دقیق شستن دست خواهد بود بخشی از Covid-19 جدید عادی

ساده ترین بهداشت وظایف سخت ترین برای حفظ—آن را از مراقبت های بهداشتی کارشناسان که مشاوره در مورد چگونه به ایجاد عادت چوب.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به بازگشایی اقتصاد در تمام هزینه های کاخ سفید coronavirus نیروی کار از بین رفته و از نظر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سکوت بود سه ماه و یک coronavirus واکسن بیش از یک سال دور. به عنوان ایالات متحده باز می شود تا تکه تکه از مستند چه اتفاقی می افتد بعدی در این بیماری همه گیر است که در سمت چپ به تصمیم گیری هر یک از ما را: برای مشاهده اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و بیشتر از همه به شستن دست های خود را. گذشته از این ساده ترین است برای انجام و قطعه اول از همه گیری مراقبت های بهداشتی توصیه های بسیاری از ما ، اما به عنوان افرادی که آن را انجام دهد بیشتر کارکنان مراقبت های بهداشتی—می توانید از شهادت آن را به چالش کشیدن برای انجام آن را به طور مداوم و خوبی است.

آن بوده است 174 سال از متخصص Ignaz Semmelweis متوجه شده است که دو بخش در وین زایمان بیمارستان بود کاملا متفاوت نرخ پس از زایمان عفونت—و آنچه که ساخته شده تفاوت بود یا نه پرسنل بهداشت و درمان مراقبت از مادران جدید شسته دست خود را قبل از آنها را بررسی. دو دهه پس از انفجار superbug و C. diff شیوع نشان داد که چگونه بسیاری از از 2 میلیون عفونت رخ می دهد که در بیمارستان در هر سال می گذشت بین بیماران توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی. شستن دست در مراقبت های بهداشتی است تحت فشار قرار دادند توسط CDC آن را مورد علاقه پیام سازمان بهداشت جهانی و این افت به کل تخصص پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل است.

در عین حال شگفت آور یک چیز دشوار است برای دریافت مراقبت های بهداشتی کارگران را انجام دهد. حتی اگر آنها با بمباران پیام های هر روز کار خود را زندگی CDC تخمین می زند که کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را پاک دست در دمای کمتر از نیمی از بار آنها باید. که با وجود دانستن این که در جایی بین 50 و 70 درصد از عفونت رخ می دهد که در مراقبت های بهداشتی تنظیمات در ایالات متحده در هر سال می تواند مانع اگر بهداشت دست به دنبال داشت بیشتر صادقانه. “بهداشت دست زهر از وجود ما می گوید:” ساسکیا Popescu, یک بیماری عفونی preventionist و اپیدمیولوژی در ققنوس. “هیچ کس حق آن را تمام وقت.”

این یک نکته مهم در مورد فکر می کنم چرا که همانطور که ما حرکت به Covid-19 جدید عادی همه ما شهروندان را به طور معمول نیاز به انجام کارهایی است که حتی حرفه ای پیدا کردن سخت است. و ما بیشتر بود تصمیم گیری به آنها را انجام دهد (یا نه) ما اراده خود چون وجود ندارد و در عین حال بهداشت عمومی کمپین—نوع قرار می دهد که تبلیغات بین تلویزیون را نشان می دهد و نشانه هایی در پناهگاه اتوبوس—به ما یادآوری می کنند. بخش زیادی از مردم ممکن است حتی یک حافظه چه کسانی هستند مانند: کمربند مبارزات از سال 1980 و کاندوم-استفاده از مبارزات 1990s یک نسل گذشته است.

به عنوان مبارزه برای بهبود بهداشت در تنظیمات پزشکی نشان می دهد که بدانند چه می دهید مردم به عمل به یک کار در حال پیشرفت است. افرادی که صرف زندگی حرفه ای خود را در کنترل عفونت می گویند که آن شکست ها و موفقیت های ارائه برخی از درس های مهم برای گرفتن بقیه از ما برای محافظت از هر یک از دیگر. اولین چیزی که به انجام به اندازه کافی عجیب ممکن است به اعتراف شکست—است که آن را روشن است که آنچه مردم خواسته شده است که به انجام این است که در خارج از خود رفتارهای عادی و در نتیجه سخت است. دوم این است که به رسمیت شناختن است که هر کس نتواند مطابق به همین دلیل است.

