پژوهشگران در افزایش سندرم قلب شکسته در طول COVID-19 همه گیر

کلینیک کلیولند محققان دریافته اند که افزایش قابل توجهی در بیماران دچار کاردیومیوپاتی استرس, همچنین شناخته شده به عنوان سندرم قلب شکسته در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

کاردیومیوپاتی استرس رخ می دهد در پاسخ به جسمی یا عاطفی زجر و باعث اختلال یا نارسایی در عضله قلب. بیماران به طور معمول تجربه علائم شبیه به یک حمله قلبی مانند درد قفسه سینه و تنگی نفس اما معمولا لازم نیست حاد عروق کرونر مسدود شده. بطن چپ قلب ممکن است نشان می دهد بزرگ شدن. علائم دیگر عبارتند از: ضربان قلب نامنظم غش پایین, فشار خون و cardiogenic shock (ناتوانی قلب برای پمپ خون به اندازه کافی به دیدار با خواسته های بدن به علت تاثیر هورمون های استرس در سلول های قلب).

“این COVID-19 همه گیر آورده در مورد سطوح مختلف استرس در زندگی مردم سراسر کشور و جهان است. مردم نه تنها نگران خود و یا خانواده خود بیمار شدن آنها برخورد اقتصادی و عاطفی و مسائل اجتماعی مشکلات و پتانسیل های تنهایی و انزوا” گفت: Ankur Kalra, M. D., یک متخصص قلب و عروق کلینیک کلیولند در بخش تهاجمی و مداخله قلب و عروق و منطقه ای طب قلب و عروق که منجر مطالعه. “استرس می تواند اثرات فیزیکی در بدن ما و قلب ما را به عنوان نشان از افزایش تشخیص استرس کاردیومیوپاتی ما در حال تجربه.”

علل کاردیومیوپاتی استرس, همچنین شناخته شده به عنوان Takotsubo کاردیومیوپاتی به طور کامل درک نشده. اما پزشکان بر این باورند که یک فرد در واکنش به لحاظ جسمی یا عاطفی حوادث استرس باعث آزاد شدن هورمون های استرس است که به طور موقت کاهش توانایی قلب برای پمپ — باعث آن را به قرارداد کمتر کارآمد یا نامنظم به جای در یک ثابت طبیعی الگوی.

برای مطالعه قلب و عروق نگاه 258 نفر که به کلیولند کلینیک و کلینیک کلیولند اکران عمومی با قلب علائم شناخته شده به عنوان سندرم کرونری حاد (ACS) بین 1 مارس و آوریل 30th و آنها را در مقایسه با چهار گروه کنترل از ACS بیماران قبل از همه گیر. آنها در بر داشت یک افزایش قابل توجهی در بیماران مبتلا به کاردیومیوپاتی استرس رسیدن به 7.8 درصد در مقایسه با قبل از همه گیر بروز 1.7%. بیماران مبتلا به کاردیومیوپاتی استرس در طول COVID-19 همه گیر بود و طول مدت بستری در مقایسه با کسانی که در بیمارستان بستری قبل از همه گیر دوره; اما تفاوت معنیداری در میزان مرگ و میر در بین گروه. تمام بیماران مبتلا به کاردیومیوپاتی استرس آزمایش منفی برای COVID-19.

مطالعه منتشر شده امروز در شبکه JAMA باز.

“در حالی که این بیماری همه گیر همچنان به تکامل خود مراقبتی در طول این زمان دشوار است حیاتی برای ما سلامت قلب و سلامت کلی ما” گفت: اعطای نی, M. D., M. Sc., مدیر کلینیک کلیولند در STEMI (ST-elevation انفارکتوس میوکارد) برنامه و نویسنده ارشد برای مطالعه است. “برای کسانی که احساس ضعف و استرس و این مهم برای رسیدن به خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. ورزش و مراقبه و ارتباط با خانواده و دوستان در حالی که حفظ فاصله فیزیکی و اقدامات ایمنی نیز می تواند کمک به از بین بردن اضطراب است.”

بیماران مبتلا به کاردیومیوپاتی استرس به طور کلی بهبود عملکرد قلب و بهبود در عرض چند روز یا چند هفته اگر چه این بیماری گاهی اوقات می تواند باعث عوارض قلبی و حوادث عروقی مغزی و به ندرت می تواند کشنده باشد. کاردیومیوپاتی استرس است که به طور معمول تحت درمان با داروهای قلبی به کاهش فشار خون و سرعت ضربان قلب. سایر داروها تجویز می شود برای کمک به مدیریت استرس است.

محققان می گویند مطالعات بیشتر ضروری در این زمینه به خصوص برای دیدن اگر این روند در حال حاضر در دیگر مناطق کشور است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کلینیک کلیولند. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر