قوانین زندگی: از یک برکه به فراتر از

این Cuatro Cienegas حوضه واقع در Chihuahuan کویر در مکزیک یک بار کم عمق دریا که شد جدا شده از خلیج مکزیک حدود 43 میلیون سال پیش.

این حوضه دارای ویژگی های غیر معمول بودن به خصوص مواد مغذی فقیر و پناه دادن به یک “جهان از دست رفته” از بسیاری از زیر زمین و بالای سطح زمین آبزی میکروب باستان دریایی و نسب.

چرا که این ویژگی ها آن ارزشمند است و جایی برای محققان به مطالعه و درک کنند که چگونه زندگی ممکن است وجود داشته در سیارات دیگر در منظومه شمسی ما.

در یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله eLIFE یک تیم از محققان از جمله سرب نویسنده Jordan Okie از دانشگاه ایالتی آریزونا از زمین و اکتشاف فضا و نویسنده ارشد جیم Elser دانشکده علوم زندگی, آزمایش های انجام شده در Cuatro Cienegas حوضه.

هدف خود را برای ریختن به نور در مورد نحوه ویژگی های اساسی یک ارگانیسم ژنوم — اندازه آن راه این کد اطلاعات و تراکم اطلاعات — تاثیر می گذارد توانایی خود را برای رشد در محیط زیست است.

“این منطقه بسیار فقیر در مواد مغذی است که بسیاری از اکوسیستم های آن ها توسط میکروب و ممکن است شباهت به اکوسیستم از زمین اولیه و همچنین به عنوان به گذشته وتر محیط در مریخ که ممکن است حمایت کرده اند زندگی می گوید:” منجر نویسنده Okie.

خود را برای آزمایش محققان انجام شده در زمینه نظارت بر نمونه برداری و روال شیمی آب برای 32 روز در عمق کم مواد مغذی فقیر برکه به نام Lagunita در Cuatro Cienegas حوضه.

اولین آنها نصب شده mescocosms (مینیاتور اکوسیستم) است که در خدمت به عنوان گروه کنترل باقی مانده و جدا از بقیه برکه. سپس آنها اضافه شده یک راه حل کود که غنی از نیتروژن و فسفر برای افزایش رشد میکروبی در استخر.

در پایان آزمایش آنها مورد بررسی قرار گرفت که چگونه جامعه در برکه تغییر در پاسخ به مواد مغذی اضافی با تمرکز بر توانایی خود را به فرایند بیوشیمیایی اطلاعات درون سلول های خود را.

کریگ ونتر J. موسسه دانشیار کریستوفر Dupont که یک نویسنده ارشد در این مطالعه اظهار داشت: “ما فرض است که میکروارگانیسم های موجود در oligotrophic (مواد مغذی کم) محیط را از ضرورت تکیه بر کم-استراتژی های منابع برای تکثیر DNA رونویسی RNA و ترجمه از پروتئین است. برعکس یک copiotrophic (مواد مغذی بالا) محیط زیست به نفع منابع فشرده استراتژی.”

در نهایت آنها دریافتند که در واقع یک ماده مغذی غنی شده جامعه شد توسط گونه های است که می تواند فرآیند بیوشیمیایی اطلاعات در سرعت سریع تر در حالی که اصلی کم مواد مغذی جامعه پناه گونه با کاهش هزینه های بیوشیمیایی پردازش اطلاعات.

“این مطالعه منحصر به فرد و قدرتمند به دلیل آن طول می کشد از ایده های زیست محیطی مطالعه از موجودات و اعمال آنها را به ميكروب در کل اکوسیستم آزمایش می گوید:” Elser. “با انجام این کار ما قادر شاید برای اولین بار برای شناسایی و تایید وجود دارد که اساسی ژنوم گسترده صفات مرتبط با نظام میکروبی پاسخ به اکوسیستم مواد مغذی وضعیت بدون توجه به این گونه هویت کسانی که میکروب است.”

چه این ممکن است نشان می دهد برای زندگی در سیارات دیگر است که موجودات بدون توجه به جایی که آنها باید اطلاعات-پردازش ماشین آلات ریز کوک به منابع کلیدی در اطراف آنها. در تامین این منابع بستگی دارد سیارهای محیط زیست است.

“این بسیار هیجان انگیز آن را به عنوان نشان می دهد وجود دارد قوانین زندگی است که باید به طور کلی قابل اجرا برای زندگی بر روی زمین و فراتر از آن می گوید:” Okie.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر