محققان در حال ساخت نوترکیب پروتئین مواد مخدر ارزان تر

پستانداران سلولی است که طراحی شده برای تولید ارزش بالا نوترکیب پروتئین مواد مخدر نیز تولید ناخواسته پروتئین است که فشار هزینه کلی ساخت این مواد مخدر. این همان پروتئین نیز می تواند کاهش مواد مخدر با کیفیت. در یک مقاله جدید در طبیعت ارتباطاتمحققان از دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو و دانشگاه فنی دانمارک نشان داد که ژنوم-تکنیک های ویرایش می تواند از بین بردن تا 70 درصد از آلوده پروتئین توسط توده در نوترکیب پروتئین مواد مخدر تولید شده توسط اسب های کاری از سلول های پستانداران — چینی Hamster تخمدان (CHO) سلول.

با این تیم CRISPR-Cas واسطه ژن ویرایش رویکرد محققان نشان می دهد کاهش قابل توجهی در تصفیه مطالبات در سراسر پستانداران سلولی آنها مورد بررسی قرار گرفت. این کار می تواند منجر به کاهش هزینه های تولید و کیفیت بالاتر مواد مخدر.

پروتئين در حال حاضر حساب برای اکثریت بالای مواد مخدر توسط فروش از جمله مواد مخدر برای درمان بیماریهای پیچیده اعم از ورم مفاصل به سرطان و حتی مبارزه با بیماری های عفونی مانند COVID-19 خنثی سازی آنتی بادی است. هزینه این داروها قرار می دهد و آنها را از رسیدن به بسیاری از جمعیت جهان است. هزینه های بالا است که با توجه به این واقعیت است که آنها در حال تولید در کشت سلول در آزمایشگاه است. یکی از عمده هزینه های تصفیه این مواد مخدر است که می تواند برای حساب کاربری تا 80 درصد از هزینه های تولید.

در یک همکاری بین المللی محققان در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو و دانشگاه فنی دانمارک به تازگی نشان داده پتانسیل برای محافظت از کیفیت پروتئین نوترکیب مواد مخدر قابل ملاحظه ای افزایش درجه خلوص آنها قبل از تصفیه به عنوان گزارش شده در این مطالعه تحت عنوان “روش Multiplex secretome مهندسی افزایش تولید پروتئین نوترکیب و خلوص” منتشر شده در ماه آوریل سال 2020 در مجله Nature Communications.

“سلول های مانند چینی hamster تخمدان (CHO) سلول های در حال کشت و استفاده می شود برای تولید بسیاری از پیشرو مواد مخدر” توضیح ناتان E. Lewis, دانشيار اطفال و مهندسی زیستی در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو و Co-مدیر چو سیستم های زیست شناسی مرکز at UC San Diego. “علاوه بر این داروها ما می خواهیم این سلول ها نیز تولید و ترشح حداقل صدها نفر از خود پروتئین به براث. مشکل این است که برخی از این پروتئین ها می تواند تنزل کیفیت از مواد مخدر و یا می تواند استنباط منفی و عوارض جانبی در بیمار است. به همین دلیل وجود چنین قوانین سختگیرانه برای تصفیه از ما می خواهید امن ترین و موثر ترین داروها ممکن است.”

این سلول میزبان پروتئین (HCPs) که ترشح با دقت برداشته و از هر دسته ای از مواد مخدر, اما قبل از آنها حذف آنها می تواند تنزل کیفیت و قدرت از مواد مخدر. مراحل مختلف تصفیه می توانید حذف و یا آسیب بیشتر به مواد مخدر.

“در حال حاضر در مراحل اولیه تحقیقات ما برنامه های ما تعجب که چگونه بسیاری از این ترشح آلوده سلول میزبان پروتئین می تواند برداشته شود” بازگو مدیر بیورن Voldborg سر چو هسته تسهیلات در مرکز Biosustainability در دانشگاه فنی دانمارک.

در سال 2012 Novo Nordisk بنیاد اهدا زیادی کمک مالی است که تامین زمین شکستن کار در ژنومیک و سیستم های زیست شناسی و بزرگ مقیاس ژنوم ویرایش پژوهش و فناوری توسعه چو سلول در مرکز Biosustainability در دانشگاه فنی دانمارک (DTU) و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو. این بودجه برای اولین بار در دسترس عموم ژنوم توالی برای سلولهای CHO و ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای ترکیب مصنوعی و سیستم های زیست شناسی عقلانی مهندس چو سلول های داروسازی تولید می باشد.

“سلول میزبان پروتئین می تواند مشکل اگر آنها در برخواهد داشت سوخت و ساز تقاضا تنزل کیفیت محصول و یا نگهداری در طول پایین دست تصفیه توضیح داد:” استفان Kol سرب نویسنده در این مطالعه که انجام شده این تحقیقات در حالی که در DTU. “ما فرض است که با چند دور از CRISPR-Cas واسطه ژن ویرایش ما می تواند به کاهش سلول میزبان سطح پروتئین در مد گام به گام. در این نقطه ما را به انتظار تاثیر زیادی در عبور ترشح توجه به این که هزاران فرد HCPs که قبلا شناسایی کرده اند.”

این کار بر اساس وعده محاسباتی کار منتشر شده پیش از آن در سال 2020 است.

محققان در دانشگاه سن دیگو در حال توسعه یک مدل محاسباتی از تولید پروتئین نوترکیب در سلولهای CHO منتشر شده در اوایل سال جاری در طبیعت ارتباطات. Jahir گوتیرز سابق مهندسی زیستی دانشجوی دکتری در دانشگاه سان دیگو با استفاده از این مدل برای تعیین کمیت سوخت هزینه تولید هر سلول میزبان پروتئین در چو secretome و با کمک Austin چیانگ یک دانشمند پروژه در بخش اطفال در دانشگاه سن دیگو نشان داد که تعداد نسبتا کمی از ترشح پروتئین حساب برای اکثر سلول ها انرژی و منابع است. در نتیجه این ایده برای از بین بردن غالب آلوده پروتئین تا به حال بالقوه برای آزاد کردن غیر قابل اغماض مقدار سلولی منابع و حفاظت از مواد مخدر کیفیت. نویسندگان شناسایی و حذف 14 میزبان آلوده-همراه پروتئین در سلولهای CHO. در انجام این کار آنها حذف شده تا 70 درصد از آلوده پروتئین توسط توده و نشان داد کاهش قابل توجهی در تصفیه خواسته است.

این تغییرات را می توان با ترکیب های اضافی به نفع تغییرات ژنتیکی بودن شناسایی شده توسط این تیم در تلاش برای به دست آوردن کیفیت بالاتر داروها در هزینه های پایین تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de