بازاندیشی بی اشتهایی: زیست شناسی ممکن است مهم تر از فرهنگ مطالعات جدید نشان می دهد

ILARIA URBINATI

در کالج در 1990s, Alix Timko تعجب که چرا او و دوستان او نمی اختلالات خوردن است. “ما همه در اواخر نوجوانی و اوایل 20s همه مبهم نسبت به ما چگونه نگاه می گوید:” Timko در حال حاضر یک روانشناس در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است. جمعیت خود را از دوستان همسان مشخصات او تا به حال دیده می شود در تلویزیون درام—overachievers که اعمال به طور منظم و که خوردن شد نامنظم ساعت ناشتا به دنبال “یک پیتزا.”

“دوستان من و من باید به حال اختلالات خوردن,” او می گوید. “و ما نداشت.”

آن اوایل نشانه این است که او درک درستی از اختلالات خوردن خاموش بود خوانده شده را علامت به خصوص برای ترسناک تشخیص از همه: بی اشتهایی عصبی. بی اشتهایی تخمین زده شده است که تاثیر کمتر از 1 ٪ از جمعیت ایالات متحده با بسیاری از که ممکن است تشخیص داده نشده. بیماری آشکار به خود گرسنگی و کاهش وزن افراطی است که در آن می توانید با قرار دادن بدن به یک حالت شبیه خواب زمستانی. اگر چه این اختلال نیز تاثیر می گذارد پسران و مردان, کسانی که آن را اغلب زنان و حدود 10 درصد از کسانی که تحت تاثیر قرار می میرند. که بالاترین میزان مرگ و میر هر بیماری روانی پس از سوء مصرف مواد در همتراز با آن از دوران کودکی لوسمی. با درمان فعلی حدود نیمی از نوجوانان بازیابی و یکی دیگر از 20 ٪ تا 30 ٪ در حال کمک کرده است.

به عنوان یک جوان, بزرگسالان, Timko مشترک دیدگاه غالب این بیماری که آن را توسعه زمانی که دختران, انگیزه های یک فرهنگ است که پرستش لاغری اعمال افراطی اراده برای جلوگیری از خود را از غذا خوردن. اغلب این ایده رفت و این رفتار ناشی می شود در واکنش به پدر و مادر که در حال unloving کنترل و یا حتی بدتر. اما زمانی که Timko شروع به درمان نوجوانان مبتلا به بی اشتهایی و خانواده خود را که روایت هم پاشیده—و به طوری که او یقین در مورد کسانی که در معرض خطر است. بسیاری از کسانی که جوان مردم “ندارد و بدن نارضایتی آنها در یک رژیم غذایی در مورد کنترل” او یافت می شود. خود را “بابا و مامان افسانه و حرکت آسمان و زمین برای آنها بهتر است.”

Timko تنها نبود. محققان دیگر نیز سوال نظریه های روانی بی اشتهایی است که تا به حال حاکم بود برای نسل های. “گرسنگی اساسی است رانندگی می گوید:” سینتیا Bulik یک روانشناس بالینی اجرا می شود که اختلال در غذا خوردن مراکز در دانشگاه کارولینای شمالی چپل هیل و در موسسه کارولینسکا. ایده این است که بیماران با استفاده از اراده به نادیده گرفتن گرسنگی “هرگز رنگ true,” او می گوید. “من بیماران گفت: برای سال های سال است که … زمانی که آنها را از گرسنگی مردن آنها احساس بهتر است.” او شروع به در نظر گرفتن احتمال دیگر: اگر خود را از زیست شناسی است که رانندگی آنها را به اجتناب مواد غذایی ؟

Bulik و Timko در حال حاضر بخشی از یک گروه از محققان در حال کار برای حل کردن زیست شناسی بی اشتهایی. بیشتر آنها نگاه بیشتر آنها برای پیدا کردن نشان می دهد این بیماری بیولوژیکی ریشه های عمیق اجرا. برای مثال مطالعات ژنتیکی نشان می دهد این مورد به عنوان ارثی به چاقی یا افسردگی. مدارات مغز سیستم پاداش رفتار متفاوت در تاثیر پذیری از داوطلبان در افراد مبتلا به بی اشتهایی و کسانی که بهبود یافته اند. و درمان های جدید نقاشی بر روی زیست شناسی در حال آزمایش هستند از جمله تحریک عمیق مغز و داروهای روانگردان. کسانی که آزمایش هدف نه تنها به بهبود چشم انداز برای بیماران بلکه برای کشف چگونه از نزدیک این بیماری راستا با دیگران در سراسر روانپزشکی از جمله اختلال وسواسی-اجباری (OCD) و اعتیاد.

