محققان ایجاد یک فیلم عکاسی از یک سوئیچ مولکولی

مولکولی سوئیچ — آنها مولکولی همتایان الکتریکی سوئیچ و نقش مهمی در بسیاری از فرآیندهای در طبیعت است. چنین مولکول می reversibly interconvert بین دو یا چند متحده و در نتیجه کنترل فرآیندهای مولکولی. در موجودات زنده به عنوان مثال, آنها نقش مهمی در انقباض عضلات بلکه ما ادراک بصری است که بر اساس دینامیک مولکولی سوئیچ در چشم. دانشمندان در حال کار به شدت به توسعه مولکولی رمان قطعات است که قادر به سوئیچینگ بین کشورهای مختلف به طوری که فرآیندهای مولکولی را می توان به طور خاص کنترل می شود.

اروپا تیم تحقیقاتی به رهبری nanotechnologist دکتر سعید Amirjalayer از دانشگاه مونستر (آلمان) در حال حاضر به دست آورد به یک بینش عمیق تر به فرآیندهای مولکولی سوئیچ: با استفاده از دینامیک مولکولی شبیه سازی دانشمندان تولید یک فیلم عکاسی در سطح اتمی و در نتیجه ردیابی حرکت مولکولی بلوک ساختمان. نتیجه این شد نور-کنترل “pedalo-نوع حرکت” رفتن به جلو و عقب. اگر چه در حال حاضر پیش بینی شده در این زمینه در اوایل کار آن را نمی تواند به طور مستقیم به اثبات رسیده است.

در آینده نتایج ممکن است کمک به کنترل خواص مواد با کمک مولکولی سوئیچ — برای مثال به منظور انتشار مواد مخدر به طور خاص از نانو کپسول. “برای کارآمد تعبیه در رمان پاسخگو مواد مفصل توضیح از تغییر روند و در نتیجه عملکرد آنها در مولکولی و اتمی در سطح بسیار مهم است” تاکید دکتر سعید Amirjalayer گروه رهبر در موسسه فیزیک در دانشگاه مونستر و مرکز فناوری نانو (CeNTech). مطالعه منتشر شده در مجله Physical Chemistry Letters.

زمينه و روش

شبیه سازی های پویایی مولکولی فعال کردن محاسبه تعاملات بین اتم ها و مولکول ها برای توصیف خود را حرکت در کامپیوتر است. در زمان مطالعه دانشمندان در بررسی یک azodicarboxamide-مولکولی مبتنی بر سوئیچ در این راه با استفاده از یک اصطلاح ترکیب کوانتومی مکانیک/مکانیک مولکولی روش در شبیه سازی. “قبلی تجربی و نظری مطالعات ارائه شده تنها غیر مستقیم بینش عملیات مکانیزم از یک سوئیچ در راه حل. با کمک ما نظری رویکرد ما در حال حاضر می تواند به دنبال نور ناشی از پویایی در حالی که مصرف مولکولی محیط زیست به حساب” توضیح می دهد که سعید Amirjalayer.

این pedalo-نوع حرکت سوئیچ باعث نور حرکت رو به عقب و رو به جلو — مانند یک دوچرخه پدال. درک دقیق از عملکرد مکانیزم از یک عکس-سوئیچ پاسخگو اشکال مهم و اساس برای استفاده از این بلوک های ساختمان مولکولی در رمان “هوشمند” کاربردی مواد.

در علاوه بر این به دانشگاه مونستر از دانشگاه بولونیا (ایتالیا) و آمستردام (هلند) درگیر شدند در این مطالعه. “با وجود شرایط فعلی در پی تاج بحران مرزی ارز با همکاران از اروپا می تواند محل — تقریبا اما هنوز هم بسیار به شدت. ما با هم به دست آورد جالب و با ارزش نتایج می گوید:” سعید Amirjalayer جمعبندی همکاری است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مونستر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im