ریچارد استنلی را *رنگ از فضا* یک بازگشت پیروزمندانه

جدید Lovecraftian فیلم ترسناک رنگ از فضا اولین پروژه بزرگ از مدیر ریچارد استنلی از او اخراج از جزیره دکتر مورو در سال 1996. منتقد فیلم ترزا DeLucci خاطرات خوشی از استنلی اوایل فیلم سخت افزار و گرد و غبار شیطانکه منتشر شد در اوایل 1990s.

“من شده است دیرین ریچارد استنلی فن” DeLucci می گوید در قسمت 410 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “من واقعا خوشحال بود برای دیدن او را با چیزی جدید است چرا که او تا به حال بسیار جالب جاده به هالیوود و سپس دور و بازگشت دوباره است.”

پادکست


این nighmarish تولید جزیره دکتر موروکه درگیر تایتانیک clash of غرور بین ستاره وال کیلمر و مارلون براندو است که وقایع در سال 2014, مستند, روح از دست رفته. ترسناک نویسنده پل ترمبلی فکر می کند این احتمال وجود دارد که این مستند نقشی کلیدی در بازسازی استنلی شهرت.

“بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد آن, و او است که قطعا به تصویر کشیده شده در یک مطلب دلسوز نور از افسانه ها از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است که فیلم ممکن است گفته اند که قبلا” ترمبلی می گوید. “من به یاد داشته باشید وقتی که بیرون آمد, مردم, بودند, مانند,” اوه, بله, من به یاد داشته باشید ریچارد استنلی. او سرد است.’ پس از آن هیچ تبلیغاتی است که تبلیغات بد’ نوع از چیزی.”

ترسناک نویسنده Grady هندریکس می گوید: مقدار زیادی از اعتبار برای رنگ کردن فضا نیز می رود به پرماجرا شرکت تولید RLJE. “آنها کمی مانند Blumhouse هر چند آنها کمتر کنترل بر محتوا از Blumhouse می کند” هندریکس می گوید. “اما آنها به نوعی احساس, ‘OK اگر شما در حال رفتن به آن را در این بودجه شما می توانید آن را به کار ما می توانید انجام دهید به اندازه کافی خارجی پیش فروش را که کار می کنند, بنابراین مطمئن شوید که آن را انجام دهد.'”

کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley می گوید که رنگ از فضا لذت بخش است فیلم ترسناک که او را به یاد بسیاری از نابودییکی از همه زمان های مورد علاقه ،

“من قطعا توصیه شما به تماشای نابودی اولین, اگر شما آن را دیده و پس از آن اگر شما می خواهید به تماشای یک کمی بیشتر گوری مسخره نسخه از آن شما می توانید این را بررسی کنید,” او می گوید. “اما من فکر کردم آن بود که بسیاری از سرگرم کننده به طور کلی.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با ترزا DeLucci پل ترمبلی و Grady هندریکس در قسمت 410 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

دیوید بر Kirtley در وحشت کیهانی:

نابودی بود من فیلم های مورد علاقه از دهه گذشته است. من واقعا آن را دوست دارم. و [رنگ از فضا] است—من نمی خواهم بگویم آن مرد فقیر نابودیاما از آن است که مرتب کردن بر اساس یک goofier نسخه از نابودی. اما وجود دارد مقدار زیادی از تشابه. و در واقع وجود دارد یک کل subgenre که بیرون آمدن از Lovecraft داستان ‘رنگ از فضا” که در آن به نحوی به جهان طبیعی خراب شده و جهش یافته توسط برخی از مرتب کردن بر اساس کیهانی نفوذ برخی از مرتب کردن بر اساس از آخرتی حضور که ناشی از منطق و احساس به شکستن و رانندگی مردم دیوانه. مرحله IV آشکار مثال آنها باقی می ماند, بی پایان. یک دسته کامل وجود دارد که می خواهم.”

پل ترمبلی در فاز چهارم:

“آن را نادیده جم و همچنین من فکر می کنم تاثیر آن بزرگتر از این فیلم در صورتی که حس می کند. حتی نابودیدر قانون سوم در پایان که تقریبا مورچه مانند سوراخ است که ناتالی پورتمن می خزد به بصری که واقعا به من زده به عنوان همان مرحله IV. … تاریخ پشت فاز چهارم این است که نوع وحشی است. این سائول باس تنها فیلمی که او کارگردانی. برای سال او یک هنر طراح است. او تمام این یاد فیلم معروف و پوستر و بسیاری از آنها برای هیچکاک. و اگر شما می خواهید به شیرجه رفتن عمیق و از دست دادن خود را در اینترنت استدلال وجود دارد که حفظ آن سائول باس در واقع storyboarded و کارگردانی صحنه حمام در روانی—که من فکر می کنم افشا و خنثی شده است اما در حالی که سائول باس خودش بود گفت: به هر دلیل ‘اوه آره من که.'”

ترزا DeLucci در Re-Animator:

“من ملاقات Jeffrey Combs در دسته های مختلف وحشت کنوانسیون در روز و مادر من در واقع یک دستخط از Jeffrey Combs. آن را هنوز هم از Re-Animatorبا او و دکتر هیل و می گوید: “به آنه ماری, زندگی درد است” یا چیزی شبیه به آن. آن را بالاتر از او غرور به طوری که هر روز مادرم آرایش زیر Jeffrey Combs را تولدش. آن را آویزان در یک محل از غرور و افتخار است. چون مادر من به تماشای بسیاری از فیلم های ترسناک بیش از حد و ما فقط می خنده در مورد ‘قطع سر به سر ، که صحنه معروف از Re-Animator. … من فقط هرگز فراموش نکنید که چگونه وحشت من در آن صحنه است.”

Grady هندریکس در داستان های علمی تخیلی:

“واقعا وجود دارد تنها دو روش برای داستان های علمی تخیلی در واقع. آنها هر دو از یک خمیر سنت در آغاز قرن 20th. و یکی Edgar Rice Burroughs’ جان کارتر از مریخ سنت است که در فضا است که اساسا انسان و برخی از آنها سبز و آبی و برخی wrinkly, پیشانی, اما آنها اساسا انسان است.’ … و پس از آن وجود دارد H. P. Lovecraft را بر روی آن است که ” بیگانگان هستند که فراتر از درک ما. به خاطر خدا یکی از آنها یک زندگی رنگ چه که حتی معنی است ؟ ما حتی نمی توانید تصور آنها را از آنجا که آنها بسیار فراتر از ما و حتی ارتباط برقرار کردن با آنها باعث خواهد شد که بدن ما به فروپاشی و تغییر و تبدیل به چیز دیگری چرا که آنها خیلی بیگانه است.'”


بزرگ تر سیمی داستان

  • تاریخچه راز از یک جنگ سرد متفکر
  • می خواهید الکتریکی کشتی ؟ ساخت یک باتری بهتر
  • چگونه برای ارتقاء خانه خود را از Wi-Fi و سریع به اینترنت
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به عنوان خوانده شده آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>