دانشمندان به دنبال کسانی که ایده های جدید به صورت یک چالش در بخشی به دلیل پول: برای سال مالی 2019, بی اشتهایی کردم 11 میلیون دلار در کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت (NIH) یک رقم که تغییر نکرده به ویژه در سال های بسیاری است که محققان نگرانی به عنوان تکان دهنده پایین داده می شود این بیماری را بار. در مقابل اسکیزوفرنی—که مشابه شيوع و همچنین موج در دوران جوانی به دست آورد $263 میلیون. کمبود منابع و مدارک مورد علاقه بسیاری می گویند چشمه از این دیدگاه که بی اشتهایی را از ریشه های فرهنگی همراه با شرم و ننگ هنوز تیرگی این بیماری است. اما شواهد نصب است که زیست شناسی است که در هسته خود است.

پول گلایه

بسیاری از محققان و زاری که اختلالات غذا خوردن از جمله بی اشتهایی عصبی کمبود بودجه روبرو هستند با توجه به شيوع. این اعداد کشیده شده است از سال 2017 اطلاعات برای ایالات متحده; تعداد افراد مبتلا برآورد است.

موسسه ملی بهداشت بودجهافراد مبتلااختلالات خوردن30 میلیونبیماری آلزایمر5.7 میلیون32 میلیون دلار$1.36 میلیارداوتیسم2.25 میلیون$245 میلیوناسکیزوفرنی3.5 میلیون$243 میلیون

(گرافیک) X. لیو/علم; (دیتا) BRYN آستین/بیمارستان کودکان بوستون; موسسه ملی بهداشت

لری Zeltser چرخد و به بی اشتهایی از تحصیل چاقی است. رشد و نمو و عصب شناسی در دانشگاه کلمبیا تحصیل مغز در حال توسعه موش در تلاش برای شناسایی تغذیه مدار که باعث افزایش استعداد ابتلا به چاقی در بزرگسالی است. سپس حدود 10 سال پیش Zeltser را دیدم متوجه کمک مالی از Klarman بنیاد خانواده تشکیل شده توسط مدیر صندوق پرچین ست Klarman و همسرش, بث در حال حاضر این بنیاد رئيس جمهور. پایه و اساس می خواستم برای تحریک اولیه تحقیقات به اختلالات خوردن و به دلیل Zeltser پژوهش در اشتها او ارائه یک پیشنهاد.

به به سرعت در بی اشتهایی Zeltser تبدیل به ادبیات. محققان در سوئد و مینه سوتا تا به حال نسبت به بی اشتهایی نرخ یکسان و برادرانه دوقلوها یک رویکرد مشترک به اذیت کردن وراثت از صفات پیچیده و بیماری است. آن گزارش نشان داد که 50 درصد به 60 درصد از خطر ابتلا به بی اشتهایی شد و با توجه به ژن دلالت DNA قدرتمند راننده. در مقابل خانواده مطالعات نشان می دهد وراثت از سرطان پستان است که در حدود 30 درصد است که از افسردگی است که تقریبا 40 درصد است. “من شوکه شده بود,” Zeltser می گوید.

به صورت لایه لایه روی ژنتیک کار بود یک نقطه داده که گرفتار Zeltser توجه. یک آنتی سایکوتیک داروی الانزاپین که باعث عمیق وزن به عنوان یک اثر جانبی کمی به حال برای هیچ تاثیری بر وزن هنگام آزمایش در افراد مبتلا به بی اشتهایی. چیزی در مردم شناسی مانع الانزاپين از باعث افزایش وزن Zeltser معتقد است. “است که نه فقط [روانی] کنترل است.”

