بازنشانی لپ تاپ خود را یکی از قدرتمند ترین مهمات شما رو در خود عیب یابی زراد خانه. آن قرار می دهد خود را, Windows, macOS, و یا سیستم عامل کروم کامپیوتر به دولت آن را در زمانی که شما برای اولین بار آن را به خانه از فروشگاه و این بدان معناست که شما رو هیچ یک از درهم و برهمی و یا اشکالات که ممکن است ساخته شده است تا در زمان پس از.

خوشبختانه این فرایند بسیار ساده تر از آن استفاده می شود. مایکروسافت اپل و گوگل قرار داده اند ابزار برای این کار مناسب در داخل سیستم عامل های خود را در حالی که برنامه های کاربردی به تکیه بیشتر و بیشتر بر روی ابر تا اطلاعات مهم خود را بیشتر به احتمال زیاد در حال حاضر حمایت تا جایی آنلاین آماده به redownloaded.

بازنشانی ابزارهای تبدیل شده است چیزی از کلیشه وقتی که می آید به گرفتن آنها را دوباره اما این دلیل است که آن را در واقع یک تاکتیک موثر. به عنوان زمان می رود در نرم افزار می توانید پف کرده, تنظیمات فایل می توانید تبدیل شدن به فاسد و کامپیوتر شما درایو می توانید پر کنید تا با چیزهای اضافی شما واقعا نمی نیاز—نه بر خلاف خانه خود را.

نه تنها این, اما یک تنظیم مجدد دستمال مرطوب بیشتر—اما نه لزوما همه نرم افزارهای مخرب و دیگر برنامه های ناخواسته است که ممکن است پیدا کرده اند راه خود را بر روی سیستم خود را. پس از شما قرار داده و کامپیوتر خود را به یک مربع شما اساسا با شروع از ابتدا با این فرصت را به بار تنها برنامه ها و فایل های شما واقعا نیاز دارید.

یک بار پس از یک زمان این فرایند بود مملو از دشواری و خطر; یک حرکت نادرست و کتابخانه عکس خود را می تواند از دست رفته برای همیشه لطفا برای. اما امروزه آن را ساده و سریع به اندازه کافی برای بسیاری از افراد به مدیریت آن بدون مشکل است.

که گفت: کاملا مطمئن شوید که شما همه چیز را که شما نیاز به حمایت کردن قبل از اینکه شما شروع. کجا هستند مهم خود را, عکس, فیلم ها و اسناد و مدارک ؟ شما می توانید نصب مجدد نرم افزار به شما تکیه می کنند از وب ؟ همه مرورگر شما کلمه عبور و دیگر داده های همگام سازی در جایی امن است ؟

خدمات مانند Netflix و Spotify معنی ما دیگر نگه دارید که چیزهای زیادی در رایانه های ما به عنوان ما یک بار انجام داد اما انجام یک ممیزی کامل از همه چیز شما باید به صورت محلی ذخیره شده. آن را برای رفتن به محو بنابراین مطمئن شوید که آن را با خیال راحت ذخیره شده در جایی دیگر. اگر شما در حال حاضر ثبت نام برای یک سرویس ذخیره سازی ابر و یا اتصال یک دیسک سخت خارجی می تواند کمک به اینجا.

با کسانی که در آماده سازی از راه شما آماده برای تنظیم مجدد لپ تاپ خود را و لذت بردن از تمام مزایای که آن را به ارمغان می آورد.

ویندوز
Image may contain Text and Page
عکس: مایکروسافت

باز کردن پنجره تنظیمات پنل از طریق آیکون دندانه دار در شروع منو و سپس را انتخاب کنید به روز رسانی و امنیت و بازیابی. کلیک کنید شروع کنید زیر تنظیم مجدد این کامپیوتر برای شروع مجدد. ویندوز خود توصیه می کند که رفتن را از طریق یک تنظیم مجدد ممکن است یک راه خوب برای بهبود عملکرد کامپیوتر است که در حال اجرا هست.

در صفحه بعدی ویندوز به شما می دهد گزینه ای را برای از بین بردن همه چیز و یا نگه داشتن فایل های شخصی خود را—اساسا چه چیزی شما رو ذخیره بر روی دسکتاپ و در تعیین پوشه کاربر (اسناد, تصاویر, موزیک و غیره). اصلا فرض کنیم که ویندوز می دانید که در آن تمام فایل های شخصی خود را نگه داشته. به عبارت دیگر مطمئن شوید که آنها هنوز هم حمایت کردن فقط در مورد.

