پس از روسیه خیره کننده تاثیر عملیات در طول سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری دولت فدرال و مقامات محققان و شرکت های فن آوری شده در بالا هشدار برای تکرار عملکرد. با 2020 انتخابات در حال حاضر فقط هفت ماه دور هر چند به تازگی ظاهر رسانه های اجتماعی پست نشان می دهد که روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس تطبیق آن روش برای دور زدن آن دفاع.

در ماه سپتامبر پژوهشگر دانشگاه ویسکانسین جوان Mie کیم شروع به تجزیه و تحلیل مطالب در Facebook و Instagram از 32 حساب های متصل به ایرا. در هفته Facebook اعلام کرد که صفحه و حساب takedowns مرتبط با ایران و روسیه دروغ تلاش در اکتبر. و همراه با تحقیق از رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل شرکت Graphika موید که 31 32 حساب های کیم تا به حال رعایت شده بودند و روسیه مرتبط است. اما کیم یافته های دقیق برای اولین بار امروز فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد چگونه ایرا تکامل یافته تاکتیک های آن—و چگونه آن را ممکن است در ادامه به انجام این کار.

“با وجود افزایش شفافیت اقدامات بالا سیستم عامل به نظر می رسد روس ها با استفاده از نقاط ضعف را امتحان کنید و دور زدن tech سیستم عامل’ دفاع” کیم گفت: سیمی. “آنها خود را بهبود تقلید رفتارها و چون خود را در حال تکامل تاکتیک های آن را به طور فزاینده سخت تر برای تشخیص این خارجی بازیگران. بنابراین من فکر می کنم ما باید بسیار با احتیاط از آن است.”

پیش از سال 2016 انتخابات ایرا ساخته شده است تا صفحات با موارد زیر عظیم است که اغلب اختراع افراد یا سازمان های مردمی—کامل با لوگو و سایر مواد بازاریابی. به عنوان سیستم عامل های دیجیتال شروع اسکن برای شاخص های بین المللی از آنچه Facebook تماس “هماهنگ اصیل رفتار” هر چند ایرا به نظر می رسد به تغییر چرخ دنده ها. پست های کیم تجزیه و تحلیل در سپتامبر بودند بیشتر متمرکز بر جعل هویت واقعی داخلی ما سازمان ها و یا ادعای ارتباط به آنها به ظاهر به قرض گرفتن مشروعیت و پنهان در چشم ساده.

یک پست از یک لحاظ نژادی متهم Instagram حساب به نام “آیووا.پاتریوت” ارسال شده ضد الیزابت وارن الگوی رفتاری در ماه اوت گفت: “اگر امتیاز سفید وجود داشته چرا الیزابت وارن که به صرف چند دهه دروغ گفتن در مورد قومیت به پیش؟” در زیر کلمات بنر لوگو گرفته شده از ما حمایت ، (کیم redacted مراجع به املاک مردم و سازمان ها). در ماه جولای همان حساب هم نوشته شده یک نقشه از ایالات متحده ساخته شده از بیکن با عنوان “منطقه آزاد شریعت.”

screenshot of country with bacon in it
حسن نیت ارائه میدهد از اطلاعات پروژه

حساب کیم نگاه عمدتا هدفمند میدان نبرد ایالات آریزونا فلوریدا و میشیگان و اوهایو و ویسکانسین.

ایرا متمرکز بیشتر از محتوای آن را در همان تفرقه مسائل به عنوان 2016 مانند هویت نژادی و ضد مهاجرت و ضد اسلام احساسات ناسیونالیسم و میهن پرستی, مذهبی, موضوعات و حقوق تفنگ. و شبیه به 2016, کیم متوجه مبارزات ترویج طیف وسیعی از ایدئولوژیک. اما او نیز شاهد تحولات به اقامت فعلی مانند افزایش متناسب فمینیستی و ضد فمینیستی محتوا.

برای مثال یک Instagram حساب به نام “feminist_agenda_” نوشته شده یک تصویر در ماه سپتامبر به تصویر می کشد منتزع دست با تن های مختلف پوست دادن انگشت وسط در زیر عبارت “اگر فمینیسم را شامل نمی شود عجیب و غریب, سیاه, فقیر, غیر فعال, ترانس و زنان مسلمان خود را نه فمینیسم. #womensmarch”

screenshot of post with middle fingers
حسن نیت ارائه میدهد از اطلاعات پروژه

کیم متوجه یکی دیگر از محوری در تجارت صفحات. در سال 2016 ایرا راه اندازی برخی از حساب های که ادعا به فروش اقلام مانند تی شرت های مزین با خطوط سیاسی و شعار. اما در ماه سپتامبر او به جای دیدم شواهد روسیه متعلق به بازرگانی صفحات هاوکینگ خوش خیم خنثی موارد. به جای به طور مستقیم انجام تأثیر عملیات طریق کالا های ایرا به نظر می رسید با استفاده از تجارت صفحات به عنوان یک راه برای مشروعیت بخشیدن و ترویج سایر حسابها و پست.

