تحقیقات نشان می دهد یک واکسن جدید مالاریا نامزد

محققان کشف کرده اند امیدوار کننده استراتژی جدید برای مبارزه با مالاریا یک پشه آلوده به انگل است که ادعا می کند نزدیک به یک و نیم میلیون نفر هر سال زندگی می کند.

برای مطالعه گزارش شده در مجله طبیعت, محققان غربالگری نمونههای خون از کودکانی که تا به حال ایمنی طبیعی مقاومت شدید عفونت مالاریا. این مطالعه شناسایی یک آنتی بادی خاص مالاریا پروتئین به نام PfGARP که به نظر می رسد برای حفاظت از مقاوم در برابر کودکان از بیماری شدید. تست های آزمایشگاهی نشان داد که آنتی بادی به PfGARP به نظر می رسد برای فعال کردن مالاریا self-destruct مکانیسم باعث انگل سلول های زندگی بشر در داخل سلول های قرمز خون تحت یک فرم از مرگ سلولی برنامه ریزی شده.

این تیم امیدوار است که واکسیناسیون افراد با PfGARP برای تولید ضد PfGARP آنتی بادی و یا به طور مستقیم تزریق ضد PfGARP بادی امر حفاظت از آنها در برابر شدید مالاریا. تیم طراحی و توسعه نسخه های اولیه از کسانی که واکسن و تست در پستانداران غیرانسان نشان داده وعده محققان گزارش می دهند.

“ما نشان داده در دو مطالعه مستقل در پستانداران غیرانسان که واکسیناسیون با PfGARP محافظت در برابر کشنده انگل مالاریا” گفت: مطالعه نویسنده ارشد دکتر جاناتان Kurtis, استاد وارن alpert دانشکده پزشکی دانشگاه براون و آزمایشگاه مدیر مرکز بین المللی تحقیقات بهداشتی در بیمارستان رود آیلند. “چه خبر هیجان انگیز این است که این واکسن استراتژی است که حملات مالاريا در راه است که آن را هرگز با حمله قبل از — یکی که در آن انگل می شود همدست خود مرگ. ما امیدواریم که این واکسن شاید در ترکیب با سایر مالاریا آنتی ژن های ترجمه خواهد شد به یک استراتژی است که می تواند کمک به جلوگیری از شدید مالاریا در مردم است.”

آزمایش انسانی واکسن است که به احتمال زیاد سال دور محققان می گویند و به هیچ وجه به برخی از آن کار خواهد کرد. اما این تیم امیدوار است که این روش گرفته شده در این مطالعه که به نظر می رسد این عوامل است که کمک به به طور طبیعی رخ می دهد مقاومت در برابر بیماری را اثبات موثر که در آن روش های دیگر ندارد.

جستجوی آنتی بادی

نتایج شرح داده شده در این مقاله جدید شد نزدیک به 20 سال در ساخت با شروع تحقیقات اپیدمیولوژیک به رهبری میشل سرخ شده و Patrick Duffy از موسسه ملی بهداشت. اطراف شروع سال 2001 آنها شروع استخدام گروه از کودکان در تانزانیا. بچه ها وارد شدند در بدو تولد و پس از سال ها به ببینید که چه کسی در میان آنها توسعه ایمنی اکتسابی پاسخ به مالاریا.

“وجود دارد یک تن از سخت اپیدمیولوژیک کار که رفت به سادگی شناسایی که بچه ها مقاوم بودند و, که, نیست,,” Kurtis گفت. “تنها پس از ما می دانستند خود را به سطح مقاومت می تواند ما استفاده از این اطلاعات برای شناسایی انگل اهداف است که به رسمیت شناخته شده توسط آنتی بادی های ساخته شده تنها با مقاوم در برابر بچه ها اما نه با حساس کودکان و نوجوانان.”

برای این آخرین تحقیقات این تیم انتخاب شده مقاوم در برابر 12 و 14 مستعد ابتلا کودکان از تانزانیا کوهورت. محققان در نگاه نمونه خون گرفته شده از کودکان در حدود سن دو سالگی زمانی که به طور طبیعی به دست آورد و ایمنی به نظر می رسد به منظور توسعه. با استفاده از یک روش پیچیده را به شما معرفی مالاریا پروتئین برای هر یک از نمونه خون یکی توسط یکی از محققان می تواند به دنبال هر بادی به یک پروتئین خاص که در حال حاضر در مقاوم در برابر نمونه و نه در معرض نمونه. که کار شناسایی PfGARP به عنوان یک عامل بالقوه در اعطا مقاومت است.

داشتن شناسایی PfGARP محققان سپس به بررسی اینکه آیا آنتی بادی پاسخ به PfGARP شد در ارتباط با مقاومت در یک نمونه بزرگتر از 246 کودکان است. آنها دریافتند که کودکان بدون ضد PfGARP آنتی بادی بودند در 2.5 برابر بیشتر در معرض خطر شدید مالاریا در مقایسه با کسانی که آنتی بادی.