به عنوان مثال برای برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی مشکل این است که عدم آگاهی و یا از دست رفته در آموزش های دایان کالن است که مدیر دانشیار استانداردهای تفسیر در کمیسیون مشترک, یک سازمان غیر انتفاعی است که ممیزی و تأیید سازمان های بهداشتی و درمانی بر اساس چگونه به خوبی آنها جلوگیری از عفونت و ارتقاء ایمنی بیمار. برای دیگران آن را موافقت با سیاست. “عدم خرید در” کالن آن را خواند: “یک عضو هیات ممکن است آموزش داده شده است در بهداشت دست است اما بیش از حد شلوغ به انجام آن و یا احساس نمی کنند آنها نیاز به انجام آن را به عنوان اغلب به عنوان مقررات می گویند.” هنوز هم دیگران ممکن است با زحمت شستن دست های خود را و یا لایه برداری با الکل ژل چرا که آنها نگران پیامدهای اگر آنها پیدا کردن—یا مجازات از محل کار خود و یا مذمت از همسالان خود است.

مراقبت های بهداشتی کارگران مشغول به کار در این چالش ها در پایین کلید راه را برای یک مدت طولانی—و آنها را به برخی از پاسخ هایی که ممکن است قابل اجرا برای جلوگیری از گسترش Covid-19. آموزش و پرورش بخش آسان است, شاید: شما به مردم بگویید چگونه مهم عمل است—اما آن را به چوب شما باید به آنها بگویید که نه تنها بارها و بارها اما در بسیاری از راه های مختلف به عنوان شما می توانید مدیریت. “شما باید به طور مداوم تغییر و تکامل خود را در پیام ها و تاکتیک های خود را به خاطر آن می شود سر و صدا سفید بسیار به سرعت” Popescu می گوید. “مردم تبدیل به عادت کرده اند به یادآوری این آگهی پیام بر روی کامپیوتر خود و فقط آنها را نمی بینید هر بیشتر.”

شما نیز نمی توانید با تکیه بر مردم مطابق فقط به این دلیل که آنها می دانند که چه باید بکنید. Colum دان و مدیر مرکز مداخله در عفونت و التهاب و ایمنی در دانشگاه لیمریک رهبری یک مطالعه طولانی مدت از نحوه پزشکی, پرستاری و سلامت دانش آموزان بازدید بهداشت دست به عنوان آنها را از طریق رفت مدرسه و آموزش و فرود شغل در مراقبت های بهداشتی. “زمانی که آنها در دانشگاه, دانش, نگرش و آگاهی در همه وجود دارد. آنها مشتاق,” او می گوید. “اما به عنوان آنها در حرفه خود را طولانی تر تبدیل شدن آنها به کمتر سازگار است. مردم انسان هستند: آنها مشغول آنها باید مسئولیت و تبدیل شدن آنها به jaded با پیام است.”

کارشناسان اذعان دارند که مردم در مخالفت با قوانین و یا احساس آنها درخواست یک مشکل سخت تر به کرک. صنعت مراقبت های بهداشتی پنجه که در بخشی از اتخاذ یک مفهوم است که سرچشمه در حمل و نقل هوایی: تضمین که هر کسی مجاز است به صحبت می کنند تا برای جلوگیری از کسی دیگری از ساخت یک اشتباه حتی اگر فرد صحبت کردن و اشغال یک موقعیت کم و فرد انجام اشتباه بسیار قرار می گیرد. (حمل و نقل هوایی نسخه شناخته شده به عنوان خدمه مدیریت منابع سرچشمه از آنچه که هنوز تاریخ بدترین هوایی غیر نظامی فاجعه: یک باند برخورد بین دو بوئینگ 747s در سال 1977 در جزیره تنریف که کشته 583 مردم—و ممکن است اجتناب شده است اگر یکی از خلبانان تا به حال گوش به هشدار از یک عضو خدمه بود که در تاریخ به او.)

