روسیه آخرین نرم هدف: Covid-19 واکسن پروژه های

مقامات در سه کشور معتقدند دولت مرتبط در تلاش است به سرقت مالکیت معنوی و اطلاعات در مورد پتانسیل واکسن نامزدها.

انگلستان, آمریکا و کانادا را کشف کرده اند هکرها کار به نمایندگی از دولت روسیه راه اندازی حملات در برابر coronavirus واکسن-پروژه های توسعه است.

جنایتکاران کار برای هک گروه پیشرفته مداوم تهدید 29 (APT29) همچنین شناخته شده به عنوان دنج خرس گرفتار شده اند حمله دارویی کسب و کار و موسسات دانشگاهی درگیر در توسعه واکسن. مقامات در سه کشور بر این باورند این اقدام به سرقت مالکیت معنوی و اطلاعات در مورد پتانسیل واکسن نامزدها.

هکرها با استفاده از “نرم افزارهای مخرب سفارشی” که قبلا در ارتباط با روسیه و تعدادی از عموم آسیب پذیری های شناخته شده در به طور گسترده ای مورد استفاده نرم افزار مانند Vpnها. این شده اند همراه با نیزه فیشینگ تلاش است که باید نگاه به جمع آوری جزئیات ورود به “اینترنت در دسترس” بخش هایی از سازمان هدفمند.

آنها با اعتماد به نفس است که حملات نشأت گرفته از روسیه که بریتانیا ملی امنیت سایبر مرکز (NCSC) کانادا ارتباطی ایجاد امنیت و مختلف ما سازمان های امنیتی از جمله آژانس امنیت ملی آمریکا و وزارت امنیت داخلی تصمیم گرفته اند به عموم تماس APT29. عمومی بشود آخرین در به طور فزاینده متخاصم رویکرد به گروه هکر کار به نمایندگی از روسیه می آید و آن را در همان زمان به عنوان یک پذیرش از دولت انگلستان که روسیه در تلاش برای نفوذ 2019 انتخابات عمومی.

APT29 است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود مربوط به سرویس های اطلاعاتی و درگیر شده است در بسیاری از حملات سایبری در سال های اخیر از جمله هک کمیته ملی حزب دموکرات پیش از سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری. در آمریکا انجمن APT29 مشغول به کار در کنار همکار روسی هکرها فانتزی خرس و APT28.

“ما با محکوم کردن این حملات نفرت در برابر کسانی که به انجام کار حیاتی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس” پل چیچستر این NCSC مدیر عملیات در بیانیه ای گفت. این NCSC نیز منتشر مشاوره متوجه جزئیات تلاش های آن را دیده بود از APT29 در آن حمله واکسن پروژه ها. مقامات نه اظهار نظر در مورد اینکه آیا این حملات موفق بودند اما نیز رد نکرده اند که این مورد است.

مشورتی صادر شده توسط سایبر گروه تذکرات نسبت به وجود برخی موفقیت—حتی اگر این فقط حوزه از پتانسیل عناصر سازمان که آسیب پذیر برای حمله به. “در حملات اخیر هدف قرار دادن Covid-19 واکسن تحقیق و توسعه گروه انجام شده پایه اسکن آسیب پذیری در برابر خاص خارجی آدرس IP متعلق به سازمان” به NCSC راهنمایی متحده است. “این گروه پس از آن مستقر عمومی سوء استفاده در برابر آسیب پذیر خدمات شناخته شده است.”

این NCSC همچنین آمده است که APT29 شده است “موفق” در استفاده عمومی آسیب پذیری های شناخته شده به “به دست آوردن اولیه footholds” در دانشگاه ها و کسب و کار آن شده است حمله. مشاوره لیست تعدادی از آسیب پذیری های شناخته شده که APT29 نگاه را به استفاده از. این شامل نقص در Citrix سیستم های شبکه و تونن. اعتقاد بر این است که هنگامی که جزئیات این آسیب پذیری شده اند علنا فاش دولت-حمایت بازیگران سریع بوده به تلاش برای بهره برداری از آنها در تلاش برای حمله به قبل از کارشناسان امنیتی می توانید پیاده سازی رفع.

“پس از به دست آوردن دسترسی به سیستم این گروه به احتمال زیاد قطره بیشتر قطعه سازی و/یا به دنبال به دست آوردن مشروعیت و اعتبار را به سیستم به خطر بیافتد به منظور حفظ مداوم دسترسی” به NCSC می گوید در آن هشدار توجه کنید. “این بازیگر است که به احتمال زیاد به استفاده از anonymizing خدمات هنگام استفاده از سرقت اعتبار است.”

در برخی از حوادث دیده می شود NCSC و آن آمریکا و کانادا همتایان APT29 مستقر سفارشی نرم افزارهای مخرب. آنها بر این باورند این به WellMess نرم افزارهای مخرب و یک نسخه جدید به نام WellMail. نرم افزارهای مخرب در حال استفاده بوده است پس حداقل تا سال 2018 به NCSC می گوید. “WellMess بسیار سبک وزن و نرم افزارهای مخرب طراحی شده برای اجرای خودسرانه دستورات پوسته آپلود و دانلود فایل ها. نرم افزارهای مخرب پشتیبانی از HTTP TLS و DNS ارتباطات روش های” سایبر بدن می گوید.

این اولین بار در طول این بیماری همه گیر است که هکرها به دنبال به دست آوردن مزیت از ادامه بحران بهداشتی. شده است وجود دارد افزایش در حملات علیه کسب و کار به کارمندان منتقل شده به کار از خانه با بیمارستان ها و دیگر سازمان های پزشکی نیز هدف قرار دادند.

این APT29 حملات علیه واکسن گروه ادامه دارد و NCSC می گوید. این مشاوره به این نتیجه گفت: “APT29 است به احتمال زیاد همچنان به هدف قرار دادن سازمان های درگیر در Covid-19 واکسن تحقیق و توسعه به عنوان آنها به دنبال پاسخ اضافی هوش سوال مربوط به این بیماری همه گیر.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • در اینجا نحوه درست خواندن یک نظرسنجی انتخابات
  • DoNotPay unsubscribes شما از دادن و تلاش می کند به شما پرداخت می شود
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر