محققان کشف سرطان سلول آسیب پذیری; ممکن است منجر به بهتر درمان سرطان

جدید دانشگاه کالیفرنیا در ارواین-چراغ مطالعه نشان می دهد که یک پروتئین مسئول تغییرات ژنتیکی منجر به انواع سرطان نیز ممکن است کلیدی برای بیشتر موثر و هدفمند و درمان سرطان است.

مطالعه منتشر شده امروز در ارتباطات طبیعت, عنوان, “کمی در حال انجام APOBEC3A فعالیت در سلول های تومور با نظارت بر RNA ویرایش در نقاط” نشان می دهد که چگونه ژنومی بی ثباتی ناشی از پروتئین APOBEC3A ارائه می دهد ناشناخته آسیب پذیری در سلول های سرطان است.

هر روز در سلول های انسان ده ها هزار نفر از آسیب DNA حوادث رخ می دهد. در سلول های سرطانی بیان پروتئین APOBEC3A یکی از رایج ترین منابع از آسیب DNA و جهش. در حالی که این جهش ناشی از این پروتئین خاص در سلول های سرطانی کمک به تومور تکامل آنها نیز باعث می شکند در DNA که ارائه یک آسیب پذیری.

“هدف قرار دادن سلول های سرطانی با سطح بالایی از APOBEC3A پروتئین فعالیت ها و اخلال در همان زمان آسیب DNA پاسخ لازم برای تعمیر خسارت ناشی از APOBEC3A می تواند کلیدی برای بیشتر موثر درمان سرطان” گفت: Remi Cerian, دکترا, ارشد محقق و استادیار در بخش بیولوژیکی شیمی در UCI دانشکده پزشکی. “با این حال برای بهره برداری از آسیب پذیری سلول های سرطانی بسیار مهم است که برای اولین بار کمی اندازه گیری پروتئین در فعالیت تومورهای.”

برای درک نقش APOBEC3A در تومور تکامل و به هدف APOBEC3A ناشی از آسیب پذیری محققان توسعه یک روش برای اندازه گیری RNA-ویرایش فعالیت APOBEC3A در سلول های سرطان است. چون APOBEC3A دشوار است برای تعیین کمیت در تومورهای در حال توسعه بسیار حساس روش برای اندازه گیری فعالیت های حیاتی بود. با استفاده از hotspot RNA جهش شناسایی شده از APOBEC3A مثبت تومورهای تیم طراحی و توسعه یک روش با استفاده از قطرات دیجیتال و PCR نشان داد کاربرد آن به نمونه های بالينی از بيماران مبتلا به سرطان.

“مطالعه ما ارائه یک استراتژی جدید به دنبال اختلال در نظم از APOBEC3A در تومورهای ارائه فرصت به بررسی نقش APOBEC3A در تومور تکامل و به هدف APOBEC3A ناشی از آسیب پذیری در, درمان,” گفت: Cerian. “ما پیش بینی است که RNA جهش مبتنی بر APOBEC3A سنجش قابل توجهی خواهد شد پیشبرد درک ما از عملکرد پروتئین در tumorigenesis و به ما اجازه می دهد به طور موثر بهره برداری از آسیب پذیری های آن را ایجاد در درمان سرطان است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – ارواین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>