روسیه نمیخواهد برنی ساندرز. آن هرج و مرج

اگر یک خط مقامات اطلاعاتی گیر کرده به مورد دخالت در انتخابات آمریکا این است که آن را هرگز متوقف شد. پس از نه سال 2016 انتخابات و نه بعد از 2018 midterms و قطعا نه در حال حاضر به خوبی به 2020 اولیه فصل است. به همین دلیل است که باید آن را بدون تعجب بزرگ است که واشنگتن پست گزارش اولين جمعه تهران هشدار داد برنی ساندرز است که روسیه “تلاش برای کمک به” انتخابات ریاست جمهوری است. آن را نیز نباید به عنوان خوانده شده هر نوع حمایت.

این پست باریک است در جزئیات دیگر از گفت که هر دو ساندرز و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان شدند روسیه تلاش. این اخبار به شرح زیر گزارش روز شنبه که مقامات امنیتی به تازگی در جریان کنگره در مورد دخالت روسیه با هدف کمک به تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که [رئیس جمهور] پوتین می خواهد به رئیس جمهور” ساندرز در بیانیه ای گفت به این پست. “پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.” Sanders کمپین بلافاصله پاسخ به سیمی درخواست برای نظر.

به ناظران از روسیه, دخالت, این همه برای تلفن های موبایل آشنا شدید. در سال 2016 روسیه اطلاعات غلط عوامل و هکرها مشغول به کار برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات شانس بلکه انداخت برخی از آنها پشتیبانی پشت ساندرز به عنوان او در برابر هیلاری کلینتون در حزب دموکرات اولیه. مشاور ویژه رابرت مولر کیفرخواست از اینترنت تحقیقات آژانس ترول مزرعه دقیق چگونه ایرا فعالان دستور به “استفاده از هر فرصتی برای انتقاد از هیلاری و بقیه (به جز ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن—ما با حمایت از آنها).” در تابستان سال 2016 pro-ساندرز ایرا Facebook حساب شایعه است که کلینتون به سرقت رفته بود آیووا انجمن از ساندرز که مبارزات انتخاباتی او تا به حال بدست ایمیل غیر قانونی در رای در شهرستان Broward, Florida.

ساندرز آیا رای در برابر Magnitsky عمل در سال 2012 بدنام پوتین لو لو می, که می تواند مسلما او را خوش طعم تر نامزد به کرملین. اما تمایز بین حمایت روسیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و ساندرز در حال حاضر به عنوان این است که روسیه می خواست تنها برگ برنده را به نفع خود. ترویج ساندرز بود دیگر به سادگی به معنی که رانندگی گوه بین دو در حال حاضر مملو جناح از حزب دموکرات است.

“ایرا سمت چپ متمایل به حساب تمرکز تلاش های خود را در بدنام کلینتون” به این نتیجه رسیدند سنا انتخاب کمیته اطلاعات قطعی در نگاه روسیه دخالت “و حمایت از نامزدی یا همکار دموکرات نامزد برنی ساندرز و یا حزب سبز کاندید جیل استین در هزینه هیلاری کلینتون.”

2020 راهکار همان باقی می ماند می گویند Clint وات, یک عضو ارشد در سیاست خارجی موسسه تحقیقات که مطالعات روسیه دخالت تلاش: بالا بردن مغلوب ساختن پیشی جستن بازی که ساندرز یک معامله خام و پاره کردن نهادی پیشرو دموکرات—سپس کلینتون در حال حاضر بایدن و بلومبرگ. به جای جیل استین 2020 است Tulsi Gabbard که نه ترک نژاد و کسی که با رسانه های روسی وات می گوید: به طور منظم میاد.

“کرملین استراتژی برای یک سال بوده است بسیار ساده” وات می گوید. “آنها می خواهم برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن رای.”

