محققان توسعه تجربی سریع COVID-19 آزمون با استفاده از نانوذرات روش

دانشمندان دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی (UMSOM) توسعه تجربی تست تشخیصی برای COVID-19 که دید می تواند تشخیص وجود ویروس در 10 دقیقه. آن را با استفاده از یک روش ساده حاوی پلاسمونی نانوذرات طلا برای تشخیص تغییر رنگ زمانی که این ویروس در حال حاضر. آزمون نیازی به استفاده از هر گونه پیشرفته تکنیک های آزمایشگاهی مانند کسانی که معمولا استفاده می شود برای تقویت DNA برای تجزیه و تحلیل. نویسندگان منتشر شده کار خود را در هفته گذشته در انجمن شیمی آمریکا را در فناوری نانو در مجله ACS Nano.

“بر اساس نتایج اولیه, ما اعتقاد داریم که این امیدوار کننده جدید تست ممکن است تشخیص RNA مواد از این ویروس به عنوان اوایل به عنوان اولین روز از عفونت است. مطالعات بیشتر مورد نیاز هستند اما برای تایید این است که آیا در واقع در این مورد گفت:” مطالعه رهبر Dipanjan پان دکترا, استاد تشخیصی رادیولوژی و پزشکی هسته ای و اطفال در UMSOM.

یک بار بینی گرد و خاک و یا بزاق نمونه به دست آمده از یک بیمار RNA استخراج شده از نمونه از طریق یک فرآیند ساده است که طول می کشد حدود 10 دقیقه. این تست با استفاده از یک بسیار خاص مولکول متصل به نانوذرات طلا برای تشخیص یک پروتئین خاص. این پروتئین است که بخشی از توالی ژنتیکی منحصر به فرد است که به رمان coronavirus. زمانی که ذخیرهسازی متصل به این ویروس ژن توالی نانوذرات طلا پاسخ با تبدیل مایع معرف از بنفش به آبی.

“دقت هر COVID-19 آزمون بر اساس قادر به قابل اعتماد شناسایی هر گونه ویروس. این به این معنی آن را منفی کاذب در نتیجه اگر این ویروس در واقع در حال حاضر است و نه مثبت کاذب و در نتیجه اگر این ویروس وجود ندارد,” دکتر گفت: تابه. “بسیاری از تست های تشخیصی در حال حاضر در بازار نمی تواند تشخیص ویروس تا چند روز پس از عفونت است. به این دلیل آنها را به یک معنی داری از نتايج منفی کاذب.”

دکتر پان ایجاد یک شرکت به نام VitruVian زیستی برای توسعه این تست برای برنامه های تجاری. او قصد دارد تا قبل از ارسال دیدار با رئیس سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در ماه آینده به بحث در مورد الزامات مورد نیاز برای گرفتن یک اورژانس با استفاده از مجوز برای تست. جدید سیاست FDA اجازه می دهد تا برای بازاریابی COVID-19 آزمون و بدون نیاز به آنها را به طریق معمول تایید و یا ترخیص کالا از گمرک روند. این آزمایشات انجام, اما, نیاز به دیدار با برخی از اعتبار تست نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها ارائه نتایج قابل اعتماد.

“این RNA مبتنی بر تست به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده از نظر شناسایی ویروس. این رویکرد نوآورانه فراهم می کند نتایج بدون نیاز به پیچیده آزمایشگاهی تاسیسات” گفت: مطالعه همکاری نویسنده متی Frieman دکترا استادیار میکروبیولوژی و ایمونولوژی در UMSOM.

اگرچه بیشتر مطالعات بالینی ضروری, این تست می تواند به مراتب کمتر از گران قیمت برای تولید و فرایند از یک استاندارد COVID-19 آزمایشگاه تست; آن نیاز ندارد تجهیزات آزمایشگاهی و یا پرسنل آموزش دیده برای اجرای آزمایش و تجزیه و تحلیل نتایج. اگر این آزمون جدید مطابق با FDA انتظارات آن را به طور بالقوه می تواند مورد استفاده در مراکز مهد کودک و خانه های سالمندان دانشگاه و محل کار به عنوان یک روش نظارت را به نظارت بر هر گونه تجدید حیات از عفونت.

دکتر پان آزمایشگاه تحقیقات دانشمند Parikshit Moitra دکترا و UMSOM محقق ماها Alafeef انجام مطالعات همراه با همکار پژوهش Ketan Dighe از UMBC.

دکتر پان دارای یک انتصاب مشترک با دانشکده مهندسی در دانشگاه مریلند بالتیمور کانتی است و همچنین یک عضو هیات علمی مرکز خون اکسیژن حمل و نقل و هموستاز (CBOTH).

“این نمونه دیگری از ما چگونه دانشکده رانندگی نوآوری برای تحقق یک نیاز حیاتی برای گسترش ظرفیت COVID-19 تست” گفت: دین E. آلبرت Reece, MD, دکترا, MBA, که همچنین معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور پزشکی, UM, Baltimore و زهرا جان و Akiko K. قهقهه استاد برجسته دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی. “ملت ما خواهد بود با تکیه بر ارزان و سریع آزمون است که می تواند به طور گسترده ای پراکنده و اغلب تا زمانی که ما واکسن موثر علیه این بیماری همه گیر.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی. Original نوشته شده توسط دبورا Kotz. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>