“سوئیچ کشتن”

گام بعدی در تلاش بود تا درک کنند که چگونه ضد PfGARP آنتی بادی بر انگل. یک سری از آزمایش های آزمایشگاهی نشان داد که PfGARP پروتئین تولید شده توسط مالاریا تروفوزوئيت سلول های که زندگی می کنند و تغذیه از مواد مغذی به داخل سلول های قرمز خون. پروتئین است و سپس منتقل به غشای خارجی سلول های قرمز خون که در آن باعث می شود این انگل همراه در معرض آنتی بادی.

“این یک سوئیچ کشتن,” Kurtis گفت. “هنگامی که آنتی بادی متصل به پروتئین و آن را می فرستد یک سیگنال است که می گوید تروفوزوئيت به خشک شدن و مردن. هنگامی که ما معرفی آنتی بادی برای نمونه در ظروف پتری ما تا پایان با 98% یا 99% مرده انگل.”

فعالیت پروتئین begs سوال که چرا یک ارگانیسم خواهد تکامل چنین self-destruct ساز. Kurtis فکر می کند ممکن است تکامل یافته به عنوان ابزاری برای سنجش هنگامی که این انگل به میزبان است در پریشانی.

“آن را نه لزوما در یک انگل بهترین بهره را به کشتن خود میزبان” Kurtis گفت. “نگه داشتن میزبان آلوده اما زنده به معنی شانس بیشتری برای انگل به تولید مثل است. بنابراین چه این ممکن است وسیله ای برای سنجش یک میزبان در پریشانی و سپس کاهش بار انگل درآمده است.”

ضد PfGARP آنتی بادی hijacks که تکامل یافته سیستم و آن را در برابر انگل.

داشتن نشان داده است که PfGARP آنتی بادی کشتن انگل محققان توسعه یافته دو نوع PfGARP واکسن. هر دو از کسانی بودند نشان داده می شود حفاظتی در پستانداران غیرانسان در معرض یک شکل انسان مالاریا.

یک استراتژی جدید

تلاش های قبلی برای توسعه واکسن در برابر مالاریا ملاقات با موفقیت محدود است. اما محققان درگیر در این آخرین کار می گویند وجود دارد دلیلی برای باور کردن این استراتژی جدید موفق ممکن است در جایی که دیگران شکست خورده اند. چرا که این حملات انگل در یک نقطه متفاوت در عفونت چرخه از سایر واکسن ها تزریق کرد.

هنگامی که آلوده گزش پشه کسی که آن را تزریق موضوع مانند سلول های به نام sporozoites که سفر از طریق جریان خون به کبد می شود. وجود انگل مورف به یک نوع متفاوت از سلول به نام merozoites که خروج کبد در مقادیر زیاد برای آلوده کردن سلول های قرمز خون. هنگامی که آنها حمله سلول های قرمز خون انگل جلوه های ویژه گرافیکی را دوباره به trophozoites که خوراک از مواد مغذی به داخل سلول قبل از آنها پشت سر هم به چرخه شروع دوباره.

موجود در واکسن است که اهداف مرحله اول — با هدف جلوگیری از عفونت کبد — تا به حال موفقیت های محدود. که تا حدودی Kurtis می گوید به این دلیل که زمان پنجره به دخالت های کوچک است.

“آن پنج دقیقه طول می کشد برای انگل برای رفتن از پشه برای کبد,” او گفت:. “از آنجا که آن را بسیار سریع مقدار آنتی بادی مورد نیاز برای متوقف کردن آن است. و اگر فقط یک sporozoite می شود در شما رو مالاریا.”

این واکسن جدید را هدف قرار تروفوزوئيت مرحله که طول می کشد تا یک روز Kurtis می گوید. محققان امیدوار هستند که دیگر پنجره برای مداخله را کاهش مقدار آنتی بادی مورد نیاز برای کشتن انگل و در نتیجه آن را برای یک واکسن موثر.

“این به ما می دهد 24 ساعت به عنوان مخالف به 5 دقیقه به دخالت” Kurtis گفت. “در آن زمان انگل بیان PfGARP — یک سوئیچ کشتن. ما در حال طراحی یک واکسن است که آن را فعال می کند.”

محققان قصد ادامه تست نسخه های مختلف از این واکسن در مدل های حیوانی و در نهایت برای شروع آزمایشات انسانی در سال های آینده.

“این باور نکردنی تلاش تیم مربوط به بیماری های عفونی کارشناسان و آسیب شناسان اپیدیولوژی, ژنتیک و زیست شناسان مولکولی,” Kurtis گفت. “این واقعا زمان همه این افراد به این که ممکن است و ما امیدواریم که نتیجه نهایی این خواهد بود که یک واکسن است که می تواند زندگی را نجات دهد.”

این کار با حمایت از آمریکا و موسسه ملی بهداشت (R01-AI076353, R01-AI127699, R01-AI110699, R01-AI52059, R01AI092120, R01-AI145941, R01-AI102907, COBRE, CCRD P20GM103421) یک عمر سیستم بیمارستان تحقیقات خلبان جایزه و بنیاد بیل و ملیندا گیتس (1364).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>