کالن اجتماعی می گوید: فشار برای جلوگیری از اقدامات خطرناک و یا به تقویت مثبت می تواند یک راه طولانی بروید. پس از هفته ها از مستند او رفت و هفته گذشته برای اولین بار پس از Covid کوتاه کردن مو. در سالن او بازدید در حومه شیکاگو هر کس پوشانده شده بود و در هر ایستگاه وجود دارد یک بطری ضد عفونی کننده دست. “و چون آن قابل مشاهده بود و همه متوجه این مهم بود و همه از آن استفاده” کالن می گوید.

وجود دارد دیگر جنبه های بهداشت دست مبارزات است که نشان می دهد پس از Covid جهان چه کار می کند مانند در اختیار داشتن محصولات که در حال لذت بخش برای استفاده—می گویند, دست, ژل است که به جای تسکین دهنده پوست-chapping و ساخت آنها را آسان برای مردم برای دسترسی به. (بیمارستان است که نسخه ای از قرار دادن دست ژل اسپری نزدیکی فرصت برای چیدن و یا واریز ویروسهای: توسط آسانسور تلفن و درب به اتاق بیمار.) تاکید بر همدلی ممکن است کار بهتر از تهدید مردم با خطر: کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است جست و خیز lathering تا آنجا که آنها احساس نمی کنند در معرض خطر شخصا اما آنها ممکن است مایل به انجام آن زمان یکی بیشتر اگر آنها درک آنها را به خطر می اندازند سلامت بیمار بستگی دارد که بر روی آنها.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اما با نفوذ ترین عامل از همه نیز ممکن است که به نظر می رسد bleakest برای ما: نقش مدلسازی ارائه شده توسط رهبران. مراقبت از سلامت سازمان داشته اند موفقیت پایدار با بهداشت دست مبارزات هنگامی که مردم در بالا—رؤسای, جمهور, مدیران اجرائی—گرفته اند آن را به عنوان یک شخصی جنگهای صلیبی.

ما واقعا نمی تواند بگوید که چگونه اغلب رهبران دولت دست خود را بشویید اما ما یک پروکسی خوب برای چگونه حمایت آنها از Covid-19 بهداشت عمومی اقدامات: چه مقدار از آنها حمایت ماسک پوشیدن. البته با پوشیدن یک ماسک نیست یک ادم دفاع در برابر گسترش این ویروس اما اگر این علم است که هنوز هم در حال تحول به نظر می رسد برای کاهش شانس که یک فرد آلوده خواهد شد با سرفه یا تنفس میکروب ها بر روی دیگران است. و حتی بدون سنگ جامد علم و ماسک را تبدیل به یک سیگنال از انسجام اجتماعی بصری مختصر برای اینکه مردم را Covid-19 جدی است.

در عین حال هدایت رهبران دادن است در همه جا. در ویرجینیا و نیویورک با پوشیدن یک ماسک الزامی است در خارج از خانه خود را برای بسیاری از شرایط. در اوهایو ماسک-پوشیدن اجباری بود تا زمانی که دولت فرماندار مجبور شد به عقب. و در گرجستان فرماندار برایان کمپ حاضر نیاز به آنها گفت: “ما نه یک پرستار بچه در اینجا دولت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن البته بیشتر حاضر به پوشیدن یک ماسک و معاون رئیس جمهور مایک پنس و چند تن از اعضای کابینه شده اند عکس اختلاط با مردم بدون پوشیدن آنها را بیش از حد. (معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد مشاهده روز یادبود در پوشیدن ماسک.)

“برای تغییر یک فرهنگ شما نیاز به رهبری خرید در مدل سازی رفتار و استقبال از آن” کالن می گوید. اما ممکن است لازم باشد که به عنوان مثال آمده از کاخ سفید اگر رهبران دیگر مسئولیت به جای کالن می گوید. “این می تواند یک رهبر در هر سطح” او می افزاید. “محلی عضو شورای, شهردار, آتش ارشد. آنچه مهم است این است که کسی که مورد احترام در جامعه خود را نشان می دهد که آنها باید سهمی در این بازی است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im