Facebook اکتبر حذف ابتکار عمل نشان می دهد که حتی به عنوان ایرا تکامل می یابد تاکتیک های آن پلت فرم هنوز هم می تواند در نهایت نقطه بسیاری از آن نابکار مبارزات. و این شرکت اعلام کرد در ماه اکتبر که بیشتر رمان چیز در مورد شبکه در آن زمان پایین بود گسترش تلاش برای پنهان کردن روسی لینک کلیک کنید برای حساب های خود را. اما Facebook همچنین اذعان کرد در ماه جولای 2018 چالش های آن چهره اقامت پیش از منحنی.

“ما در حال خوشحالم که محققان انجام تجزیه و تحلیل بیشتر در گذشته ما takedowns” یک Facebook سخنگوی شرکت در بیانیه ای گفت. “در ماه اکتبر گذشته ما حذف این روسیه-ارتباط شبکه ای که به نظر می رسد در مراحل اولیه با استفاده از تاکتیک های ما مشاهده شده قبل از. ما را حفظ خواهد کرد در حال تحول ما دفاع و اعلام این نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی که ما در بیش از 50 برابر سال گذشته است.”

به عنوان خوب به عنوان ایرا واز در اجتناب از تشخیص همان کسانی که مراحل آن را سخت تر برای حساب های خود را به ایستادگی کردن و به دست آوردن پیروان. Klymenko مدیر تحقیقات در Graphika اشاره می کند که با ساخت پست های خود را و personas عمومی بیشتر و وطنی برای ما مخاطبان روسی, عضو شورای نظارت مدت محدود خود برسد.

“آنچه را که همیشه از آنها دور شد و بد زبان انگلیسی” Nimmo می گوید. “بنابراین آنچه که ما در ماه اکتبر بود که آنها شروع به کپی/چسباندن افتضاح بسیاری از مطالب خود را از منابع آنلاین و یا وبلاگ یا ویکی پدیا. در Instagram بسیاری از آنچه آنها ارسال شد چیزهایی مانند تصاویر در تویت ها از آمریکایی ها در ترکیب. اما تفاوت بزرگ شد قبل از آنها تا به حال واقعی شخصیت آنها snarky آنها واقعا خوب در اینترنت. هنگامی که شما در حال کپی کردن شخص دیگری وجود دارد هیچ شخصیت. آنها ایجاد generic تخت شخصیتهای بنابراین تقریبا تمام حساب های بسیار پایین تر زیر است.”

Nimmo نیز پژواک Facebook نقطه که بخشی از ایرا تلاش برای کم رنگ تر درگیر عملیاتی و پیشرفت های امنیتی مانند اتصال حساب به شماره تلفن های VoIP مسیریابی پرداخت از طریق ما و پوشش منشاء ترافیک وب سایت است.

نه کیم و نه Nimmo خواهد حدس و گمان در مورد آنچه ایرا شده است تا پس از ماه اکتبر. هر دو می گویند که این سازمان تاثیر عملیات به احتمال زیاد در حال انجام در برخی از ظرفیت توجه به گذشته و سابقه و نظرات از مقامات آمریکایی. اما Nimmo اشاره می کند که اکتبر takedowns به احتمال زیاد مجموعه ای از ایرا بازگشت.

“اگر شما یک دسته از دارایی شده است که مختل اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که بازسازی مخاطب است. آنها باید به رشد مخاطبان خود را به آرامی به اندازه کافی است که آنها نمی تواند متوجه شده اما به سرعت به اندازه کافی است که آنها باید آن را در محل پیش از روز انتخابات,” او می گوید. “این چیزی که منطقی برای آنها را به انجام خواهد بود به سعی کنید به کار کردن که چگونه آنها گرفتار شدم و سعی کنید و کار کردن آنچه که آنها می توانید انجام دهید متفاوت است.”

ما مقامات خارجی دخالت به عنوان یک فعال تهدید منتهی به روز انتخابات و هشدار داده اند هر دو کنگره و مردم بارها و بارها در مورد خطر است. اما زمانی که آن را آمد به سوپر شنبه حداقل وزارت امنیت داخلی این هفته گفت که آن را نمی بینم یک افزایش قابل توجه در انتخابات مربوط به دروغ در سراسر سیستم عامل های دیجیتال. کیم هشدار هر چند که پیچیده تر تاکتیک هنوز هم می تواند لغزش گذشته سیستم عامل رسانه های اجتماعی’ دفاع در هر روز است.

“ما باید به فکر می کنم در مورد رویکرد کلی فناوری, سیستم عامل, در حال حاضر,” او می گوید. “آنها اساسا مبارزه علیه خارجی, بازیگران, اما زمانی که خط بین خارجی و داخلی است که تار آن را واقعا دشوار است برای به اجرا درآوردن این قانون است.”

همه تصاویر از Instagram (سپتامبر 2019). پست ها و شناسایی حساب بعدها گرفته شده توسط این شرکت برای لینک به اینترنت تحقیقات آژانس. هویت غیر ایرا احزاب داخلی از جمله گروه های سیاسی’ آرم چهره شهروندان عادی و نظرات غیر ایرا کاربران redacted.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه UFO sightings شد یک آمریکایی وسواس
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین headphonesLast اکتبر ما حذف این روسیه-ارتباط شبکه ای که به نظر می رسد در مراحل اولیه با استفاده از تاکتیک های ما مشاهده شده قبل از. ما را حفظ خواهد کرد در حال تحول ما دفاع و اعلام این نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی که ما در بیش از 50 برابر سال گذشته است.” —

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de