گسترش مزارع برای دیدار با غذا در حال رشد تقاضا از جهان همیشه در حال گسترش جمعیت مکان یک بار سنگین در اکوسیستم های طبیعی. جدید IIASA مطالعه این نشان می دهد که حدود نیمی از زمین در حال حاضر مورد نیاز برای رشد محصولات غذایی می تواند در امان باشد اگر قابل دسترسی محصول به دست آمد در سطح جهانی و محصولات رشد داده شدند که در آن آنها بیشتر مولد.

زمین و مقدار کمی بحث بود که موجب اطراف 2005 توسط حفاظت از زیست شناسان به رسمیت شناخته شده دارد که معمولا محدود به حدی که زمین های کشاورزی را می توان ساخته شده ‘حیات وحش دوستانه’ بدون افت بازده در حالی که اکثر گونه های در معرض تهدید تنها سود حاصل از مقدار کمی و یا بازسازی زیستگاه طبیعی خود را. علاقه به این موضوع به تازگی به دست آورد حرکت جدید از طریق نیمی از زمین پروژه که هدف آن بازگشت نیمی از این منطقه از زمین در حال حاضر در حال استفاده برای مقاصد دیگر به زمین پوشش برای محدود کردن از دست رفتن تنوع زیستی و آدرس دیگر اثرات استفاده از زمین مانند انتشار گازهای گلخانه ای.

با توجه به نویسندگان این مطالعه منتشر شده در طبیعت پایدارینیاز برای این نوع از استراتژی ضروری است با توجه به افزایش تقاضای جهانی برای محصولات کشاورزی. این مطالعه برای اولین بار به ارائه بینش به مقدار گندم زار که مورد نیاز خواهد بود به انجام در حال حاضر محصول خواسته های بالا و استفاده از زمین بهره وری بدون تشدید عمده کشاورزی اثرات در سطح جهان است.

“پرسش های اصلی ما می خواستیم به آدرس بودند چقدر گندم زار می تواند در امان باشد اگر قابل دسترسی محصول به دست آمد در سطح جهانی و محصولات رشد داده شدند که در آن آنها بیشتر مولد. علاوه بر این ما می خواستیم برای تعیین چه پیامدهای خواهد بود برای عوامل دیگر مرتبط با بخش کشاورزی از جمله کود و آب آبیاری مورد نیاز گازهای گلخانه ای کربن ترسیب بالقوه و زیستگاه های حیات وحش موجود برای گونه های در معرض تهدید” توضیح می دهد که مطالعه منجر نویسنده مسیحی Folberth یک محقق در IIASA اکوسیستم خدمات و برنامه مدیریت.

نتایج مطالعه نشان می دهد که با بالا و مواد مغذی ورودی و تخصیص مجدد از محصولات در حال حاضر گندم زار تنها حدود نیمی حاضر گندم زار, مورد نیاز خواهد بود برای تولید همان مقدار از عمده محصولات زراعی است. نیم دیگر پس از آن می تواند در اصل تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن زیستگاه های طبیعی و یا دیگر عناصر چشم انداز. این یافته ها همچنین نشان می دهد که استفاده از زمین در حال حاضر تا حدودی ناکارآمد و نه در درجه اول با توجه به محدودیت های بالا به محصول به عنوان تعیین شده توسط آب و هوا در بسیاری از نقاط جهان است به شدت موضوع را به تصمیم گیری در مدیریت.

آن را دشوار است برای گفتن که دقیقا چقدر تنوع زیستی نهفته است به عنوان یک نتیجه مستقیم از فعالیت های کشاورزی, اما تخمین زده می شود به فراتر از مرزهای امن در درجه اول به دلیل از دست دادن زیستگاه. در این راستا محققان با بررسی دو سناریو: اولین پیشنهاد حداکثر زمین و مقدار کمی بدون محدودیت به جز در حال حاضر گندم زار, حد, در حالی که سناریوی دوم قرار می دهد رو به جلو و هدفمند زمین و مقدار کمی که رها گندم زار در نقاط مهم تنوع زیستی و یکنواخت منتشر شده 20 درصد از گندم زار در سطح جهان است. وجود دارد تنها حاشیه ای تفاوت بین این دو سناریو در بسیاری از جنبه های به جز زیستگاه های حیات وحش که تنها افزایش یافته است به طور قابل توجهی با هدف زمین و مقدار کمی. این با این حال هنوز هم فعال کاهش گندم زار نیاز تقریبا 40 درصد.

علاوه بر این محققان دریافتند که انتشار گازهای گلخانه ای و آبیاری و آب مورد نیاز هستند به احتمال زیاد به کاهش و با کاهش مساحت زمین کشت در حالی که جهانی کود ورودی مورد نیاز را بدون تغییر باقی می ماند. امان گندم زار, همچنین می تواند ارائه فضا به صورت قابل توجهی ترسیب کربن در ترمیم پوشش گیاهی طبیعی. در عین حال به طور بالقوه نامطلوب اثرات محلی از کشاورزی فشرده و زمین و مقدار کمی مانند مواد مغذی آلودگی و یا از دست دادن درآمد در مناطق روستایی نیاز به مطالعه بیشتر است.

“نتایج حاصل از مطالعه ما می تواند کمک به سیاستگذاران و عموم مردم به معیار نتایج یکپارچه زمین با استفاده از حالات. آن را نیز نشان می دهد که گندم زار گسترش است اجتناب ناپذیر وجود دارد و آن این است که پتانسیل قابل توجهی برای بهبود حال استفاده از زمین بهره وری. اگر حق با سیاست های در حال اجرا اقداماتی مانند بهبود تولید فن آوری می تواند فقط به عنوان موثر به عنوان تقاضا به سمت اقدامات مانند تغییرات در رژیم غذایی می گوید:” پروژه سرب و سابق IIASA اکوسیستم خدمات و مدیریت مدیر برنامه های مایکل Obersteiner. “با این حال در تمام موارد چنین روند نیاز به سازی توسط سیاست برای جلوگیری از نتایج ناخواسته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im