هر شبکه اجتماعی آن خبر جعلی. و در حیوانات در شبکه های ارتباطی و حتی پرندگان تشخیص قابل اعتماد بودن همسایگان خود یک مطالعه از دانشگاه مونتانا نشان می دهد.

این مطالعه به تازگی منتشر شده در بالای مجله علوم طبیعتاست که در اوج چند دهه’ ارزش تحقیقات از UM فارغ التحصیلان نورا کارلسون و کریس تمپلتون و UM پروفسور اریک گرین در دانشکده علوم انسانی و علوم است. آن میریزد نور بر روی پرنده های شبکه های اجتماعی است.

“این اولین بار است که مردم نشان داده اند که nuthatches با توجه به منبع اطلاعات است که تحت تاثیر سیگنال آنها تولید و ارسال به همراه” گرین گفت.

کارلسون تمپلتون و گرین مشترک علاقه در تلاش برای شکستن سنگ روزتا از چگونگی پرندگان برقراری ارتباط و جمع آوری تماس های پرنده در طول سال.

هر گونه پرنده دارای یک آهنگ و معمولا خوانده شده توسط مردان به صورت “اجازه دادن به سوالات می دانم که ‘من اینجا هستم'” گرین گفت: همچنین ردی از املاک و مستغلات. خود را با صدای بلند و پیچیده تماس معمولا حلقه در طول فصل پرورش است.

اما برای هشدار تماس های هر صدا مخفف خاص تهدید مانند “مار بر روی زمین” “پرواز شاهین” و “نشسته شاهین.” تماس انتقال در حال حاضر سطح خطر و اطلاعات خاص. آنها نیز همه گونه در جنگل در یک گسترده ارتباطات شبکه ای است که مجموعه آنها را کرده است.

“همه در حال گوش دادن به هر کس دیگری در جنگل” گرین گفت.

در این مطالعه گرین و محققان می خواستم برای تعیین چگونه black-capped محدوده chickadees و red-breasted nuthatches رمزگذاری اطلاعات در تماس های خود را.

در پرنده های ارتباطی بالا سخت تن به تن “seet” از یک chickadee نشان می دهد پرواز شاهین و باعث یک واکنش قوی — دیگر birds go, خاموش, نگاه کردن و سپس شیرجه رفتن در بوته. زنگ تلفن را می, سفر به سرعت از طریق جنگل. گرین گفت: در آزمایش های قبلی آنها با سنجش سرعت تماس در 100 کیلومتر در ساعت که او را تشبیه به تعظیم موج در یک کشتی.

“گاهی اوقات پرندگان در جنگل می دانم که پنج دقیقه قبل از شاهین می شود وجود دارد,” گرین گفت.

یک سخت تشدید “mobbing تماس” درایوهای پرندگان از همه گونه ها به گله با هم به آزار و اذیت درنده. زمانی که درنده می شنود mobbing تماس آن معمولا به پرواز خیلی دورتر به شکار پس از تماس بسیار موثر است.

“جغد نشسته است در, درخت, رفتن, ‘Oh crap!” گرین گفت.

گرین خواستار آن را “شبکه های رسانه های اجتماعی — اصلی tweeting.”

برای مطالعه با محدوده chickadees و nuthatches محققان با تمرکز بر اطلاعات مستقیم — چیزی است که یک پرنده را می بیند و یا می شنود و دست اول — در مقابل غیر مستقیم اطلاعاتی که به دست آورده از طریق پرنده های شبکه های اجتماعی است و می تواند یک هشدار اشتباه است.

“در راه آن نوع است که با اخبار جعلی, چرا که اگر شما در دریافت اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی, اما شما نمی آن را تایید و شما پاسخ آن و یا تصویب آن همراه است که چگونه خبر جعلی شروع می شود” گرین گفت.

Nuthatches و محدوده chickadees به اشتراک گذاری همان شکارچیان بزرگ-شاخدار جغد و جغد کوتوله. به این پرندگان کوچک را جغد کوتوله خطرناک تر از یک بزرگ شاخدار جغد با توجه به آن شعاع چرخش کوچک است که اجازه می دهد تا آن را به تعقیب طعمه بهتر است.

“اگر شما در حال خوردن چیزی است که تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان شما آن را به ارزش آن را به پس از آن” گرین گفت.

با استفاده از بلندگو در جنگل محققان با بازی chickadee هشدار تماس برای کم تهدید بزرگ شاخدار جغد و بالاتر-تهدید کوتوله جغد به nuthatches. تماس های متنوع با سطح تهدید — great-شاخدار جغد در مقابل کوتوله جغد-و اینکه آیا آنها مستقیم (از شکارچیان خود) یا غیر مستقیم (از محدوده chickadees).

چیزی که آنها کشف شده در مورد nuthatches بود تعجب آور است.

اطلاعات مستقیم باعث nuthatches مختلف متفاوت است به تماس های خود با توجه به بالا بودن خطر و کم خطر. اما chickadee را زنگ تماس بگیرید در مورد هر دو شکارچیان بدستآمده تنها یک generic متوسط تماس از nuthatch بدون در نظر گرفتن سطح تهدید.

گرین گفت: این تحقیقات اشاره به nuthatch توانایی را پیچیده تصمیم گیری در مورد محرک های خود را در محیط و جلوگیری از گسترش “خبر جعلی” قبل از آنها تایید درنده برای خود.

“تو باید کلاه خود را به آنها” گرین گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات وجود دارد.”

تحقیقات انجام شده توسط کارلسون تمپلتون و گرین در اطراف مونتانا و واشنگتن در طول سال نیست و بدون چالش است.

بسیاری از راه اندازی اتفاق افتاده در طول زمستان و nuthatches بود جدا شده از محدوده chickadees برای اطمینان از هشدار تماس نمی شد در پاسخ به شاهد محدوده chickadees رفتن دیوانه است. اغلب chickadee به نظر می رسد بعد از همه چیز تنظیم شد و محققان تا به حال به همه چیز و سعی کنید یک مکان جدید.

“این بسیار سخت است برای پیدا کردن nuthatches بدون محدوده chickadees جایی در منطقه” گرین گفت. “بود که سخت ترین بخش — برای پیدا کردن این شرایط در وحشی.”

اما نتایج به ارزش کار می کنند.

گرین گفت: nuthatch مطالعه در نهایت محققان کمک می کند تا بهتر درک کنند که چگونه حیوانات شبکه های ارتباطی کار می کنند و چگونه گونه های مختلف رمزگشایی اطلاعات رمزگذاری اطلاعات و عبور آن همراه است.

“ما به نوعی آرزوی مردم رفتار nuthatches” گرین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de