دنده تکامل یافته برای جنبش و سپس شرکت تصمیم گرفتند برای تنفس

هنگامی که در اوایل tetrapods انتقال از آب به زمین راه آنها تنفس هوایی قرار گرفتند تکاملی انقلاب است. ماهی با استفاده از عضلات در سر خود را به پمپ آب بیش از آبشش های خود را. اولین حیوانات زمین با استفاده از تکنیک مشابه — مدرن قورباغه ها هنوز هم استفاده از خود را سر و گلو به نیروی هوا به داخل ریه های خود را. سپس یکی دیگر از تغییر و تحول عمده ای در تکامل مهره داران صورت گرفت که منتقل تنفس از سر به تنه. در خزندگان و پستانداران دنده گسترش برای ایجاد یک فضا در قفسه سینه است که تساوی در نفس است. اما چه چیزی باعث این تغییر ؟

یک مطالعه جدید منتشر شده در مارس 12 , علمی گزارش های فرض یک فرضیه جدید — متوسط گام رانده شد نقل و انتقال.

وقتی که مارمولک راه رفتن و خم شدن آنها پهلو به پهلو در یک آلاینده راه رفتن. دنده ها و مهره ها بسیار مهم هستند به این جنبش بود اما مشخص نیست که چگونه تا به حال. محققان اسیر 3-D حرکت مارمولک دنده ها و مهره ها با استفاده از XROMM ترکیبی از CT اسکن و X-ray فیلم ها. آنها به ثبت سه savannah monitor lizards و سه آرژانتین سیاه و سفید tegus به آرامی پیاده روی بر روی تردمیل. تصاویر به دست آمده نشان داد که در حالی که ستون فقرات خم هر دنده در هر دو گونه چرخش قابل ملاحظه ای در اطراف آن مفصل مهره پیچش رو به جلو در یک طرف از بدن و رو به عقب در طرف دیگر متناوبا با هر گام. مکانیک پیروی تقریبا همان الگوی به عنوان زمانی که خزندگان دم و بازدم.

“این واقعا هیجان انگیز است زیرا ما قبلا نیست که فرضیه محتمل برای چه دنده-تنفس تکامل یافته” گفت: اولین نویسنده رابرت Cieri یک postdoc در دانشگاه ساحل آفتاب و که در انجام این پژوهش که در دانشگاه یوتا که در آن او است که هنوز هم وابسته. “ما پیشنهاد این است که این دنده حرکات برای اولین بار شروع به تسهیل نقل و انتقال, سپس, شد, شرکت, تصمیم گرفتند برای تنفس”.

این کار همچنین شامل جان Capano و الیزابت برینرد در دانشگاه براون و کارشناسی ساموئل تخم در ایالات متحده آمریکا

چرا مارمولک عبور از جاده ؟ برای گرفتن نفس خود.

خزندگان و پرندگان و پستانداران همه در نظر گرفته amniotes استفاده از دندهای آرمان که در آن دنده ها و مهره ها کنترل تنفس با گسترش و پیمانکاری. حرکت است که با تسهیل دنده چرخش در اطراف vertebrocostal مفاصل — که در آن دنده ها و مهره ها را تامین کند. این امکان وجود دارد که اوایل amniote جد اول با استفاده از این دنده حرکات برای افزایش های جانبی آن عربى سمت به سمت تنه حرکت است که کمک می کند تا حرکت مارمولک رو به جلو است. در طول نقل و انتقال هر یک از اندام دارای دو مرحله است: اول این است که نیروی محرکه است که وقتی پای هل دادن در برابر زمین است. دوم این است که نوسان است که وقتی پا در هوا است. تحقیقات جدید دریافتند که در طول بازو را نیروی محرکه فاز دنده در همان سمت از بدن چرخش به سمت سر و در حالی که آن را در چرخش فاز چرخش آنها به سمت دم. این شبیه آنچه دانشمندان قبلا پیدا کردم دنده ها انجام می دهند و بازدم — اما این بار به طور همزمان در هر دو طرف.

اوایل tetrapods استفاده وسیع, undulatory locomotion, اما به احتمال زیاد هنوز هم یک سر محور سیستم تنفسی. نویسندگان پیشنهاد می کنند که دنده حرکات و افزایش دندهای تحرک تکامل یافته در طول حرکات برای افزایش طول گام نگه داشتن قفسه سینه ثابت و یا به عنوان منفعل نتیجه دنده در حال حرکت برای جلوگیری از مفتول در کویل هم به عنوان حیوانات خم. در برخی از نقطه در اوایل amniotes تکامل توانایی بیان این دنده حرکات در هر دو طرف به طور همزمان اجازه داده است که برای انبساط و انقباض از تنه است که حمایت و بازدم.

“آرمان تنفس یکی از نوآوری های کلیدی است که اجازه amniotes به تنوع در روی زمین است. ما را شگفت زده و هیجان زده برای پیدا کردن سرنخ که چگونه آن را تکامل یافته از یک مطالعه در نقل و انتقال,” co-نویسنده برینرد گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه یوتا. Original نوشته شده توسط لیزا پاتر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>