وجود دارد ممکن است یک راه حل در افق به مبارزه با superbug عفونت های مقاوم به آنتی بیوتیک است. محکم باکتری ها و قارچ ها سلامت بیش از 2.8 میلیون نفر و منجر به بیش از 35 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده در هر سال.

یک تیم بین المللی از محققان نشان داده است که ترکیبی از مواد تشکیل دهنده (اسیدی نيتريت و ethylenediaminetetraacetic acid) به عنوان شناخته شده AB569 و توسعه یافته توسط دانشگاه سینسیناتی دانشمند کشته شدن یک باکتریسودوموناس آئروژينوزا) یکی از جدی ترین عوامل بیماری زا که در نمایشگاه های مقاومت به چند دارو و حدت.

یافته های خود را در دسترس هستند آنلاین در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“AB569 جان این باکتری های بیماری زا با هدف قرار دادن DNA, RNA و پروتئین بیوسنتز و همچنین انرژی و متابوليسم آهن در غلظت های که آسیب سلول های انسان” توضیح می دهد که دانیل Hassett استاد UC وزارت مولکولی ژنتیک بیوشیمی و میکروبیولوژی. “این آزمایش در آزمایشگاه موش با سلول های انسانی. اطلاعات ما دلالت که AB569 ایمن و موثر به این معنی است که می توان برای از بین بردن این ویروسهای.”

سودوموناس آئروژينوزا استفاده شد به ریه ها از موش های آزمایشگاهی به مدت پنج روز. این پاتوژن در انسان باعث عفونت های ریوی در بیماران مبتلا به فیبروز کیستیک و بیماری انسدادی مزمن ریوی و بسیاری دیگر از عفونت های فرصت طلب. سودوموناس آئروژينوزا در نظر گرفته شده است یکی از شش ESKAPE پاتوژن شناخته شده توسط خود را مخفف و جزو مقاوم ترین و کشنده برای انسان است.

این ESKAPE پاتوژن شامل انتروکوکوس فسيوم, استافيلوکوکوس اورئوس و سويه های کلبسيلا پنومونيه, اسينتوباکتر بومانی, سودوموناس آئروژينوزاو انتروباکتر. این ESKAPE عوامل بیماری زا به طور معمول در نتیجه عفونت های بيمارستانی منجر به بیماری هایی مانند ذات الریه و عفونت های MRSA. عفونت ادراری است که مقاوم به آنتی بیوتیک ها نیز در میان بیماری های ناشی از این موجودات.

“این ویروسهای باید یک مکانیسم هوشمندانه قادر به مقاومت در برابر سنتی آنتی بیوتیک در درمان تعداد زیادی از به دست آورد و راهبردها” توضیح می دهد که Hassett همچنین این مقاله نویسنده ارشد. “آنتی بیوتیک ها تاثیر فرآیندهای خاص در باکتری ها, اما نه همه آنها. AB569 تحت تاثیر فرآیندهای متعدد در یک بار خروج از در معرض باکتری ها به سادگی غرق شده است.”

AB569 ثبت شد در مارس 2018 در ایالات متحده توسط Hassett و در ابتدا دیده می شود به عنوان یک درمان بالقوه برای بسیاری از آنتی بیوتیک مقاوم در برابر موجودات زنده که باعث عفونت های ریوی در بیماران مبتلا به فیبروز کیستیک و بیماری انسدادی مزمن ریوی و بسیاری دیگر از عفونت های فرصت طلب.

علاوه بر این برای مقابله با بیماری مزمن انسدادی ریه و فیبروز کیستیک AB569 نیز ممکن است موثر در مقابله با عفونت های مرتبط با سوختگی های شدید, اختلالات دستگاه ادراری آندوکاردیت و دیابت گفت: Hassett.

“مقاومت به چند دارو یک صفت از superbug باکتری یکی از بزرگترین تهدیدات جهانی بهداشت می گوید:” Hassett. “آن است که معمولا ناشی از بیش از حد مصرف دارو و یا تجویز نامناسب و اغلب انطباق مربوط به استفاده از آنتیبيوتيکهای استفاده بیش از حد در مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک و صنایع و/یا نامطلوب دارو.”

Hassett می گوید: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در نظر مقاومت آنتی بيوتيکی به میان جدی ترین تهدید برای سلامت انسان به دلیل عوامل بیماری زا به سرعت در حال تکامل ابزار جدید برای مبارزه با مواد مخدر درمان ترک کسانی که حساس هستند در خطر است.

“ویروسهای به طور معمول در بر داشت در مناطقی از جهان که در آن جمعیت بالا و تراکم و در نتیجه تسهیل گسترش سریع از جمله موجودات زنده. افرادی که در سفر به مناطق مختلف جهان با نرخ بالایی از باکتری های مقاوم مانند جنوب آسیا و خاورمیانه هستند احتمال بیشتری برای حمل ویروسهای” گفت: Hassett. “این است که چرا بیماران اغلب قرنطینه اگر آنها تست مثبت برای چنین موجودات در حالی که اپيدميولوژيستها در انگشتان پای خود را ردیابی پاتوژن را گسترش.”

او گفت: این ویروسهای ممکن است به طور طبیعی اتفاق می افتد اما وجود دارد برخی از چیزهایی که افراد می توانند با انجام روزانه برای کاهش قرار گرفتن در معرض مانند اجتناب از سفر به مقصد که گزارش شیوع بالای عفونت شستن دست و مذهبی و اگر شما احساس بیمار شده اند و به جای با شیوع اطلاع پزشک یا مناسب اقتدار بهداشت حق دور.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه سینسیناتی. Original نوشته شده توسط Cedric Ricks. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im