محققان رفتن فاخته: قطب جنوب پنگوئن انتشار یک مقدار از گاز خنده

بیش از 1600 کیلومتر در شرق دریک عبور بین قطب جنوب و آمریکای جنوبی نهفته است اطلس جزیره جورجیای جنوبی.

در اینجا پادشاه پنگوئن ها زندگی می کنند در مستعمرات. روز خود را صرف chomping در كرل ماهی مرکب و ماهی تغذیه جوجه های خود را و تولید “کود مرغی’ که به معنی پو در پنگوئن. هیچ چیز ذهن ترا درهم میشکنند در مورد آن, شما ممکن است می گویند.

وجود دارد چیزی بسیار ویژه ای در مورد رفت و آمد از شاه پنگوئن. مقدار زیادی از اکسید نیتروژن بهتر شناخته شده به عنوان گاز خنده آور منتشر می شوند از طریق چلغوز خود را با توجه به یک 2019 مطالعه تکمیل شده توسط محققان دانشگاه کپنهاگ و همکاران خود را.

“پنگوئن کود مرغی تولید به طور قابل توجهی سطح بالایی از اکسید نیتروژن در اطراف خود مستعمرات. حداکثر تولید گازهای گلخانه ای در حدود 100 برابر بیشتر از یک تازگی بارور کرون میشه. آن است که واقعا شدید — حداقل نه به دلیل اکسید نیتروژن است که 300 برابر بیشتر آلاینده از CO2” توضیح می دهد که استاد بو Elberling از دانشگاه کپنهاگ وزارت علوم و مدیریت منابع طبیعی.

علاوه بر اینکه فشار بر روی آب و اکسید نیتروژن دارای یک اثر بسیار شبیه به آرام بخش گاز خنده استفاده در مطب دندانپزشک است. بو Elberling توضیح می دهد:

“پس از nosing در مورد کود مرغی برای چند ساعت یکی می رود به طور کامل فاخته. یکی شروع به احساس بد و سردرد. کوچک اکسید نیتروژن سیلندر که شما دیدن دروغ گفتن در و شناور در اطراف کپنهاگ هیچ بازی برای این دوز سنگین است که در نتیجه از ترکیب اکسید نیتروژن با هیدروژن سولفید و گازهای دیگر است.”

چگونه پنگوئن مدفوع تبدیل به اکسید نیتروژن پنگوئن ها’ غذای مورد علاقه ماهی و کریل که هر دو حاوی مقادیر زیادی نیتروژن جذب شده از گیاهان شناور در اقیانوس.

هنگامی که پنگوئن ها را پر کردن شکم خود نیتروژن منتشر شده از مدفوع خود را به زمین. خاک و باکتری ها و سپس تبدیل این ماده به اکسید نیتروژن یک گاز گلخانه ای.

“این برای ما روشن است که سطح اکسید نیتروژن بسیار بالا در مکان های که در آن وجود دارد پنگوئن — و در نتیجه کود مرغی-و بالعکس پایین تر در مکان های که در آن وجود دارد هیچ” توضیح می دهد که بو Elberling.

دانش چگونه پنگوئن مدفوع بر زمین و فضای بسیار مرتبط در مبارزه در برابر آب و هوا-مخرب گازهای گلخانه ای. Elberling ادامه می دهد:

“در حالی که اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای در این مورد نیست به اندازه کافی برای تاثیر زمین انرژی کلی بودجه یافته های ما کمک به دانش جدید در مورد چگونه پنگوئن مستعمرات تحت تاثیر محیط اطراف آنها که جالب است زیرا مستعمرات به طور کلی تبدیل شدن بیشتر و گسترده تر.”

او آمده با این ادعا که “ما باید یاد بگیرند از این در رابطه با, دانمارکی, کشاورزی, که در آن مقادیر زیادی از اکسید نیتروژن در حال ساطع شده از کود نیتروژن در زمینه های. یکی از چیزهایی که ما می توانند یاد بگیرند به عنوان مثال این است که چگونه و چه زمانی به fertilise vis-à-vis شرایط مطلوب برای خاک و باکتری ها برای تولید اکسید نیتروژن.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کپنهاگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>