نقش بازی نشان می دهد که باردار پدران رشد خواهد کرد به عنوان جدید پدران

یک پنج دقیقه ای نقش بازی انجام داده با مردان قبل از تولد اولین فرزند خود را پیش بینی کیفیت خود را پدر و مادر پس از تولد نوزاد, وارد, یک مطالعه جدید نشان داد.

محققان ضبط 182 پدران باردار در طول سه ماهه سوم همکاران بارداری, رعایت, چگونه مردان تعامل با یک عروسک که به آنها گفته شد به نمایندگی از کودک در مورد آنها به اند.

رتبه های داده شده به پدران در سطح خود را از “بصری پدر و مادر” در حالی که بازی با عروسک پیش بینی کرد که چگونه به خوبی آنها امتیاز شد بر پدر و مادر با کیفیت نه ماه پس از نوزاد متولد شد.

“ما قادر به تشخیص ظرفیت برای فرزندپروری مثبت در این مردان قبل از آنها حتی به پدران” گفت: مطالعه سرب نویسنده لورن Altenburger که شروع به کار به عنوان یک دانشجوی دکتری در دانشگاه ایالتی اوهایو.

Altenburger در حال حاضر استادیار توسعه انسانی و مطالعات خانواده در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا-Shenango که در آن مطالعه تکمیل شد.

بصری مهارت های فرزند پروری اندازه گیری به عنوان مردان تعامل با عروسک شامل صحبت کردن به طور مستقیم به چهره “نوزاد” با استفاده از کودک صحبت کردن و لبخند زدن و نشان دادن نگرانی برای نوزاد خوب بودن.

خبر خوب این است که بصری و مهارت های فرزند پروری اندازه گیری شده در این مطالعه را می توان آموخت و گفت: سارا Schoppe-سالیوان, همکاری نویسنده این مطالعه و استاد روانشناسی در ایالت اوهایو.

“ما می تواند کمک به باردار پدران یادگیری این مهارت های فرزند پروری” گفت: Schoppe-Sullivan, که عضو ارشد پژوهش در هیئت مدیره شورای معاصر خانواده. “همه پدر و مادر شروع به دانستن چگونه به انجام این کارها اما آنها نشان داده می شود چگونه است.”

تحقیقات آنلاین منتشر شده 22 ژوئن 2020 در مجله روانشناسی خانواده.

این زوج در این مطالعه شرکت کرده بودند در پدر و مادر جدید پروژه یک مطالعه طولانی مدت co-رهبری Schoppe-سالیوان که در حال بررسی است که چگونه دو نان آور زوج های تنظیم برای تبدیل شدن به پدر و مادر برای اولین بار.

محققان در بازدید از این زوج خانه در طول سه ماهه سوم حاملگی از بارداری است.

این روش با استفاده از عروسک های توسعه یافته توسط محققان در سوئیس, اما به ندرت مورد استفاده در ایالات متحده است.

“این ممکن است به نظر می رسد احمقانه به بزرگسالان بازی با عروسک, اما از آن است که در واقع بسیار آسان برای آنها را به انجام” Altenburger گفت.

“تولد است در اطراف گوشه سمت راست به طوری که آنها در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد آنچه در آن است خواهد بود. آنها در زمان ایفای نقش جدی است.”

عروسک آنها استفاده می شود سفارشی ساخته شده و شامل یک پا نوزاد پاپوش دوخته بسته با 7-8 کیلو برنج داخل به وزن خود را شبیه به یک نوزاد. یک عروسک سر ساخته شده از پارچه سبز دوخته شده بود بر روی پا دارای جای خواب.

در ضبط روش, دستیار برای بازی در نقش یک پرستار ارائه “کودک” به پدر و مادر است.

“ما به دنبال چه طبیعی پدران عمل با کودک. آیا آنها آن را نگه دارید به درستی لبخند در آن و انجام کارهایی مانند به آرامی جوانه نوزاد پا یا دیگر رفتارهای مثبت است که بسیاری از مردم فقط به طور غریزی انجام با بچه ها” Schoppe-سالیوان گفت.

آموزش دستیاران مشاهده نوار ویدئویی و امتیاز از پدران خود به سطح بصری رفتارهای پدر و مادر.

نه ماه پس از تولد نوزاد پدران’ پدر و مادر با کیفیت مورد بررسی قرار گرفت توسط تیم های مختلف از دستیاران تحقیقات که به تماشای پدران سعی کنید برای تدریس به کودکان خود را به بازی با هر دو یک جور شکل و یا حلقه های انباشته.

دستیاران امتیاز از نحوه و پدران توجه و در پاسخ به فرزند خود, چگونه درگیر آنها شد و بیان خود را از احساسات مثبت است.

“کسانی که پدران بودند که امتیاز به عنوان نشان دادن بیشتر بصری مهارت های فرزند پروری با عروسک یک سال پیش از آن تمایل به یک تعامل مثبت با خود واقعی کودک” Altenburger گفت.

این درست بود حتی پس از در نظر گرفتن چند عوامل دیگر است که می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چگونه به خوبی پدران در پدر و مادر خود و نوزاد مانند مردان ویژگی های شخصیتی خود و همکاری پدر و مادر در رابطه با فرزند, مادر و کودک, خلق و خوی.

نتايج نشان داد که پدران که نشان داد بیشتر با کیفیت بالا و مهارت های فرزند پروری زمانی که خود کودک 9 ماهه نیز تمایل به نمره بالاتر در آزمون از دو شخصیتی.

یک صفت شد و باز بودن به تجربه های جدید است که بدیهی است که مفید برای پدر شدن, پدر و مادر برای اولین بار.

دیگر صفت بود بينايی است که مراقب باشید و سخت کوش با مسئولیت های خود.

محققان دریافتند که خوب همکاری پدر و مادر رابطه بین پدر و مادر — چگونه آنها با هم کار برای بالا بردن فرزند خود را-همچنین پیش بینی شده بهتر است پدر و مادر با کیفیت در پدران. همکاری پدر و مادر کيفيت ارتباط بين مادران و پدران و 3 ماهه نوزاد.

کودک, خلق و خوی بود و نه مربوط به پدران’ پدر و مادر با کیفیت در این مطالعه است. اما محققان گفتند این باید با احتیاط تفسیر کرد چرا که خلق و خوی گزارش شده توسط پدران در یک زمان تنها نقطه.

پدر و مادر جدید پروژه شامل زوج هایی که هر دو طرف باید شغل و عمدتا سفید و خوب و تحصیل کرده Schoppe-سالیوان گفت: بنابراین ممکن است نتایج اعمال نمی در همان راه به همه پدران.

محققان گفت: این نتایج می تواند کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی و دیگران که کار با باردار, ارتباط جنسی, برای شناسایی و کمک به پدران که ممکن است نیاز به کمک اضافی یادگیری نقش خود را به عنوان یک پدر و مادر است.

“اگر چه آن را به نام “بصری پدر و مادر’ آن را واقعا نمی بصری برای همه. ما نیاز به کار با پدران به مطمئن شوید که آنها می دانند که چگونه به بهترین پدران آنها را می توان” Schoppe-سالیوان گفت.

پدر و مادر جدید پروژه بودجه توسط بنیاد ملی علوم با حمایت های بیشتر از یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im