر ماه ژانویه نشان داد که چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد, آلمان ramped تا تست زودتر از بسیاری از کشورها کمک های گسترده و غیر متمرکز شبکه ای از آزمایشگاه های تشخیصی. در ماه مارس در این کشور تعطیل عمومی زندگی در زمان برای جلوگیری از غرق بیمارستان و جدی مرگ عوارض از ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و سوئیس. (اکثر بیمارستان ها عامل و زیر ظرفیت و بسیاری از آنها استقبال بیماران از سبب شیوع بیمارستان در ایتالیا و فرانسه و هلند.) تا کنون آلمان تا به حال بیش از 152,000 موارد تایید شده اما تنها 5500 مرگ و میر کمتری سرانه از اکثر کشورهای اروپایی است. حدود 2000 مورد جدید در حال حاضر تشخیص داده شده در هر روز از 5000 در اواسط ماه مارس.

موفقیت ساخته شده است که برخی از رهبران سوال که آیا محدودیت هنوز هم توجیه می شود. ایده “است به لغو محدودیت های گام به گام و ببینید چه اتفاقی می افتد می گوید:” جوناس اشمیت-Chanasit یک virologist در برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری. “قیمت به شما پرداخت هزینه برای این استراتژی است که شما باید برای انجام این کار برای مدت زمان طولانی واقعا” می گوید: Michael Meyer-هرمان یک طراح در مرکز هلمهولتز برای تحقیقات عفونت. چه مدت است که روشن نیست با توجه سوال در مورد چگونگی تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد گسترش ویروس و چقدر ایمنی مردم خواهد ساخت.

مرکل Drosten و آلمان فدرال کنترل بیماری آژانس رابرت کخ موسسه استدلال کرده اند—حتی التماس کرد—برای دوره های مختلف: نگه داشتن بیشترین محدودیت در محل تا زمانی که ویروس “خشک شود.” در غیر این صورت این کشور خطرات موج دوم از عفونت است که می تواند وحشی تر از اول Drosten می گوید: به دلیل SARS-CoV-2 گسترش در سراسر کشور است و می تواند منفجر شود همه جا در همان زمان. در آن صورت یک ثانیه خاموش خواهد بود اجتناب ناپذیر است.

“اگر شما می توانید موارد جدید به اندازه کافی کم است که شما می توانید به دنبال همه” اشمیت-Chanasit توضیح می دهد که مقامات بهداشت و درمان می تواند منزوی کردن تمام مخاطبین خود را در حالت ایده آل نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل برای مدت طولانی. آلمان نمی کند و باید از این ظرفیت برای انجام تماس های ردیابی در حال حاضر تعداد بیماران اما انتظار چند هفته ممکن است به ارمغان بیاورد روزانه caseload به سطح قابل کنترل و همچنین اجازه می دهد زمان برای توسعه یک برنامه تلفن برای کمک به تماس با ردیاب Drosten می گوید.

اشمیت-Chanasit موافق گزینه دوم را “به لحاظ نظری بود که راه امن تر.” اما هیچ تضمینی وجود ندارد که 3 یا 4 هفته بیشتر از سخت محدودیت را تعداد پایین به اندازه کافی به واقعا ردیابی تمام تماس های او هشدار می دهد. “و حتی اگر من ترجیح می دهم به رفتن که راه آن نیز قابل توجه تجارت آف.”

آسیب به اقتصاد مثلا شتاب به عنوان خاموش شدن ناگهانی کشیدن می گوید: مارسل Fratzscher رئیس DIW برلین یک موسسه تحقیقات اقتصادی: “هر هفته با خطر ورشکستگی افزایش می یابد برای یک شرکت است.” با این وجود “محتاطانه نیز از نظر اقتصادی بسیار محتاط” Fratzscher می گوید: دلیل دوم خاموش می شود به احتمال زیاد بدتر از لحاظ اقتصادی نسبت به گسترش برای اولین بار یکی از چند هفته.