روسیه در حال حاضر از بین رفته اند پس از بایدن به شدت به احتمال زیاد هک کردن Burisma اوکراین شرکت گاز که اتصال به هانتر بایدن شده است تمرکز از توطئه روایت با تهمت و متحدان خود را. مسکو تلاش های خود را در حمایت از ساندرز یک بار دیگر متمرکز در آیووا که حزبی در اوایل این ماه بود احاطه شده توسط مشکلات فنی (که به روشن نشده است و متصل به خارجی نرم).

“ما دیدیم که روسیه تقویت تئوری های توطئه نشان می دهد که تاخیر در گزارش گرداند شد بخشی از تلاش برای انکار سناتور ساندرز یک پیروزی روشن می گوید:” جسیکا Brandt سر از سیاست و پژوهش برای اتحاد برای تامین دموکراسی دو حزبی غیر انتفاعی است که آهنگ و خنثی روسی دروغ. “ما نیز آنها را دیدم برجسته نظریه مسئله تیره, روابط بین نامزد دیگر این شرکت است که ایجاد انجمن برنامه است.”

است که می گویند فعالیت های ردیابی شده توسط ASD چیزی است که منجر به طور مستقیم به اینتل جلسات گزارش در این هفته است. در واقع, آن بعید به نظر می رسد: ساندرز گفته نیویورک تایمز جمعه بود که او در جریان یک ماه پیش خواهد بود که قبل از آیووا خرید اینترنتی. اما نشانی از آن صحبت می کنند به آنچه کارشناسان می گویند که روسیه هدف نهایی این است که کمتر در مورد ساندرز و بیشتر در مورد ترویج هرج و مرج است. نقطه همواره به پیدا کردن دموکراسی را سست درزها و بکشید.

“همه از این است که بخشی از روسیه بسیار تلاش گسترده برای بازیگران دموکراسی به عنوان feckless بی اثر و فاسد می گوید:” Brandt. “به عبارت دیگر به دندانه دموکراسی است تجدید نظر شود.”

قضاوت برخی از ما, واکنش به, آخرین اخبار و هیچ کس چیزی یاد گرفته باشم پس 2016.

به زودی پس از ارسال‘s داستان منتشر شده در جمعه, برای مثال, میلیاردر مایک بلومبرگ انتخاباتی ضمنی در یک صدای جیر جیر که روسیه می خواستم ساندرز را به نفع خود به دلیل سیاست سوسیالیستی.

و در حالی که ساندرز به شدت هرگونه دخالت روسیه در بیانیه خود او نیز ضمنی به خبرنگاران بعد که پست گزارش آمد جمعه به دلیل نوادا قفقاز بودند روز بعد سوخت همان نارضایتی روسیه شوهر در سال 2016 و هنوز هم می کند امروز. روسیه می خواهد ساندرز رای دهندگان به فکر می کنم سیستم تقلب است. (مغلوب ساختن پیشی جستن یک فن از این روایت به عنوان به خوبی به عنوان او چهار سال پیش است.)

“در حال حاضر ما می توانید ببینید همه تلاش برای چرخش آن را به نفع خود می گوید:” وات. “مثل وای روسیه می تواند تقریبا هیچ چیز و آنها هنوز در حال برنده شدن است. آن را بسیار قابل توجه است.”

کسانی که واکنش ماده در بخشی به دلیل آگاهی از روسیه تاکتیک را در حالت ایده آل کمک کند تاثیر خود را. به خصوص وقتی که می آید به تاثیر عملیات وات می گوید: به نظر می رسد بعید است که ایرا می توانید حرکت سوزن به طور قابل توجهی در مقایسه با صدها میلیون دلار است که تهمت و بلومبرگ در حال پمپاژ به رسانه های اجتماعی تبلیغات. نرم داستان دیگری است اما در خارج از Burisma شده است وجود دارد هیچ اذعان عمومی موفق حمله سایبری علیه آمریکا نامزد یا وابسته.

بله روسیه همچنان به حمایت ساندرز—و یا بیشتر به طور خاص روایت است که در این فرایند تقلب است در برابر او. که نه همان که مایل ساندرز در کاخ سفید است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر