مناسب برای تعمیر گروه آتش عکس در پزشکی تولید کنندگان دستگاه

قوی منابع برای تبادل نظر و تعمیرات گوشی های هوشمند است که با تمرکز روی هواکش و بحرانی دیگر تجهیزات پزشکی.

وب سایت iFixit مدت طولانی است که شناخته شده برای آن, الکترونیک, تعمیر کیت و برای آن بسیار عمومی موضع که کتابچه های راهنمای تعمیر باید در دسترس همه است. که یکی از بنیادی استدلال گسترده تر “در حال تعمیر” جنبش که لابی های که به طور منظم مصرف کنندگان باید قادر به تعمیر محصولات آنها را خریداری کرده اید—همه چیز از گوشی های هوشمند برای شستشو ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات—بدون نقض گارانتی. در حال حاضر در زمان Covid-19, iFixit و برجسته منافع مصرف کننده گروه در حال مقابله با یک مطلب نگرانی فوری: دسترسی به کتابچه های راهنمای تعمیر برای دستگاه های پزشکی.

iFixit گفت: امروز با انتشار آنچه در آن خواستار “جامع ترین تجهیزات پزشکی خدمات پایگاه داده در جهان است.” مجموعه ای از هزاران نفر از فایل های قرار است به کمک مهندسی پزشکی تکنسین—techs که به روز رسانی یا تعمیر تجهیزات پزشکی در سایت در امکانات بهداشتی—تعمیر همه چیز از تجهیزات تصویربرداری به EKG مانیتور به هواکش. iFixit موسس و مدیر عامل شرکت Kyle wiens را (که همچنین منجر به سیمی نظر بخش) آن را به نام یک “کاملا گسترده” تعهد برای iFixit یک پروژه است که در زمان بیش از دو ماه به هماهنگی و کمک نیاز از 200 داوطلب.

اجرای این iFixit پایگاه داده نیز در نامه ای به قانونگذاران ایالتی توسط Calpirg کالیفرنیا بازوی ما منافع عمومی گروه تحقیقاتی با بیش از 300 امضا از بیمارستان کارشناسان تعمیر. در نامه این گروه تماس برای سست محدودیت های تعمیرات تجهیزات پزشکی و همکاری های بیشتر از سازندگان دستگاه های پزشکی.

“Covid-19 قرار دادن باورنکردنی استرس بر ما سیستم پزشکی از جمله کار, بیمارستان, پزشکی, تعمیر, تکنسین, می گوید:” امیلی Rusch, Calpirg اجرایی مدیر. تعمیر و نگهداری و مسائل افزایش یافته است بر روی دستگاه های مانند هواکش او گفت که در حال استفاده در سراسر ساعت. “در حالی که برخی از تولید کنندگان ارائه خدمات و اطلاعات دیگر تولید کنندگان آن را سخت برای دسترسی به دفترچه راهنما را بخوانید خطا سیاهههای مربوط و یا اجرای تستهای.”

بسیاری از استدلال است که Calpirg و iFixit را شبیه به حق تعمیر استدلال که ساخته شده اند در برابر غول تکنولوژی شرکت هایی مانند اپل و مایکروسافت—و آنها به احتمال زیاد برای rankle پزشکی دستگاه سازندگان آنجا که آنها در الکترونیک سازان. اگر شما صاحب یک آیفون یا ایکس باکس شما باید قادر به آن را خودتان تعمیر و یا تعمیر توسط تکنسین انتخاب خود را می رود به فکر حق تعمیر گروههای; در حالی که لابی به نمایندگی از تکنولوژی غول حفظ است که اجازه می دهد هر کسی و هر کس به سرهم بندی کردن با الکترونیک خود را مطرح می های جدی ایمنی و نگرانی های امنیتی.

