محققان ارزیابی 2020 سرشماری حفظ حریم خصوصی داده ها تغییرات

پس از اداره آمار ایالات متحده اعلام کرد که در حال تغییر بود که چگونه از آن محافظت از هویت افراد برای سال 2020 سرشماری یک Penn State-رهبری تیم تحقیقاتی شروع به بررسی این که چگونه این تغییرات ممکن است بر داده های سرشماری صداقت.

اداره آمار پیشنهاد به استفاده از دیفرانسیل حریم خصوصی یک روش جدید است که تلاش برای محافظت از هویت افراد در هنگام انتشار عمومی داده است. داده های سرشماری استفاده شده است برای توزیع بودجه فدرال است که اثرات جوامع و نیز تعیین کنگره نمایندگی.

الکسیس سانتوس استادیار توسعه انسانی و مطالعات خانواده در پن استیت همراه با محققان جفری هوارد دستیار استاد در دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو و اشتون Verdery استادیار جامعه شناسی, جمعیت شناسی و اجتماعی تجزیه و تحلیل داده های در پن استیت بررسی میزان مرگ و میر در سال 2010. محققان با مقايسه دو روش حفاظت از حریم خصوصی و مفهوم این تغییر را بهتر درک سلامت و نابرابری در ایالات متحده است. این کار منتشر شد به تازگی در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

تیم تحقیقاتی کشف کرده اند که وقتی دیفرانسیل حریم خصوصی روش با استفاده از داده های سرشماری آن تولید می شود تغییرات چشمگیر در تعداد جمعیت به صورت نژادی و اقلیت های قومی در مقایسه با روش های سنتی.

“ما متمرکز بر مرگ و مير تخمین می زند چرا که آنها ضروری مردم در سطح متریک که داده های جمع آوری شده و منتشر شده در سطح ملی و به دلیل میزان مرگ و میر یک شاخص مهم از سلامت جامعه گفت:” سانتوس.

تیم تحقیقاتی سپس به بررسی این تغییرات در میزان مرگ و میر ناشی از دو افشای اجتناب سیستم های شهری طبقه بندی.

“ما کشف کردند که با استفاده از دیفرانسیل حریم خصوصی وجود دارد هر دو موارد زیر و بیش از شمارش جمعیت است. در مناطق روستایی وجود دارد undercounting نژادی و اقلیت های قومی در حالی که در مناطق شهری وجود دارد overcounting از این جمعیت” سانتوس گفت.

محققان دریافتند که برخی از اختلاف بین دو روش تجزیه و تحلیل داده ها بیش از 10 درصد تفاوت.

“این بسیار در مورد دلیل آن می تواند تاثیر چقدر بودجه برنامههای خاص جغرافیایی منطقه گفت:” سانتوس. “این اختلاف می تواند در نتیجه نگرفته خطرات بهداشتی در برخی از مناطق و در حالی که اغراق در دیگران که در آن وجود ندارد یک نیاز بزرگ است.”

با توجه به سانتوس یافته های برجسته عواقب ناشی از اجرای حریم خصوصی دیفرانسیل و نشان دادن چالش ها در استفاده از این محصولات داده های به دست آمده از این روش.

“اداره آمار شده است بسیار پذیرای تحقیق ما نشان داد و نگرانی در مورد دقت و صحت اطلاعات” سانتوس گفت. “ما برنامه ریزی برای حرکت به جلو با تحقیقات بیشتر برای تعیین چگونه دیفرانسیل حفظ حریم خصوصی ممکن است بر رشد جمعیت برآورد و جمعیت تغییرات از سرشماری سال سرشماری سال است. ما هنوز هم به لحن خوب دیفرانسیل حریم خصوصی الگوریتم و تحقیقات ما کمک خواهد کرد تا با دقت اشاره کردن مناطق بهبود است.”

سانتوس که همچنین یک cofunded عضو هیات علمی از علوم اجتماعی موسسه تحقیقات و پژوهش های تیم بودند پشتیبانی شده توسط این جمعیت موسسه تحقیقات و اداری داده های شتاب دهنده در پن استیت. این کار نیز توسط این مرکز مبتنی بر جامعه و کاربردی تحقیقات بهداشتی در دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط پن استیت. Original نوشته شده توسط Kristie Auman-Bauer و ملیسا Krug. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de