یک تیم از محققان در بیمارستان کودکان فیلادلفیا (CHOP) مشخص است که چگونه میکروبیوم روده توسعه در اولین ساعت ها از مراحل ابتدایی ارائه حیاتی پایه برای چگونه تغییرات در این محیط می تواند تاثیر سلامت و بیماری در مراحل بعدی زندگی. یافته های منتشر شده آنلاین توسط مجله طبیعت میکروبیولوژی.

در حالی که محققان در درک این مهم ارتباط بین بسیاری از گونه های باکتری در روده میکروبیوم و سلامت انسان, چگونه این گونه ظهور در دوران کودکی و چه عملکرد آنها در خدمت هستند و نه به طور کامل درک.

“در نهایت روده در کودکان برگزار خواهد شد صدها گونه مختلف از باکتری ها اما در هنگام تولد وجود دارد و تنها ممکن است 10 یا کمتر گونه گفت:” کایل Bittinger دکترا تجزیه و تحلیل ترافیک هسته مدیر میکروبیوم مرکز در ریز ریز کردن و نویسنده اول این مطالعه. “ما می خواستیم به درک و چرا از آن خاص باکتری برای اولین بار در پدیدار است و آنچه آنها انجام می دهند در آن ساعت اول زندگی است.”

مطالعه تیم با تمرکز بر سه گونه از باکتری ها — Escherichia coli باکتری انتروکوکوس فکاليس و Bacteroides vulgatus-از آنجا که تا به امروز آن گونه مشاهده شده در کمترین تعداد از نوزادان. آنها تجزیه و تحلیل ژنوم این باکتری به تعیین چرا آنها در حال رشد در نوزادان است. علاوه بر این تیم مشخص پروتئین ها و متابولیت ها و یا مولکول های کوچک که در حال حاضر در میکروبیوم در این مرحله از توسعه است.

یکی از چالش هایی برای جمع آوری این اطلاعات است که برای اولین بار چند ساعت از زندگی هر DNA جمع آوری شده از مدفوع نمونه از باکتری اما از نوزاد خود را. محققان ندیدم باکتری ظهور در تشخیص غلظت تا زمانی که این نوزادان حدود 16 ساعت است.

این تیم مطالعه در بر داشت که شواهد اولیه محیط میکروبیوم روده است و بی هوازی بر خلاف غالب مدل که دارای که روده می شود anerobic تنها پس از باکتری ها رشد می کنند و مصرف اکسیژن است. شواهد آمد از رعایت نظم است که در آن اسیدهای آمینه مصرف می شد توسط باکتری است.

این تیم مطالعه همچنین مشاهده شده است که متابولیت سطوح به طور کلی سازگار با تشخیص باکتری است. مولکول ها به طور معمول تولید شده توسط باکتری های روده مانند استات و سوكسينات رفت تا در نمونه های که در آن باکتری شناسایی شد. علاوه بر این سطح را انتخاب کنید پروتئین ها پایین رفت در نمونه حاوی باکتری نشان می دهد که باکتری ها ممکن است مصرف آن پروتئین ها برای ترویج رشد.

تجزیه و تحلیل از سه گونه باکتریایی مورد مطالعه در این نوزادان نشان داد که چندین سویه از هر باکتری در حال حاضر در حال ظهور.

“با این اطلاعات ما را به عنوان ما همچنان به دنبال این نوزادان, ما می توانید آنها را و ببینید که چه مدت در این گونه از باکتری ها معطل” Bittinger گفت. “سپس ما می توانید ببینید عواقب ناشی از این اولیه شیمیایی فعالیت در بعد نمونه و امیدوارم با دقت اشاره کردن اولیه تغییراتی که ممکن است تاثیر درمانی بعد از آن در دوران کودکی است.”

این محققان امیدوارند تا با استفاده از یافته های این مطالعه برای تعیین توسعه از میکروبیوم روده ممکن است تاثیر اضافه وزن بیش از حد. نوزادان درگیر در این مطالعه به دنبال خواهد از طریق دو سال اول زندگی است. علاوه بر این تمام 88 نوزادان درگیر در مطالعه افریقایی, امریکایی, جمعیت برای آنها چاقی در دوران کودکی نگرانی رو به رشد است.

“وجود دارد قابل ملاحظه ای چند مطالعاتی که در نگاه نوزاد الگوهای رشد در آمریکایی های آفریقایی تبار” گفت: بابتی Zemel, دکترا, دیپلم, مدیر برنامه های این مرکز برای انسان Phenomic علوم و مدیر تغذیه و رشد آزمایشگاهی و دانشگاهی محقق با وزن سالم برنامه ریز ریز کردن یک تحقیق استاد طب اطفال در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا و ارشد همکاری نویسنده از مطالعه. “با این مهم برای اولین بار قطعه در پازل ما می توانیم به دنبال این نوزادان ترم سالم و یاد بگیرند که چه الگوی رشد طبیعی به نظر می رسد به طوری که در آینده ممکن است ما قادر به دخالت در هنگام تغییرات در میکروبیوم می تواند اثر نامطلوبی بر کودکان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de