اما بحث بر دستگاه های پزشکی تعمیرات متفاوت است که در هر دو طرفداران حق تعمیر و تجارت گروه استدلال می کنند که سختگیرانه تر برای تعمیر مقررات در نهایت صدایی همان زنگ: آنها نگران ایمنی بیمار. مهندسین پزشکی می گویند آنها می خواهند دسترسی آسان تر به کتابچه های راهنمای تعمیر به طوری که آنها می توانند بهتر و با سرعت بیشتری رفع تجهیزات پزشکی مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند. در مقابل سازمانهایی مانند تصویربرداری پزشکی و فن آوری داد می گویند که آنها می خواهم برای دیدن بیشتر کنترل کیفیت و الزامات قانونی در محل قرار داده و اطراف کار تکنسین پزشکی انجام دهید چرا که آنها بر این باورند خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند.

“اگر آی فون ثابت نیست, شما در حال رفتن به یک تلفن می گوید:” نادر Hammoud, مدیر, مهندسی پزشکی در, John Muir سلامت در ولنوت کریک کالیفرنیا و طرفدار Calpirg ابتکار به کاهش تعمیر محدودیت. “اگر شما نمی رفع دریچه بیمار مرده است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

iFixit را wiens را گفت که او تا به حال شده است آگاه از نیازهای پزشکی تکنسین های تعمیر برای سال, اما تا به حال تصمیم به ارسال هر چیزی علنی در مورد آن چه که به معنای صدور بیانیه و یا انتشار یک راهنمای تعمیرات در iFixit.com. تفکر خود را تغییر در اواسط ماه مارس زمانی که داستان های پراکنده در مورد coronavirus ناگهان بدل به تمام عیار جهانی و همه گیر.

“این همه متبلور برای من وقتی که ما از دیدن پنکه در ایتالیا شکست و [هنگام راه اندازی گروه] بود 3D-چاپ دریچه برای آنها” wiens را می گوید. “و ما شروع به فکر کردن: خوب اگر هواکش استفاده می شود بیش از حد معمول آنها ممکن است موفق تر از حد نرمال و biomed تکنسین ها در حال رفتن به در خط مقدم در کنار هر کس دیگری.”

در مارس 18, wiens را قرار دادن یک تماس به fixers, حرفه ای پزشکی و زیست پزشکی تکنسین. او از آنها خواست تا به ارائه شماره مدل برای تجهیزات مهم مانند پنکه BiPAP ماشین آلات و بیهوشی ماشین آلات و نیز خطاپذیر برآورد و ایده ها برای چه قطعات ممکن است نیاز به جا شود. اساسا او می خواست به جمعی یکی از بزرگترین پایگاه داده ها تا کنون برای دستگاه های پزشکی اطلاعات تعمیر.

Wiens را تلاش نمی شد بی سابقه است. برای چندین سال در حال حاضر یک مهندس پزشکی در تانزانیا به نام فرانک Weithoner نگهداری یک وب سایت برای دستگاه های پزشکی تعمیر دفترچه راهنما به نام فرانک بیمارستان کارگاه. اما این سایت ایجاد شده بود به حمایت از همکاران خود در کشورهای در حال توسعه Weithoner گفت: در یک ایمیل به سیمی. این میزبان در مورد 4,5000 دستگاه دفترچه راهنما. در برخی موارد دریافت فایل شده اند ممنوع توسط سازندگان دستگاه. فرانک نیز فقط یک مرد. Wiens را می خواستم برای رفتن بزرگتر است.

“وجود دارد این جعلی هارد دیسک شناور در اطراف biomed جامعه پر از فایلهای Pdf است که آنها جمع آوری کرده ام در طول سال” wiens را می گوید. “و آنها تنها به خوبی در حال انجام کار خود را به عنوان آن پوشه پر از فایلهای Pdf است.”

فایل شروع به جاری شدن سیل به iFixit با یک پوشه خاص شامل به عنوان بسیاری از 50,000 فایل های. دو هفته به این پروژه iFixit غرق شد. این شرکت رسیده به محققان در نگهداری و انجمن کتابخانه های آمریکا و تهدیدی داوطلبان. پس از دو ماه از کار و با کمک بیش از 200 archivists و کتابداران iFixit راه اندازی آن جستجو مجموعه است. پایگاه داده بود deduplicated و تثبیت و آن را حاوی بیش از 13000 فایل ها—تعمیر کتابچه راهنما برای همه چیز از هواکش به دستگاه اولتراسوند به X-ray تجهیزات برای بیهوشی سیستم. Wiens را می گوید: بسیاری از فایل های به اشتراک گذاشته شد با iFixit ناشناس اما او معتقد است که آنها به دست آورد مشروع و که میزبانی آنها قانونی است تحت کپی رایت ایالات متحده عمل می کنند.