اما یک شکاف عمیق باقی مانده است, با بسیاری از پزشکان نگران آن است که زیست شناسی است که توجه بیش از آن را سزاوار است. “اگر من تا به حال به را انتخاب کنید طبیعت در مقابل تربیت در توسعه بی اشتهایی و دیگر اختلالات خوردن من را پرورش می گوید:” مارگو مین یک روانشناس که در درمان اختلالات خوردن ، اختلالات خوردن در درجه اول زن او می گوید: در بخشی به دلیل “جنس فرهنگی است و تجربه.”

روان کارولین Costin که در بهبود بی اشتهایی و در اواخر 1970s و تاسیس یک شبکه خصوصی مراکز درمانی در سراسر ایالات متحده می گوید: زیست شناسی نقش دارد اما این فرهنگی پیام ها و عوامل استرس زا روانی نیز از عوامل مهم است. او نگرانی به خصوص که راه زیست شناسی پژوهش توضیح داده شده است می تواند مانع از بیماران در مورد چشم انداز خود را برای بهبود. حدود 8 سال پیش او می گوید: “مشتریان آغاز شده در آینده گفت: “این ژنتیک, چرا زحمت'” تلاش برای به دست آوردن خوبی ؟

چنین دیدگاه تحریک محققان مانند Bulik. بیماران او رفتار او می گوید: در حال اطمینان نیست و مضطرب به یاد بگیرند که این اختلال ریشه در زیست شناسی و زیست شناسی نیست ترجمه به سرنوشت. اگر چه او Zeltser و دیگران معتقدند که بی اشتهایی دارای محیطی رانندگان به عنوان بسیاری از شرایط مزمن انجام آنها به این ایده است که محیط زیست منجر به راه است. “قرار گرفتن در معرض این ایده آل [از لاغری] همه جا حاضر است اما همه دریافت نمی کند بی اشتهایی عصبی” Bulik می گوید. “هیچ یک از جامعهشناختی ادبیات تا به حال شده است قادر به توضیح دهد که چرا.” او می افزاید: “بسیاری از بیماران می گویند: هرگز در مورد نازک بودن برای من همیشه.'”

“اگر شما نگاهی روانی سندرم بیش از 200 سال, بی اشتهایی, تغییر نکرده است, در همه,” در حالی که فرهنگ ما می گوید: James قفل, یک روانپزشک کودک است که سر کودک و نوجوان اختلالات خوردن برنامه در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد.

شروع به حفر به زیست شناسی از بی اشتهایی Zeltser استفاده 2010 grant از Klarman بنیاد برای ساخت یک مدل موش از این بیماری است. به دلیل تغذیه آسان است به اندازه او استدلال که بی اشتهایی را مهار رفتار تغذیه است که به خوبی مناسب برای حیوانات مدل سازی. هدف او این بود که به مطالعه و گرسنگی الگوهای موش و کشف چگونه ژنتیک و محیط در تعامل باعث اختلال.

در یک سال 2016 موضوع ترجمه روانپزشکی, Zeltser توصیف موش با یک نوع در یک ژن است که در افراد مرتبط است به بی اشتهایی. خود را در آن نوع نیست قابل ملاحظه ای تحت تاثیر قرار ماوس رفتار تغذیه. به تقلید از عقب نشینی از غذا خوردن که اغلب قبل از تشخیص محققان محدود حیوانات’ مصرف کالری توسط 20 ٪ تا 30٪. سپس آنها ناشی از استرس یکی دیگر از عوامل مرتبط با بی اشتهایی توسط مسکن به طور معمول اجتماعی حیوانات به تنهایی. نتیجه: “موش متوقف کردن خوردن” Zeltser می گوید.

لری Zeltser یک رشد عصب شناسی در دانشگاه کلمبیا توسعه یک مدل موش بی اشتهایی عصبی.

کریس TAGGART

Zeltser است صحبت کردن با همکاران بالینی در مورد مقایسه او جوندگان’ رفتار با ویدئوها از بیماران در یک “تغذیه آزمایشگاه” که در آن محققان رعایت چقدر مردم خوردن که مواد مغذی آنها را انتخاب کنید و که آنها را جلوگیری از. اگر به نظر می رسد رفتارهای موازی موش ها می تواند کمک به نقطه راه را برای درمان های جدید و یا حتی محیط های مختلف است که می تواند پشتیبانی بهتر غذا خوردن.

اما انتشار کار حیوانی ثابت شده است دشوار است. Zeltser است که اغلب پرسید: “چگونه شما می دانید اگر شما در حال پیدا کردن است که مربوط به انسان؟” که یک سوال مشترک از هر کسی انجام ماوس کار می کنند اما Zeltser می گوید: چالش در اینجا اجرا می شود عمیق تر است. “این است که جدی گرفته شود به عنوان یک بیماری” است که اساس زیستی او می گوید. در عوض, آن را به عنوان رد “دختر افراطی رفتار و ‘oh my God آنها دیوانه'” مقاومت مواجه او در می یابد فوق العاده خسته کننده است.

جمع آوری اطلاعات ژنتیکی می تواند تغییر است که با ساخت بی اشتهایی بیولوژیکی ریشه های سخت تر را نادیده بگیرد. برخی از قوی ترین شواهد پدید آمده در تابستان گذشته زمانی که Bulik و دیگران منتشر شده در طبیعت ژنتیک بزرگترین مطالعه ژنتیک در این بیماری با حدود 9 میلیون دلار در بودجه از Klarman بنیاد و وجوه اضافی از NIH. با تجزیه و تحلیل ژنوم تقریبا 17,000 افراد با بی اشتهایی و بیش از 55 ، 000 مردم بدون محققان هشت آماری نواحی ژنومی همراه با دیگر الگوهای انجمن ژنتیکی است که سرنخ های مهمی به همراه داشت. برخی از کسانی که در انجمن های ردیابی با نتایج مطالعات دیگر بیماری های روانی از جمله وسواس و افسردگی است که نمی تعجب Bulik. چه شد با هم تداخل دارند در ارتباط با DNA کنترل شاخص توده بدن (BMI) چربی و دیگر سوخت و ساز بدن صفات.

“ما گفت:” این به نظر نمی آید مانند هر اختلال روانی,'” Bulik می گوید. “این ممکن است معکوس چاقی—این افراد ممکن است از نظر ژنتیکی مستعد به کم BMI.” در فوریه 2019 شماره مجله American Academy of Child & Adolescent Psychiatryاو و تیم sifted از طریق BMI سوابق افراد جوان بعد مبتلا به بی اشتهایی و دیگر اختلالات خوردن. این BMIs از 243 افراد مبتلا به بی اشتهایی شروع به انشعاب از کسانی که از گروه کنترل قبل از آنها شروع به مهد کودک.

Bulik در حال حاضر راه اندازی اختلالات ژنتیک ابتکار با بیش از 7 میلیون دلار از NIH اضافی بودجه از سوئد و انگلستان و پتانسیل تزریق از کشورهای دیگر و فردی اهدا می کنند. این ابتکار با هدف شامل 100,000 افراد مبتلا به بی اشتهایی عصبی پرخوری عصبی و اختلال خوردن شراب خواری. اگر چه ژنتیک بعید است که به ارائه راه حل های سریع Bulik امید آن می تواند به “درخشش نور در جهت شما نیاز به رفتن” برای درمان موثر از جمله داروها.

این یافته های ژنتیکی ممکن است یک روز قطع با خط دیگر تحقیق: مطالعات ساختار مغزی و سیگنالینگ است که آشکار وسوسه انگیزی تفاوت بین افراد با و بدون بی اشتهایی. در کلمبیا روانپزشک جوانا Steinglass می خواستم به درک چگونه مغز افراد مبتلا به بی اشتهایی راهنمای مواد غذایی خود را انتخاب کند. در دو مطالعات او و همکارانش استخدام بستری با اختلالات غذا خوردن همراه با گروه کنترل بود. در افراد مبتلا به بی اشتهایی هر دو در طول و پس از بستری شدن در بیمارستان اسکن MRI نشان داد که این منطقه از مغز که در ارتباط با انتخاب مواد غذایی بود به پشتی striatum است که کلید به تشکیل عادات. در افراد بدون اختلال در غذا خوردن متفاوت مغز منطقه راهنماهای انتخاب کند. کار اول به نظر می رسد در 2015 در طبیعت علوم اعصابو تیم ارائه شده بیشتر یافته ها در کنفرانس سال گذشته است.

“آنها با استفاده از مدارات در مختلف زمانی که آنها تصمیم گیری” Steinglass می گوید. این jibes با ایده خود را که به عنوان مردم بارها و بارها با محدود کردن غذا خوردن رفتار حرکت به یک منطقه مغز می شود و کمتر متمایل به تغییر. که می تواند کمک به توضیح دهد که چرا بسیاری از بهبود بیماران مبتلا به عود.

یکی دیگر از سرنخ به مغز چگونه ممکن است پرتاب خوردن خاموش آهنگ های گزارش شده در ماه گذشته در مجله آمریکایی روانپزشکی. والتر کی یک روانپزشک که هدایت اختلالات خوردن برنامه در دانشگاه کالیفرنیا (UC), سن دیگو, چراغ مطالعه به دنبال در چگونه مغز افراد مبتلا به بی اشتهایی رفتار می کنند که بدن آنها گرسنه هستند. کی که برنامه درمان حدود 70 بيمار در هر روز فرار یک مطالعه که شامل 48 زنان, 26 از آنها تا به حال بی اشتهایی. هر یک مورد بررسی قرار گرفت و دو بار با تصویربرداری از مغز یک بار بلافاصله بعد از غذا و در یک سفر جداگانه پس از ناشتا به مدت 16 ساعت.

کی می دانست گرسنگی فعال مدارهای مغز که به نوبه خود انگیزه خوردن ساخت مواد غذایی مطلوب است. که رابطه روشن بود در طول تصویربرداری از مغز از گروه کنترل داوطلبان: زمانی که آنها ارائه شد آب قند بعد از 16 ساعت روزه داری خود را پاداش و انگیزه مدارهای روشن. اما در افراد مبتلا به بی اشتهایی کسانی که مدارهای بسیار کمتر فعال پس از روزه. “آنها می تواند شناسایی گرسنه بودن,” کی میگه اما مغز خود را نمی تواند تبدیل به یک تمایل به خوردن. بیماران نیز تجربه کرده, اوج اضطراب و مهار همراه با کاهش پاداش سیگنالینگ در مغز خود را. که اثر بیشتر ممکن است مختل درایو خود را به خوردن. کی نشان می دهد افراد مبتلا به بی اشتهایی “miscode مواد غذایی به عنوان خطرناک به جای پاداش است.”

بسیاری از بیماران می گویند: هرگز در مورد نازک بودن برای من تا کنون است.’

سینتیا Bulik دانشگاه کارولینای شمالی چپل هیل

روانپزشک ربکا پارک در دانشگاه آکسفورد نیز مشکوک به این بیماری سوء مغز سیستم پاداش. برخی از بیماران تجربه “این حس نابجا پاداش” تقریبا بالا از گرسنگی او می گوید:. پارک تحقیقات علوم اعصاب نشان می دهد مغز نابجا پاسخ به پاداش نشانه.

کسانی هستند که مغز تفاوت یک علت یا یک نتیجه از گرسنگی? تحصیل افراد در بهبودی حذف اثرات سوء تغذیه بر مغز اما نمی تواند قطعی به این سوال پاسخ. این احتمال وجود دارد که “گرسنگی در دوران نوجوانی در حال رفتن به شما آسیب مغز” پارک می گوید. یک راه برای شروع به باز کردن که آیا تفاوت مغز تا قبل از بیماری است که به مطالعه مردم خیلی زود در آن دوره است. Steinglass است که در سال سوم از یک اسکن مغزی مطالعه از پاداش مدار که در حال حاضر شامل 55 به تازگی تشخیص داده شده نوجوانان و یک گروه کنترل از 25 نفر دیگر. Coronavirus همه گیر است, متوقف, ثبت نام, در حال حاضر, اما Steinglass امیدوار به نتایج در 2 تا 3 سال است. دیگر محققان در حال کار برای درک اینکه چگونه و به چه میزان مغز بهبود پس از خوردن رزومه.

