محققان پیشنهاد رویکرد رمان به محدود کردن عضو آسیب برای بیماران مبتلا به COVID-19

بیماران مبتلا به COVID-19 اغلب تجربه یک زندگی-تهدید به واکنش ایمنی بدن, گاهی اوقات به نام سايتوکين طوفان که می تواند منجر به نارسایی تنفسی آسیب ارگان و بالقوه مرگ است. با هیچ درمان تایید شده توسط FDA در حال حاضر در دسترس برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 محققان در حال مسابقه برای پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از ویروس و یا التهابی واکنش افراطی از آن باعث در آهنگ های خود را.

در یک مقاله منتشر شده در سرطان و متاستاز بررسی و انتخاب شده توسط مجله به عنوان برجسته انتشار یک تیم از محققان از بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی و بریگهام و بیمارستان زنان پیشنهاد می کنند که کنترل محلی و پاسخ التهابی سیستمیک در COVID-19 ممکن است به عنوان مهم به عنوان ضد ویروسی و درمان های دیگر.

رهبری Dipak Panigrahy, MD, از مرکز سرطان در BIDMC و Charles N. Serhan, دکترا, DSc, مدیر مرکز درمان تجربی و یک عضو از گروه بيهوشي و بعد درد و دارو در Brigham و بیمارستان زنان محققان نشان می دهد که یک خانواده از مولکول ها به طور طبیعی تولید شده توسط بدن انسان ممکن است مهار به حل و التهاب در بیماران مبتلا به COVID-19 موجب کاهش زجر تنفسی حاد و تهدید کننده زندگی عوارض مرتبط با عفونت های ویروسی.

“کنترل پاسخ التهابی بدن است کلیدی برای مدیریت COVID-19 و ممکن است به عنوان مهم برای مدیریت این بیماری همه گیر به عنوان ضد ویروسی درمان یا واکسن” Panigrahy گفت. “تیم ما پیشنهاد استفاده از مولکول ساخته شده توسط بدن به نام طرفدار-قطعنامه چربی واسطه — که در حال حاضر در مطالعات بالینی برای دیگر بیماری های التهابی — به عنوان یک رویکرد رمان به خاموش کردن التهاب و جلوگیری از سايتوکين طوفان ناشی از COVID-19.”

سيتوکين ها منتشر شده توسط بدن به عنوان بخشی از آن طبیعی پاسخ ایمنی به مجروح و یا بافت های آلوده. به طور معمول بدن نیز انتشار مواد شیمیایی برای پایان دادن به — و یا حل و فصل — پاسخ التهابی. اما در درصد قابل توجهی از بیماران مبتلا به COVID-19 سايتوکاين ها به راه انداخته به کشتن ویروس همچنین آسیب به آلوده ریه سلول. به نوبه خود این آسیب به بافت ریه باعث التهاب اضافی و به اصطلاح “cytokine طوفان” شروع به مارپیچی خارج از کنترل است.

به طور طبیعی مولکول به نام resolvins — کشف شده توسط Serhan و همکاران در BWH در سال 2002 — به طور فعال و خاموش کردن التهاب است. Panigrahy, Serhan و همکاران قبلا نشان داده است که resolvins و مرتبط با pro-قطعنامه مولکول می تواند نقش مهمی در پیشگیری از سرطان متاستاز و پیشرفت است. این کلاس از مولکول ها نیز در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی در حال بررسی استفاده از آنها در برابر دیگر بیماری های التهابی مانند چشمي پریودنتال و بیماری التهابی روده است. در حال حاضر دانشمندان نشان می دهد, آنها را می توان دوباره مستقر برای مدیریت COVID-19.

“یک تغییر پارادایم در حال ظهور است که در درک ما از این قطعنامه از التهاب به عنوان یک فعال بیوشیمیایی فرآیند” گفت: Serhan. “فعال کردن بدن خود را با وضوح مسیر با استفاده از resolvins و مرتبط با pro-قطعنامه ملکولها که همه مهمتر ترویج وبلاگ لخته حذف — ممکن است زمان تکمیل استراتژی های درمان در حالی که محدود کردن شدید ارگان آسیب و بهبود نتایج در COVID-19 بيمار.”

این Panigrahy آزمایشگاهی است که با حمایت اتحادیه های اعتباری کودکان و نوجوانان در قلب تیم; C. J. Buckley اطفال تومور مغزی صندوق و بنیاد Andruzzi جو. این کار نیز تامین شد, در بخش, توسط کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت کمک های مالی از جمله (R01GM038765).

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de