اگر چه یک لینک ایجاد شده بین التهاب مزمن و بیماری های عصبی شده اند وجود دارد بسیاری از سوالات باز در مورد چگونه سلولی و پیری یک فرایند به موجب آن سلول های که توقف تقسیم تحت فشار با فشار خارج کردن یک ترکیب التهابی پروتئین تحت تاثیر این بیماری. انتشار در مجله PLOS ONE, محققان در باک موسسه گزارش که پيری در آستروسیتها از فراوان ترین نوع سلول در مغز منجر به آسیب رساندن به “excitotoxicity” در قشر مغز سلول های عصبی هستند که در حافظه است.

این پژوهش به رهبری دانشمند محقق Chandani Limbad دکترا یافت که پيری سلولی در آستروسیتها downregulates این گلوتامات حمل و نقل که در حال حیاتی برای گلوتامات هموستاز در مغز است. گلوتامات یکی از مهم ترین انتقال دهنده های عصبی در مغز بیش از حد آن باعث می شود سلول های عصبی را بارها و بارها آتش سوزی منجر به مرگ احتمالی. ممانتین یک FDA تایید شده دارو برای بیماری آلزایمر را کاهش می دهد گلوتامات و سميت در بیماران مبتلا به متوسط تا شدید بیماری تا یک سال اما شواهدی وجود دارد که این دارو ممکن است آهسته پاتولوژی ضعیف است. “این مطالعه به مکانیسم های زیر بنایی که درایو سمیت گفت:” نویسنده ارشد و باک استاد جودیت Campisi دکترا. “ما شناسایی اهداف که ممکن است از استفاده بیشتر در توسعه مواد مخدر.”

سلولی و پیری یکی از داغترین موضوعات در تحقیق بر روی پیری است. موفقیت در Campisi آزمایشگاه و دیگران در سراسر جهان افزایش داده است به شرکت ها و پروژه های تحقیقاتی با هدف توسعه یا senolytics مواد مخدر است که روشن senescent سلول یا senomorphics مواد مخدر است که سرکوب پیری مرتبط با التهاب است. اوایل کار در Campisi آزمایشگاه با همکاری باک موسسه اندرسن آزمایشگاه نشان داد که پاکسازی senescent سلول مانع از پارکینسون در یک مدل موش از این بیماری است.

Campisi می گوید که بسیاری از پژوهش با هدف شناخت ویژگی های تلفن همراه پيری شامل فیبروبلاست انسانی سلول بافت همبند است که به تولید کلاژن و الیاف دیگر. او می گوید این کار در آستروسیتها باید یک بیدارباش برای کسانی که به مطالعه بیماری آلزایمر با این استدلال که “آنچه معمولا نامیده می شوند غیر خانوادگی بیماری آلزایمر احتمالا باید با دقت بیشتری نامیده می شود مربوط به سن زوال عقل است. اگر شما پنج خودجوش بیماران مبتلا به آلزایمر همه آنها در حال حاضر متفاوت است. برخی تغییرات شخصیتی دیگران ندارند. حافظه را تحت تاثیر قرار است متفاوت در هر بیمار; برخی از مردم از دست دادن کنترل موتور دیگران ندارند. این یافته ها مشخص پیری به عنوان بزرگترین عامل خطر برای تقریبا تمام neurodegeneration, و این جایی است که تحقیقات باید متمرکز شده است.”

همکاری نویسنده Pierre-Yves Desprez, دکترا, مشاور علمی در Campisi آزمایشگاه که او نیز اجرا می شود یک آزمایشگاه در مرکز پزشکی کالیفرنیا اقیانوس آرام موسسه تحقیقات می گوید: این تحقیق همچنین پیامدهای مطالعه برای کسانی که به glioblastoma خصوص فرم تهاجمی سرطان مغز است که اتفاق می افتد در آستروسیتها. “تلفن همراه کدام یک شمشیر دو لبه و وضعیت فعلی پیری مرتبط با پژوهش است ، در حالی که پیری منجر به التهاب مزمن که باعث سرطان و neurodegeneration, آن را نیز به عنوان یک سرکوبگر تومور است. وجود دارد بسیاری از عوامل مترشحه senescent آستروسیتها ما فکر می کنیم برخی از آنها می تواند بهره برداری به عنوان یک راه برای درمان glioblastoma.”

این تحقیقات که درگیر بی طرفانه توالی RNA از متن بیان شده توسط senescent و غیر senescent آستروسیتها در بر داشت تغییرات در بیان بیش از 5000 ژن که توابع مهم در سرطان و بیماری های عفونی و بیماری های عصبی. نتایج در دسترس هستند به تحقیقات جامعه است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط باک موسسه پژوهش در پیری. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im