البته Covid-19 در معرض نه تنها ما بیولوژیکی آسیب پذیری اما ما ساختاری جامعه, سیاسی و کاستی های نیز هست. تولید تهیه و توزیع انواع تجهیزات پزشکی پیچیده است دخمه پرپیچ و خم خارج از یک بیماری همه گیر; در چارچوب جهانی همه گیر در هر حرکت یا مانور پتانسیل برای بیشتر عواقب وخیم است.

ما دستگاه های پزشکی, صنعت, بزرگترین در جهان است و همچنین چند میلیارد دلار کسب و کار و بسیار تنظیم صنعت, یکی, که محافظ های اختصاصی خود تجهیزات. این بدان معناست که برای تعمیر یک دستگاه پزشکی نیست همیشه یک فرآیند ساده از پرسیدن پزشکی تکنسین برای انجام یک تعمیر سریع در طول عمل جراحی و یا برای اجرای دستگاه را به آزمایشگاه در بیمارستان زیرزمین به جای یک قسمت. آن نیاز به مرور هر یک از دستگاه های خاص مورد نیاز برای تعمیر یک فرایند است که می تواند روز.

Weins تمایل به موقعیت iFixit به عنوان یک تبادل نظر ساز و برگ است که فاصله خود را از گسترده تر دستگاه صنعت و گروه های تجاری و گفته است که جلوگیری از دسترسی به این نوع از اطلاعات است “به خصوص از نظر اخلاقی مملو طول یک بیماری همه گیر.” بسیاری از پزشکی, تکنسین های به توافق برسند. و در پنج ایالت آمریکا خزانه گذراند در نامه ای به ونتیلاتور تولید کنندگان درخواست آنها را به خود را در کتابچه های راهنمای تعمیر بیشتر در دسترس است.

“این است که آن می تواند به مرگ یا زندگی—آن را قطعا زندگی یا مرگ, به خصوص در طول یک بیماری همه گیر” Hammoud از John Muir سلامت گفت: در طول یک مجازی جلسه توجیهی در روز دوشنبه. “من تا به حال شرایط در گذشته قبل از Covid-19 که در آن ما تا به حال به بیمارستان می آیند در وسط شب و سعی کنید به جلو و قطعات از دستگاه های مختلف منابع مختلف چون بیمار شد و انتظار در یک دستگاه. ما تا به حال برای انجام این کار چندین بار در طول زندگی حرفه ای من.” Hammoud به یاد می آورد به عنوان مثال جایی که او به دنبال یک جایگزین بخشی است که به طور معمول در اطراف هزینه $80 تنها به گفته های اصلی تولید کننده دستگاه است که تولید کننده را مجبور به در آمده و تعمیر دستگاه در هزینه حدود $4000.

پل کلی مدیر مهندسی پزشکی در بیمارستان واشنگتن در فرمونت کالیفرنیا می گوید که در 40 سال او بوده است در این زمینه او دیده می شود قابل تغییر است. “گرفتن بیشتر و بیشتر نا امید کننده است,” او می گوید. “ما می توانیم کمتر و کمتر کار بر روی تجهیزات. ما در حال گرفتن کمتر و کمتر مستندات. آموزش گرفتن سخت تر و قطعات در حال گرفتن کمیاب.”

Hammoud کلی و دیگران در حمایت از Calpirg نامه کاهش یافته است به نام خاص تولید کنندگان تجهیزات پزشکی آنها معتقدند در حال محدود ترین زمانی که آن را می آید به تعمیرات. Hammoud گفت که چون او نمی بینم گروه خود را به عنوان “مبارزه با” دستگاه سازندگان بلکه درخواست برای همکاری است. Wiens را بیشتر رک: او می گوید: غول مانند Medtronic و GE تمایل به محدود تر در حالی که شرکت های دیگر مانند چین مبتنی بر Mindray در حال انجام یک کار بهتر از دیگران از نظر عمومی در دسترس بودن اطلاعات تعمیر.