انتخاب نگه داشتن فایل های خود را به تنظیم مجدد ویندوز هسته تنظیمات و فایل ها بدون دخالت خود را با مسائل شخصی; انتخاب حذف همه چیز را به صورت جامع تر و پاک کردن این بدان معناست که شما نیاز به اضافه کردن فایل های خود را دوباره بعد از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

قبل از تنظیم مجدد شروع می شود کلیک کنید تغییر تنظیمات را انتخاب کنید که آیا داده ها حک ویژگی فعال باشد; این اساسا بازنویسی اطلاعات بر روی دیسک و باعث می شود مطمئن شوید که آن را نمی تواند بازیافت شود. آن را خاموش به طور پیش فرض است, اما آن را یک ایده خوب به آن را روشن کنید اگر شما در حال فروش لپ تاپ خود و یا دادن آن به دور است. در غیر این صورت شما می توانید ترک آن بود.

کلیک کنید تنظیم مجدد برای تایید و این روند می شود در جریان آن ممکن است مدتی طول بکشد پس صبور باشید. زمانی که ویندوز تشریف اگر شما انتخاب کرده اید همه چیز را حذف گزینه شما نیاز به ورود دوباره از ابتدا با استفاده از حساب Microsoft اعتبار قرار داده و تمام برنامه ها و فایل ها را در محل.

macOS
Image may contain Text and Page
عکس: سیب

فرایند بازنشانی مک بوک است کمی بیشتر درگیر تر از آن است که با ویندوز به عنوان وجود دارد هیچ گزینه ای ساخته شده به اصلی سیستم عامل و رابط. هنگامی که شما حمایت کردن تمام مسائل خود را, شما نیاز به راه اندازی مجدد مک—اپل منو و سپس راه اندازی مجددو سپس پایین نگه داشتن Cmd+R در حالی که چکمه های کامپیوتر است که باید شما را به macOS, نرم افزار نمایش.

در اینجا شما می توانید انتخاب کنید نصب مجدد macOS اگر شما فقط می خواهید برای تنظیم مجدد قطعات کلیدی از سیستم عامل بدون دست زدن به هر یک از فایل های شخصی خود را (هر چند که ما هنوز هم می خواهم توصیه داشتن آنها را حمایت کردن) فقط در مورد. این نصب آخرین نسخه macOS شما در حال حاضر در حال اجرا و شما نیاز به انتخاب درایو که در آن سیستم عامل قرار گرفته است. در اکثر مکینتاش آن خواهید بود تنها درایو ذکر شده است.

شما باید سعی کنید که پایه نصب مجدد اما اگر آن را هنوز هم نمی به شما این عملکرد و decluttering افزایش شما نیاز دارید, شما می توانید حرکت بر روی یک مطلب جامع تنظیم مجدد از لپ تاپ خود را. هنگامی که شما ساخته شده فوق العاده خاصی است که هر چیزی که شما در مورد مراقبت است با خیال راحت حمایت کردن شما می توانید حمله رعد اسا همه چیز با انتخاب سودمند دیسک. هنگامی که دیسک سودمند به نظر می رسد پاک کردن هر درایو حجم با “داده” برچسب ها—به طور معمول وجود دارد می تواند یکی Macintosh HD – داده های ورودی است که شما نیاز دارید را انتخاب کنید و حذف کنید. با آن انجام شود را انتخاب کنید Macintosh HD—اصلی خود را راه اندازی دیسک کلیک کنید و پاک کنید و سپس به دنبال دهید.

را انتخاب کنید یک نام به دیسک یک بار بازنشانی شد; “Macintosh HD” را فقط خوب است دوباره مگر اینکه شما یک دلیل خوب برای آن را تغییر دهید. سپس با قبول این پیشنهاد با فرمت. هنگامی که شما تایید خود را انتخاب ابزار می رود در مورد کسب و کار از پاک کردن درایو.

پس از آن انجام می شود, شما می توانید به نصب مجدد macOS گزینه ما در بالا ذکر شده—را انتخاب کنید Macintosh HD درایو و یا هر آنچه که شما نام آن را به عنوان درایو مقصد.

سیستم عامل کروم

خبر خوب وقتی که می آید به Chromebooks است که سیستم عامل کروم است که ذاتا بسیار cloud-متمرکز شده است. فقط در مورد همه چیز در حال حاضر ذخیره شده بر روی وب که به معنی وجود دارد هیچ نرم افزار برنامه یا داده های فایل های cluttering تا دیسک های محلی. شما احتمالا نیازی به تنظیم مجدد یک Chromebook کاملا به عنوان اغلب به عنوان آن ویندوز و macOS همتایان اما هنوز هم می تواند مفید باشد.

برای بار اول شما نیاز به ورود به صفحه اصلی حساب کاربری و صفحه نمایش و سپس کلید Ctrl+Alt+Shift+R. این به ارمغان می آورد تا تنظیم مجدد صفحه. کلیک کنید راه اندازی مجددو زمانی که راه اندازی مجدد کامپیوتر را انتخاب کنید Powerwash و ادامه. لپ تاپ تنظیم مجدد به تنظیمات کارخانه خود و شما نیاز به ثبت نام حساب کاربری گوگل خود را با دستگاه دوباره.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im