گیاهانی که در شکستن برخی از قوانین ” محیط زیست با تطبیق در راه غیر متعارف ممکن است شانس بیشتری برای زنده ماندن تغییر آب و هوا به گفته محققان از دانشگاه کوئینزلند و کالج ترینیتی دوبلین.

دکتر آنابل اسمیت از UQ دانشکده کشاورزی و مواد غذایی, علوم و پروفسور ایوان باکلی از UQ مدرسه علوم زیستی و کالج ترینیتی دوبلین, ایرلند مطالعه فروتن بارهنگ (Plantago lanceolate) به ببینید که چگونه آن را تبدیل به یکی از ترین در جهان با موفقیت توزیع گونه های گیاهی.

“درخت چنار کوچک گیاه بومی اروپا گسترش یافته است به طور گسترده در سراسر جهان — ما نیاز به می دانم که چرا آن بوده است و بنابراین فوق العاده موفق حتی در خشک آب و هوای” دکتر اسمیت گفت.

تیم جهانی از 48 محیط زیست راه اندازی 53 مانیتورینگ سایت در 21 کشور های برچسب گذاشته شده توسط هزاران نفر از گیاهان منحصر به فرد ردیابی گیاه مرگ و میر و جدید نهال شمارش گل و دانه و نگاه DNA برای دیدن چگونه بسیاری از گیاهان منحصر به فرد در طول تاریخ معرفی شده در خارج از اروپا است.

چیزی که آنها کشف رفت و در برابر موجود اصول زیست محیطی علم است.

“ما کمی شوکه شده برای پیدا کردن که برخی از قوانین محیط زیست’ به سادگی نمی اعمال می شود به این گونه” دکتر اسمیت گفت.

“محیط زیست با استفاده از تئوری های مختلف برای درک طبیعت چگونه کار می کند — توسعه یافته و آزمایش شده بیش از چند دهه با زمینه تحقیقاتی — این به اصطلاح ‘قوانین’.

“یکی از این نظریه توضیح می دهد که چگونه تنوع ژنتیکی و یا تنوع در ژن های جاسازی شده در DNA تولید شده توسط تغییرات در اندازه جمعیت.

“جمعیت های کوچک تمایل به کمی تنوع ژنتیکی در حالی که جمعیت زیادی با بسیاری از فرزندان از جمله کسانی که با تعداد زیادی از دانه ها را بیشتر تنوع ژنتیکی.

“تنوع ژنتیکی برای تلفن های موبایل خسته کننده اما در واقع این مواد اولیه که در آن تکامل عمل می کند; بیشتر تنوع ژنتیکی به معنی گیاهان بهتر قادر به انطباق با تغییرات محیطی مانند تغییر آب و هوا.

“ما کشف کرد که در آنها بومی محدوده محیط زیست خود را تعیین سطح تنوع ژنتیکی.

“اما در محیط های جدید, این قانون شکن بودند تطبیق بهتر از بسیاری از گیاهان دیگر.”

این تیم در بر داشت درخت چنار موفقیت بود با توجه به چند مقدمه در سراسر جهان است.

استاد باکلی که مختصات جهانی پروژه از کالج ترینیتی دوبلین, ایرلند گفت: تجزیه و تحلیل DNA نشان داد که در جریان معرفی به استرالیا, نیوزیلند و آمریکای شمالی و ژاپن و آفریقای جنوبی به سرعت باعث تنوع ژنتیکی,

آن را به این شرح’ یک ظرفیت بالاتر برای سازگاری” استاد باکلی گفت.

“در اروپا در سایه بازی های برگزار شده اما با شکستن آن را در خارج از اروپا مهم نیست که چه نوع از محیط زیست از آنها زندگی در سایه تقریبا همیشه در حال بالا تنوع ژنتیکی و سازگاری بالا.”

دکتر اسمیت گفت: پیدا کردن جذاب بود و مهم برای دو مهم ،

“این مهم است که ما اکنون می دانیم که چند مقدمه را مخلوط ژنتیکی سهام و گیاهان مهاجم موفق تر کاملا به سرعت — مهم پیدا کردن داده گونه های مهاجم باعث انقراض و هزینه دولت میلیاردها دلار” او گفت:.

“و در مرحله دوم تحقیقات بر روی گیاهان مهاجم به ما می دهد سرنخ در مورد چگونه ما به گیاهان بومی ممکن است انطباق با تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im