وجود دارد یک “حس کلی که ما در حال پیوستن به بقیه جهان” در نهایت استفاده از روش های علمی به بی اشتهایی عصبی Steinglass می گوید. هدف نهایی این است که درمان های جدید که بشدت مورد نیاز است.

بیشتر مورد مطالعه و موثر ترین استراتژی برای تاریخ است که به نام خانواده درمانی مبتنی بر (FBT) که سرچشمه در Maudsley بیمارستان در لندن است. بعدها تصفیه شده را با قفل و روانشناس دانیل لو گرنگ از دانشگاه سان فرانسیسکو است که آموزش در Maudsley.

FBT می پرسد پدر و مادر به کنار بسیاری از خانواده خود را روز به روز فعالیت ها—پوسته پوسته شدن پشت مدرسه و کار و سرگرمی—به نشستن با کودکان خود نیاز به آنها را به خوردن. در مواجهه با مواد غذایی به عنوان یک شکل از دارو و با جهان خود را داشتن قرارداد بسیاری از مردم شروع به خوردن دوباره با وجود ترس و اضطراب باعث می شود آنها. محققان در حال کار برای درک اینکه چگونه FBT در هم تنیده شده است با زیست شناسی بیماری اما در حدود نیمی از کسانی که سعی می کنید FBT در دوران نوجوانی—و شاید 70% که سعی کنید آن را در اوایل بیماری—درمان موثر است.

اما بسیاری از خانواده ها نیست گفت: در مورد درمانی که استراتژی حتی اگر دهه پس از آن برای اولین بار نشان داد که موفقیت در یک مطالعه تجربی تصادفی شده در سال 1987. پزشکان ممکن است آشنا با FBT, Timko می گوید ممکن است آنها بر این باورند که خانواده نقش مهمی در بی اشتهایی را شروع و یا آنها ممکن است احساس کنند که نوجوانان باید می خواهید برای دریافت بهتر است قبل از شروع FBT—در نظر او اختلاف است.

لورا Collins Lyster-Mensh تجربه رژیم نزدیک پس از دخترش المپیا سپس 14, متوقف شد, و خوردن یک روز در سال 2002. Lyster-Mensh می گوید جانشینی درمانگران خواست او و شوهر او را به عقب بایستد و اجازه المپیا خوردن در زمانی که او آماده بود. در ضمن وزن او ادامه داد: به مارپیچ رو به پایین. “ما گفته شده بود او را نمی یابند خانواده بودند واقعا در اشتباه به عقب و او اجازه انجام این کار در خود” Lyster-Mensh می گوید. سپس او یاد گرفته در مورد FBT از یک روزنامه مقاله و مسابقه به آن را امتحان کنید.

اولین دردناک وعده های غذایی در زمان ساعت در حالی که المپیا پوره مواد غذایی خود را به یک خمیر یا گریه و خروشان در پدر و مادر خود را. “من می دانم که خانواده هایی که بچه ها شروع به پریدن کرد از ماشین در حال حرکت برای جلوگیری از یک ساندویچ می گوید:” Lyster-Mensh انعکاس نظرات بسیاری از پزشکان که توصیف بيماران خرد کردن ترس از غذا. المپیا در نهایت بهبود, اگر چه بدون چالش نیست ، که شامل عود در کالج.

جوان بيماران تحت درمان با FBT که شروع به خوردن دوباره انجام دهید و در یک اندازه گیری است که پیش بینی دراز مدت آگهی: زودرس وزن به دست آورید. در سال 2019 یک مطالعه در اروپا اختلالات خوردن را نقد رهبری لو گرنگ تایید پژوهش های پیشین نشان می دهد که به دست آوردن حدود 2.3 کیلوگرم در ماه اول درمان است, یک پیش بینی کننده سلامت 1 سال بعد. دختران مبتلا به بی اشتهایی که افزایش مصرف کالری خود را و به دست اورد وزن با تجربه افزایش سطح استروژن (که شاقول در گرسنگی) کاهش استرس و بهبود توانایی به حرکت به موقعیت های مختلف روانی صفت به نام انعطاف پذیری.

محققان در حال بررسی راه هایی برای ساخت و بهبود FBT—و یا پیدا کردن استراتژی های جدید برای کمک به بیماران در آنها در آن شکست خورده است. برخی از آزمایش های بالینی تست اینکه برخی از بحث روش های درمانی مانند درمان شناختی رفتاری برای کمک به بیماران reframe تفکر خود کمک می کند—برای مثال با کاهش اضطراب و یا دیگر موانع به خوردن.

بیولوژیکی جدید مدل بی اشتهایی اشاره در انواع دیگر از مداخلات. 18-فرد مطالعه در دانشگاه جانز هاپکینز است که ارائه مواد مخدر روانگردان psilocybin برای بیماران. آمار اولیه نشان می دهد این وعده را در کمک به افراد سیگاری در ترک و مبارزه با اعتیاد به الکل—و بسیاری از محققان بر این باورند که در برخی از راه های, بی اشتهایی, سهام برخی از ویژگی های با اعتیاد است. پارک پیشرو هفت فرد مطالعه از تحریک عمیق مغز در افراد مبتلا شدید و پایدار بی اشتهایی برخی از آنها نیز OCD.

“وجود دارد برخی از شبکه های عصبی مصنوعی که به خوبی مشخص می شود” در OCD او می گوید: و اخلال در سیگنالینگ در شبکه با تحریک عمیق مغز می تواند کمک به آن دسته از بیماران. به دلیل وسواسی و بی اشتهایی به اشتراک گذاشته اند ویژگی ها و برخی از لینک های ژنتیکی او را علاقه مند به این که اخلال در همان شبکه عصبی نیز ممکن است کمک به افراد مبتلا به این اختلال در غذا خوردن.

هنوز مطالعات پراکنده باقی می ماند قفل می گوید. با بودجه محدود وجود دارد شانس کمی برای جذب دانشمندان به یک میدان کوچک. “به عنوان محققان, شما نمی خواهید برای رفتن به گلدان که خالی,” او می گوید. “چرا ما سرمایه گذاری بیشتر است؟” آن را خسته کننده به خصوص به دلیل قفل امتیاز بسیاری از بیماران مبتلا به بی اشتهایی با موفقیت درمان و لذت بردن از آینده ای روشن. “آنچه [دیگر] بیماری در روانپزشکی می تواند به شما می گویند شما درمان ؟” او می پرسد.

برای خانواده ها بدون در نظر گرفتن که آیا بیمار بهبود شرم می تواند باقی بماند و با این تردید به صحبت کردن و لابی برای کمک های مالی. Lyster-Mensh یک استثنا است. پس از خانواده اش را تجربه او شروع به صدا پشتیبانی از درمان مبتنی بر شواهد—برای اولین بار در یک کتاب خاطرات خوردن خود را با خواندنکه او نوشت تحت نام لورا کالینز و سپس از طریق جشن یک پیام هیئت مدیره تبدیل وکالت ،

“آن را هنوز هم بسیار کوچک گروه” Lyster-Mensh می گوید: از کسانی که مایل به صحبت می کنند آشکارا. “اکثر خانواده ها آنقدر سوخته خرد گناه است که آنها نمی خواهند به جلو آمده,” او می گوید. “هنوز هم وجود دارد این اسطوره وجود دارد—که این انتخاب ها بیماری ها و پدر و مادر به نحوی موفق به جلوگیری و یا ایجاد و یا تشدید این مشکل است.” او امیدوار است که به عنوان محققان سرسختانه پیگیری بیماری بیولوژیکی ریشه در ژن و مغز آن افسانه پایدار محو خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de