داده ها در دسترس نیست

یک مطالعه توسط virologist هندریک Streeck از دانشگاه بن و همکاران خود منتقل شده است سوزن نسبت به بازگشایی در حال حاضر. در 9 آوریل کنفرانس مطبوعاتی Streek و همکاران خود را اعلام کرد که بر اساس ترکیب آنتی بادی ضد ویروس آزمون حدود 500 نفر و 15 درصد از ساکنان این هواپیمای کوچک در شهر گنگلت در غرب آلمان در حال حاضر آلوده شده است با SARS-CoV-2 و در حال حاضر به حال ایمنی به ویروس—حدود سه برابر تعدادی است که تا به حال به طور رسمی تشخیص داده شد. دانشمندان گفت: این بدان معناست که COVID-19 دارای نرخ مرگ تنها 0.37% و گنگلت در حال حاضر “در راه خود را به گله ایمنی” سطح ایمنی در جامعه است که در آن یک بیماری دیگر قادر به گسترش است. آنها اضافه شده است که به دلیل “سخت اقدامات بهداشتی” به طور کلی کاهش دوز ویروس یک فرد آلوده می گذرد در بسیاری از موارد آینده انتظار می رود می تواند به طور خفیف—در حالی که هنوز منجر به محافظ ایمنی. آنها به این نتیجه رسیدند که بسیاری از محدودیت ها می تواند با خیال راحت برداشته.

اما محققان نمی ارائه هر گونه اطلاعات برای حمایت از ادعای خود را که بهداشت را کاهش می دهد خطر ابتلا به بیماری شدید. دیگر محققان مورد سوال سریع تست آنتی بادی مورد استفاده در این مطالعه به دلیل آن می تواند به تولید تعداد قابل توجهی از مثبت کاذب. و همانطور که اشاره شد در این هفته حضور آنتی بادی لزوما به معنی کسی است که به طور کامل ایمنی به COVID-19.

Streeck که آیا پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از علم به مدت طولانی مورد سوال چقدر جدی COVID-19 واقعا به tweeting که تصمیم به اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی در ماه ژانویه یک اشتباه بود. او گفت: بینندگان از چند بحث نشان می دهد در هفته گذشته است که یک واکسن است که تا کنون خاموش است که به ناچار “بسیاری از مردم خواهد شد آلوده” با این ویروس.

در گنگلت مطالعه بود لایههای سیاسی از شروع. آن بود که بودجه در بخش های ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که وزیر رئیس جمهور آرمین Laschet شده است صریح حمایت از محدودیت های بلند. و تبلیغات موفق شد توسط روابط عمومی شرکت مرتبط با صنعت آلمان. در 9 آوریل کنفرانس مطبوعاتی Laschet بردن و گفت: این امر نقش مهمی در 15 مارس دیدار مرکل و رهبران دولت به بحث در مورد چگونگی و زمانی که به استراحت محدودیت.

گزارش از جلسه پیشنهاد Laschet سخت تحت فشار قرار دادند به لغو محدودیت. یک منبع ناشناس به نقل از مرکل شکایت در مورد یک “عیاشی از زمانی که-برای-باز-کردن بحث.” در پایان از رهبران تصمیم به اجازه می دهد فروشگاه های کوچک و برخی از دانش آموزان دبیرستانی برای بازگشت به کلاس ها و امتحانات نهایی. در کلیساها اجازه خواهد داشت برای برگزاری خدمات با تعداد محدودی از شرکت کنندگان است. نوردراین-وستفالن رفت و بیشتر از بسیاری از مناطق دیگر اجازه می دهد فروشگاه های بزرگتر برای بازگشایی شده است. Laschet است فشار برای یک برنامه است که اجازه می دهد هتل ها و رستوران ها را به کسب و کار نیز هست.

اگر چه برخی از 200 نفر در اعتراض به خاموش کردن اقدامات در برلین آخر هفته گذشته نظر سنجی نشان می دهد اکثریت آلمانی ها هنوز قبول و بیشتر به دنبال محدودیت های فعلی می گوید: کورنلیا Betsch یک کارشناس بهداشت ارتباطات در دانشگاه ارفورت که همراه با همکاران با انجام بارگیری در این هفته نظرسنجی از 1000 نفر در مورد دانش و نظرات COVID-19. “بسیاری از فشار برای باز کردن است که از رهبران کسب و کار” و نه از عموم مردم ، با این حال او اشاره می کند در هفته های اخیر نگرانی در مورد اقتصاد و بحران را افزایش نابرابری—دارای ماند بسیار بالا در حالی که نگرانی ها در مورد قریب به اتفاق نظام سلامت کاهش یافته است.

Drosten ترس کشورهای آلمان در حال حاضر ممکن است تصمیم گیری است که خواهد آمد به امد و شد زیاد کرد و با ابراز تاسف از نقش Streeck اعلام شده است ، کامل مطالعه هنوز در دسترس نیست برای ارزیابی شود و مورد بحث توسط دانشمندان او اشاره می کند. “که داده فقط باید در عین حال مثل این” Drosten می گوید. “من فکر می کنم که نابود شده شانس ما برای تبدیل شدن به یک اروپایی کره جنوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>