آن است که به طور گسترده ای پذیرفته شده است که سطوح بالاتری از چربی بدن افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان و همچنین سرطان های دیگر. بر اساس تحقیقات در حال انجام بینگ, لی, Ph. D., دانشیار در گروه میکروبیولوژی و ایمونولوژی و UofL سلامت — جیمز گراهام براون مرکز سرطان در دانشگاه لوئیزویل منتشر کرده است از یک مقاله که پیشنهاد منحصر به فرد نظریه که یک پروتئین ترشح شده توسط سلول های چربی درایوهای توسعه سرطان سینه است.

Li شده است انجام تحقیقات بودجه توسط موسسه ملی سرطان برای پنج سال گذشته او را که منجر به ارتباط بین فعالیت یک پروتئین بیان شده در بافت چربی و افزایش سرطان پستان و توسعه است. لی و همکاران به اشتراک گذاشته نظریه در یک دعوت فروم در گرایش پزشکی مولکولییک سلول مطبوعات مجله آنلاین منتشر شده هفته گذشته. این مقاله توضیح می دهد Li نظریه که چربی fatty acid binding protein (FABP4) بیان شده در بافت چرب مسئول سوخت رسانی سرطان پستان رشد تومور است.

“بسیاری از انواع سرطان مرتبط با چاقی نه تنها سرطان پستان است. بیش از 13 نوع سرطان هستند به وضوح در ارتباط با چاقی و من فکر می کنم این لیست را در و در زمانی که ما باید بیشتر اطلاعات” لی گفت. “ما در تحقیقات ما در بر داشت fatty acid binding protein خانواده به خصوص یک عضو FABP4 نقش بسیار نقش حیاتی در ارتباط چاقی و سرطان, بیشتر به طور خاص سرطان پستان است. ما این نظریه را مطرح کرد که FABP4 مسئول اساسی مکانیسم مولکولی که باعث چاقی-ارتباط سرطان پستان و توسعه است.”

بافت چربی در بدن تولید FABP4 درون سلول های چربی که در آن فرآیندها و توزیع آب نامحلول اسیدهای چرب با زنجیره بلند. یک مقدار مشخصی از FABP4 وارد جریان خون در شرایط عادی. اما به عنوان یک بالاتر حجم بافت چربی انباشته شده است بیشتر FABP4 است ترشح شده و به گردش خون.

“هنگامی که ما دریافت چاق این پروتئین ترشح است خارج خیلی بیشتر به سیستم گردش خون” لی گفت. “به طور معمول این مولکول ها در داخل سلول است اما زمانی که مردم چاق هستند این مولکول در خارج هستند.”

Li نظریه ارائه می دهد دو راه که در آن FABP4 ممکن است باعث تحریک رشد در سرطان پستان.

برای اولین بار در سلول های FABP4 را افزایش می دهد در برخی از تومور در ارتباط ماکروفاژها که تجمع در تومورهای برای ترویج رشد تومور است. Li پژوهش همچنین نشان داد که زمانی که FABP4 مهار رشد تومور کاهش یافته است در مدل های حیوانی حتی اگر بافت چربی باقی مانده است.

دوم هنگامی که افزايش سطح FABP4 گردش در خارج از سلول های چربی در چاقی پروتئین باعث توسعه سرطان پستان از طریق تعامل مستقیم با سلول های سرطانی. در پژوهش حیوانات تومور پستان رشد و توسعه یابد بودند در انجمن حیوانات که در آن FABP4 کنترل می شد.

علاوه بر این FABP4 در جریان خون به نظر می رسد به کار در مکانیزم های متعدد به سوخت تعاملات بین تومور اجزا و سلول های چربی و در نتیجه ارتقاء توسعه سرطان.

علاوه بر این, لی, گروه تحقیقاتی به تازگی انتشار یافته در تحقیقات سرطان نشان می دهد که انواع مختلفی از رژیم غذایی با چربی بالا اثرات متفاوتی بر روی تومور توسعه است. رژیم غذایی با چربی بالا یا کاکائو کره یا روغن ماهی هر دو در نتیجه چربی ناشی از چاقی است. اما کره کاکائو رژیم غذایی منجر به افزایش رشد تومور پستان در حالی که روغن ماهی در رژیم غذایی نیست. این مطالعه نه تنها تایید بحرانی نقش FABP4 در چاقی-ارتباط سرطان, اما نشان می دهد که همه چاقی ترویج توسعه تومورها.

لی و تیم خود را باور یک درک بهتر از چگونگی FABP4 با این نسخهها کار هر دو در داخل ماکروفاژها و در گردش خون می تواند فرصت هایی را برای جلوگیری از برخی سرطان پستان از پیشرفت. آن نیز ممکن است منجر به توسعه روش های درمانی که هدف FABP4 با مواد مخدر و یا آنتی بادی های خاص.

“در حال حاضر ما در حال تلاش برای تولید برخی از آنتی بادی ها برای این پروتئین است که می تواند بسیار موثر استراتژی درمانی برای چاقی-ارتباط سرطان” لی گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه از لوئیزویل. Original نوشته شده توسط بتی Coffman. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de