به علاوه: ویندوز صفر روز Covid-19 دادن و بیشتر از این هفته در صدر اخبار امنیت.

این استدلال بیش از اپل و گوگل قصد استفاده از بلوتوث برای کمک به Covid-19 تماس با ردیابی تشدید این هفته است. اما در حالی که مقدار زیادی از اجتماعی و اثر بخشی مسائل حل نشده باقی می ماند ما در بر داشت پاسخ به برخی از tricker سوال در مورد زمینه تکنولوژی. کامل نیست اما محافظت از حریم خصوصی خود را بهتر از شما ممکن است فکر می کنم.

در همین حال پنتاگون دستگیره های آن, امنیت, آموزش های بدتر از شما ممکن است فکر می کنم نادیده گرفتن و یا از دست دادن آهنگ از اکثر اهداف این مجموعه برای خود در آن منطقه پنج سال پیش. که ممکن است کمی کمتر نگران کننده شد و این نه وزارت دفاع ما در حال صحبت کردن در مورد.

همچنین هشدار دهنده: نرم افزار اشکالات در Snoo هوشمند لگنچه در حال حاضر وصله که اجازه داده اند یک هکر به لرزش بستر سخت تر از در نظر گرفته شده و صدا کردن یک تن صدای بلند در نزدیکی یک سر نوزاد. شادترین نوزاد شرکت که باعث می شود Snoo اصرار که این حمله بیش از حد دشوار است به جلو برای تشکیل یک زندگی واقعی تهدید و هیچ نشانه ای وجود دارد که یک هکر می تواند باعث واقعی آسیب فیزیکی حتی اگر آنها موفق بودند. هنوز این یک یادآوری است که شما باید با دقت فکر می کنم قبل از اتصال هر دستگاه به اینترنت داده می شود که کسی که همواره برای رفتن به سعی کنید به شکستن.

در دیگر Covid-19 اخبار امنیت محقق Trammell هادسون نمیفهمد چگونه به فرار از زندان نسبتا مقرون به صرفه AirSense 10 ماشین CPAP به عنوان یک اورژانس ونتيلاتور. مردم باید سعی کنید برای انجام این کار اما هادسون امیدوار است این شرکت در پشت دستگاه را به نسخه خود را به روز رسانی سیستم عامل به همان اثر است. در این میان متخصصان پزشکی می تواند ارزیابی جیل بریک دستگاه خود را به دیدن اگر آنها متناسب با نیازهای خود را.

و اگر شما می خواهید برای دیدن اگر سرویس دهنده اینترنت شما است انجام حداقل برای جلوگیری از مسیریابی BGP خطاها—همه بیش از حد معمول اینترنت معضل—Cloudflare ایجاد یک سایت است که به شما اجازه می دهد انجام درست آن. (اسپویلر: احتمالا نیست.)

و بیشتر وجود دارد! هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

روسیه را ‘پر انرژی خرس’ هکرها سعی در هک SFO

سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی, کارمند, وب سایت هک شد در ماه مارس ، تحقیقات جدید از شرکت امنیتی ESET را نشان می دهد ارتباط بین این حمله و روسیه “پر انرژی خرس” نرم یکی از آن کشور فعال ترین تیم است. در حالی که آنها به طور معمول هدفمند زیرساخت های حیاتی, پر انرژی, خرس متمرکز بر حمل و نقل هوایی در گذشته و به طور کلی در قالب یک شبکه گسترده ای. آنها به نظر می رسد شده اند در تلاش برای به دست آوردن ویندوز در اعتبار از بازدید کنندگان به SFOConnect.com و SFOConstruction.com. مقامات فرودگاه مجبور به تنظیم مجدد رمز عبور و تشویق شخص ثالث و بازدید کنندگان به این سایت به انجام این کار نیز هست.

مایکروسافت تکه های 3 روز صفر نقص است که هکرها به طور فعال با استفاده از

به عنوان بخشی از مایکروسافت به طور منظم پچ شنبه انتشار, شرکت, ثابت, سه ویندوز سوء استفاده صفر روز است که در حال بهره برداری به طور فعال توسط کاربران ، مایکروسافت نمی دهد هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چه کسانی و چگونه این نقص می شد استفاده می شود اما آیا اعتبار گوگل را تهدید تجزیه و تحلیل گروه با پیدا کردن. کامپیوتر خانگی خود را تقریبا به طور قطع خودکار به روز رسانی تبدیل شده است اما شرکت های مجموعه یو پی اس نیاز به فشار برای قرار دادن در رفع.

هلندی Cybercops را بیش از یک دوجین DDoS خدمات

هلندی اجرای قانون اغلب مشت و بالاتر از وزن خود را در امنیت و در این هفته از این قاعده مستثنی بود. مقامات این کشور اعلام کرد که آنها تا به حال گرفته شده 15 DDoS-برای-استخدام خدماتی در هفته گذشته و بازداشت یک ادعا DDoS اپراتور. آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با هلند! حداقل نه آنلاین.

Gmail است تحت حمله از Covid-19 اسپم و فیشینگ

ما شده ایم هشدار در مورد کوروناویروس کلاهبرداری فیشینگ از ژانویه اما جای تعجب نیست, این مشکل تنها به بدتر. این هفته گوگل منتشر شد برخی از جزئیات در مورد میزان که Covid-19 اسپم و فیشینگ آب گرفتگی جیمیل و شماره های ناخواسته موثر است. از 100 میلیون ایمیل های فیشینگ است که مسیر را از طریق گوگل سیستم ایمیل هر روز با 18 میلیون coronavirus یا Covid-19 مربوط. این نوع از مقیاس نزدیک به بی سابقه و با این ویروس ادامه گسترش آن—و محرک اقتصادی دولت چک ارائه تازه فیشینگ فرصت—بعید به نظر می رسد به سرعت در هر زمان به زودی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • کشف جنگ سرد را شجاعانه ترین کمپین دروغ
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • در سین کیانگ گردشگری کارائی آخرین آثار اویغور فرهنگ
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de