جاده verges می تواند پناهگاه برای گرده

بهتر مدیریت جاده verges می تواند کمک به افزایش گرده افشانی حشرات تحقیقات جدید نشان می دهد.

گرده افشان مانند زنبور عسل و پروانه ها و hoverflies بهره مندی از گیاهان و گل ها در جاده verges که به شکل شبکه ای از “دالان” که با ارائه مواد غذایی و سرپناه.

در حالی که جنبه های منفی وجود دارد زندگی در جاده ها, از جمله قرار گرفتن در معرض آلودگی و خطر برخورد با وسایل نقلیه محققان دریافتند که این مزایا برای حشرات بسیار سنگین تر بودن هزینه های.

این تیم از دانشمندان به رهبری دانشگاه اکستر بررسی بیش از 140 مطالعات.

آنها دریافتند که verges می تواند به طور چشمگیری بهبود یافته برای گرده با اقداماتی مانند ایجاد گل-غنی verges, کاهش زنی و محدود کردن اثرات روشنایی خیابان.

“وجود دارد بزرگ بکر بالقوه برای بهبود جاده verges برای گرده از طریق مدیریت” گفت: نویسنده سرب بن فیلیپس از محیط زیست و توسعه پایدار موسسه اکستر را پنرین پردیس در Cornwall.

“در بسیاری از موارد این شامل هرس کمتر و در زمان مناسب به افزایش گل و کاهش میزان گرده افشان تخم و لارو کشته شدند.

“ما می تواند کمک به گرده بیشتر با کاهش اثرات آلودگی جاده.

“این شامل آلودگی نوری است که می توان با محدود کردن چگونه چراغ های روشن برای عنوان این اشتباه شبانه حشرات است.”

این مطالعه یک همکاری بین دانشگاه اکستر در شرق Anglia و کمبریج انگلستان مرکز اکولوژی و هیدرولوژی و حفاظت خیریه Buglife بودجه توسط شورای پژوهشی محیط زیست طبیعی.

اندرو وایت هاوس از Buglife گفت: “Buglife B-خطوط طرح را شناسایی کرده عدم ارتباط wildflower-غنی زیستگاه به عنوان عمده ترین عامل این کاهش در گرده افشانی حشرات.

“این تحقیقات جدید نشان می دهد پتانسیل که جاده verges باید برای کمک به معکوس حشرات کاهش می یابد.

“با ایجاد تغییرات کوچک به مدیریت ما جاده آستانه, شبکه, مقامات محلی و دیگران درگیر در جاده آستانه مدیریت می تواند تفاوت قابل توجهی برای حمایت از طبیعت را بازیابی.”

پس از نوشتن نقد و بررسی, verges قرار گرفته اند کاملا انتقال با توجه به COVID-19 مستند.

کلر والاس از دانشگاه شرق آنجلیا گفت: “وجود دارد بسیاری از گزارش ها از جاده verges بودن mown چرا که شوراها و پیمانکاران نبودند عامل به صورت عادی.

“این به ما یک نگاه اجمالی مختصری از مزایای وایلدر verges برای طبیعت با گیاهان مانند ارکیده ظاهر همه جا, جایی که آنها تا به حال شده است قبل از دیده می شود.”

بن فیلیپس گفت: “در Cornwall, با این حال, آن است که واقعا مثبت است که شورا فقط تغییر سیاست خود را از درو verges در مناطق شهری و هشت بار در سال است.

“در حال حاضر آنها تنها این کار را دو بار یا سه بار در سال پس از این خواهد بود یک محلی را تغییر دهید.”

نتایج حاصل از این کار حمایت از یک جریان مبارزات انتخاباتی توسط حفاظت خیریه sarah wheeler holmes برای نجات حیات وحش در جاده verges.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه اکستر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر