یکی از پرسشهای اساسی در علوم اعصاب است روشن که در آن در مغز آگاهی است که توانایی تجربه داخلی و خارجی احساس ناشی می شود. در تاریخ 12 فوریه در مجله نورونمحققان گزارش می دهند که یک منطقه خاص در مغز مرکزی جانبی تالاموس به نظر می رسد به نقش کلیدی داشته باشد. در میمون ها تحت بیهوشی تحریک این منطقه بود به اندازه کافی برای بیدار کردن حیوانات و استنباط عادی بیداری رفتارها.

مطالعات قبلی از جمله EEG و fMRI مطالعات در انسان پیشنهاد کرده بود که مناطق خاصی از مغز از جمله قشر جداری و تالاموس به نظر می رسد درگیر در آگاهی. “ما تصمیم گرفت برای رفتن فراتر از رویکرد کلاسیک از ضبط از یک منطقه در یک زمان می گوید:” نویسنده ارشد یوری Saalmann استادیار در دانشگاه ویسکانسین مدیسون. “ما ثبت شده از مناطق مختلف در همان زمان را ببینید که چگونه کل شبکه رفتار می کند.”

محققان با استفاده از macaques خود را به عنوان مدل حیوانی. با مطالعه بیدار, خواب و بیهوش حیوانات آنها قادر به محدود کردن این منطقه از مغز درگیر در آگاهی به یک مقدار خاص تر منطقه نسبت به سایر مطالعات انجام داده اند. آنها همچنین قادر به رد کردن برخی از مناطق که تا به حال ارائه شده در قبلی neurocorrelative مطالعات از آگاهی است. آنها در نهایت متمرکز مرکزی جانبی تالاموس است که در اعماق forebrain.

هنگامی که این محققان مشخص این منطقه آنها آزمایش چه زمانی رخ داد که مرکزی جانبی تالاموس فعال شد در حالی که حیوانات تحت بیهوشی تحریک منطقه با فرکانس 50 هرتز. “ما متوجه شدیم که هنگامی که ما تحریک این کوچک منطقه مغز ما می تواند از خواب بیدار حیوانات و بازگرداندن تمام فعالیت های عصبی است که شما می خواهم به طور معمول در این قشر در بیداری,” Saalmann می گوید. “آنها در عمل فقط به عنوان آنها را اگر آنها بیدار بودند. هنگامی که ما خاموش تحریک حیوانات راست رفت و برگشت به ناخودآگاه.”

یک تست از بیداری خود بود عصبی پاسخ به عجیب و غریب شنوایی تحریک — یک سری از بوق آمیخته با دیگر تصادفی برای تلفن های موبایل. حیوانات در پاسخ به همان راه که بیدار حیوانات واکنش نشان خواهد داد.

“ما الکترود بسیار متفاوت طراحی” Saalmann می گوید. “آنها خیلی بیشتر طراحی شده به شکل ساختار در مغز ما می خواهیم به تحریک. آنها همچنین بیشتر از نزدیک تقلید فعالیت الکتریکی است که دیده می شود در یک سالم و طبیعی سیستم.”

“مهم انگیزه این تحقیق این است برای کمک به افراد مبتلا به اختلالات هوشیاری برای بهتر زندگی کردن می گوید:” اولین نویسنده میشل Redinbaugh یک دانشجوی کارشناسی ارشد گروه روانشناسی در دانشگاه ویسکانسین مدیسون. “ما باید برای شروع به درک حداقل مکانیسم است که لازم و یا کافی برای آگاهی به طوری که صحیح بخشی از مغز می تواند هدفمند بالینی.”

“وجود دارد بسیاری از هیجان انگیز مفاهیم برای این کار,” او می گوید. “این امکان وجود دارد که ما ممکن است قادر به استفاده از این نوع در اعماق مغز تحریک الکترود به مردم را از کوماس. یافته های ما نیز ممکن است مفید باشد برای توسعه راه های جدید برای نظارت بر بیماران تحت بالینی بیهوشی به مطمئن شوید که آنها با خیال راحت ناخودآگاه.”

این مطالعه با بودجه دولتی توسط موسسه ملی سلامت ایالات متحده-اسرائیل Binational علوم پایه و ویسکانسین ملی پستانداران مرکز تحقیقات خلبان گرانت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط تلفن را فشار دهید. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su