پیتر Weems ارشد مدیر استراتژیک عملیات و سیاست در تصویربرداری پزشکی و فن آوری داد (شناخته شده به عنوان میتا) ساخته شده یک نکته بود که به طرز مرموزی شبیه به Hammoud است: “با کالاهای دیگر اگر چیزی شبیه به یک تلفن همراه است نادرست تعمیر و سپس آن را نتواند به انجام بدترین سناریو این است که شما باید به جای دستگاه. در حالی که اگر یک دستگاه پزشکی است نادرست تعمیر وجود دارد خطر آسیب به بیمار یا اپراتور یا مرگ.” اما Weems است و این مورد از طرف دستگاه های پزشکی در صنعت و به ویژه تصویربرداری پزشکی بخش و مناسب برای تعمیر جنبش است. میتا حدود 50 شرکت عضو اعم از شرکت های بزرگ چند ملیتی مانند جنرال الکتریک زیمنس و فیلیپس به شرکت های کوچکتر است که قطعات و یا منحصر به فرد دستگاه های.

وجود دارد برخی از تفاوت کلیدی بین حق دیگر برای تعمیر ابتکارات و این یکی Weems اشاره کرد. این شامل این واقعیت است که در ایالات متحده تولید کنندگان از دستگاه های پزشکی تنظیم شده توسط FDA و گزارش مرگ و آسیب های جدی و یا دیگر عمده اختلال در عملکرد به بدن حاکم. شخص ثالث خدمات تعمیر لزوما برگزار شد به همان ایمنی و یا الزامات قانونی.

“آنچه ما در حال همکاری با FDA و کنگره است استفاده مداوم مورد نیاز برای هر کسی که خدمات پزشکی دستگاه و این حس مشترک همه چیز از جمله ساخت خود را شناخته شده به FDA از طریق ثبت نام” Weems می گوید. در حال حاضر FDA تخمین می زند که وجود دارد در هر نقطه بین 16000 و 20000 مهندسین پزشکی مشغول به کار در ایالات متحده. با گرفتن محکم تر درک چگونه بسیاری از تکنسین های وجود دارد که آژانس می توانید شروع به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت.

این یک تلاش است که می رود تا سال 2016 زمانی که میتا لابی رابرت Califf FDA را کمیسر برای محدودیت های اطراف شخص ثالث تعمیرات دستگاه های پزشکی. آن را حتی به دنبال بازتعریفی از عباراتی مانند “تعمیر” “بازسازی” یا “remanufacture است” را به عنوان نظر شد اجازه می دهد برای منطقه خاکستری است که در آن تکنسین های تعمیر—کسانی که کار نمی کند به طور مستقیم برای تولید کنندگان دستگاه—می تواند به کار گیرند. این خطر وجود دارد مستقیم آسیب بدنی به بیماران اگر تصویربرداری پزشکی دستگاه نیست و به درستی کار اتحاد استدلال کرد; بلکه این خطر وجود دارد که سازندگان دستگاه را بدهی و یا رنج می برند “کاهش ارزش نام تجاری.” پیگیری گزارش های صادر شده توسط میتا در سال 2018 و 2019 تأکید کرد که ناکافی خدمات تعمیر در برخی موارد به عنوان “remanufacturing” می تواند منجر به “نا امن محیط برای بیماران و کاربران از تجهیزات است.”

به عبارت دیگر حق تعمیر طرفداران همچنان به سر و صدا برای شل تر محدودیت ها و موانع کمتری در اطراف تعمیر دستگاه های شخصی زیادی لوازم و تجهیزات پزشکی; در حالی که نمایندگان برای کسب و کار است که این دستگاه ها ادامه خواهد داد به اصرار نمایندگان مجلس برای قرار دادن استانداردها و مقررات در محل که حفاظت از محصولات خود را. اگر یکی از چیزهایی که این گروه به نظر می رسد به توافق برسند هر چند که سهام در حال حاضر به طور ناگهانی بسیار بالاتر است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net