دریافت IPA یا دو در من و من مسئول برای شروع درهم و برهم در مورد چگونه اپل حفظ احمق eartip-کمتر طراحی در نسل دوم خود را در این صنعت مسلط AirPods وادار به هر کسی که می خواهد از earbuds که در واقع راحت به پوسته اضافی $90 برای بهتر طراحی شده AirPods Pro (یا Beats Powerbeats Pro).

در عین حال من وجد آمدیم که سامسونگ گیر با یکسان به نظر می رسد برای نسل دوم از آن کهکشان جوانه—در حال حاضر به نام Galaxy جوانه به علاوه از آنجا که آنها تا به حال چنین یک طراحی خوب برای شروع با. کوچک و راحت در گوش همه ناپدید می شوند اما در دیگر گوش دادن جلسات با دنج سیلیکون گوش باله است که نگه داشتن featherlight هدفون در محل بدون توجه به آنچه.

به جای تغییرات بصری کهکشان جوانه به علاوه با عمده داخلی تعمیرات اساسی. آنها در حال حاضر یک صنعت پیشرو 11 ساعت عمر باتری (بیش از دو برابر آب ارائه شده توسط AirPods و AirPods Pro) بهتر میکروفن و ویژه صوتی جدید تنظیم از سامسونگ متعلق به AKG. قدیمی کهکشان جوانه هنوز هم بهتر از استاندارد AirPods اما این کهکشان جدید جوانه به علاوه ضربه مطلق تلخه از آنها. بهترین بخش ؟ هر دو جفت با هزینه کمتر است.

اشکالات کوچک

من دوست دارم که چگونه ارزان و راحت اصلی Galaxy جوانه هستند اما آن را به عنوان اگر آنها بدون مسائل. 7 ساعت باتری اصلی مدل عالی است که در خارج از خانه اما من پیدا کردم خودم را شارژ مورد—بی سیم شارژ قوطی حب دارو و غیره که تنها افتخار 10 ساعت باتری اضافی زندگی خیلی بیشتر از من می خواست.

آنها همچنین صدا نیست به خصوص جذاب. من می خواهم قرار دادن در برخی از OutKast و لذت بردن از پاسخ باس (و حتی نسبتا لذت بخش صدا) اما موسیقی همیشه احساس کمی گنگ و مبهم ، کیفیت صوتی است که هیچ جا در نزدیکی شما از رقابت دستگاه از Jabra, سونی, استاد و پویا و دیگران. حتی AirPods صدا فقط به عنوان خوب.

شاید از همه بدتر (در طرح بزرگ از چیزهایی) ضعیف است کیفیت تماس. من اغلب تماس فهیم شنونده (سلام مامان! بله من تست هدفون دوباره) برای تست این, و او گفت: گوش دادن به من از طریق کهکشان اصلی جوانه مانند شنوایی من زیبا صدای فرشته (کلمات) از طریق ضخیم حرکت پتو.

راه حل بزرگ

اما من آمد از طریق صدای بلند و روشن در تماس با کهکشان جوانه Plus. هر earbud دارای سه میکروفن (دو خارجی که چهره خود را گوش) به suss کردن آنچه شما می گویید از سر و صدای پس زمینه.

کیفیت صدا نیز انبوه بهبود یافته است. کهکشان جوانه به علاوه با جدید dual-driver setup که گسترش موسیقی لذت کمی بیشتر به طور مساوی با اختصاص باس و سه برابر کردن رانندگان که سر و صدا کم و درخشش بالا در همان زمان. درایور های جدید و AKG تنظیم را روشن لبه های Andre 3000 صدای جلو در مخلوط اما حفظ پایان کم صدا. هنوز هم وجود دارد کمی از گل به تقلا کردن از طریق در میانی—فوق العاده-گیتار آهنگ سنگین از گروههای متال به عنوان مثال می تواند یک کمی مبهم—اما این است که بسیار لذت بخش تر تجربه گوش دادن بیش از نسل اول و تقریبا به خوبی به عنوان صدا می شنوید در هدفون که هزینه 50 دلار به 100 دلار بیشتر است.

در کنار بزرگ باتری در هر یک earbud سامسونگ نیز افزایش یافته است به اندازه باتری در شارژ بی سیم مورد … کمی. شما 11 ساعت از قرص به شکل قفسه سینه گنج, اما این واقعیت است که شما دریافت 11 از earbuds خود یعنی در مجموع 6 ساعت بیشتر بین سفر به یک شارژر دیواری و یا شارژ mat. خوب.

یکی از چیزهایی که من آرزو می کنم سامسونگ اضافه شده ؟ پشتیبانی از AptX یا AptX HD کدک که بلوتوث صوتی صدا و نزدیک به کیفیت سی دی زمانی که ممکن است. این چیزی است که شما احتمالا از دست رفته با wirefree earbuds پخش Spotify در, اما من هنوز هم می خواهم برای دیدن کمی AptX آیکون پاپ تا بر روی گوشی خود را به می دانم که آن را انجام می دهند بهترین آن می تواند باشد.

هر روز جوانه

آنچه که من دوست دارم بیشتر در مورد کهکشان جوانه به علاوه چگونه قابل استفاده آنها در زندگی روزمره من است.

در نظر گرفتن یک پرواز در سراسر کشور ؟ آنها به راحتی شما وجود دارد بدون سفر به شارژ مورد—و در این مورد حتی به سرعت در حال اتهام اگر شما را فراموش کرده ام. خوش بنیه خود را در کفش برای یک آخر هفته طولانی اجرا شود ؟ آنها IPX4 امتیاز به طوری که آنها می تواند اداره کند باران و و عرق و به راحتی برخی از پایدار ترین از earbuds من تا کنون تست شده بر روی اجرا می شود. می خواهید به سرعت مکث موسیقی به منظور چیزی است که در کافی شاپ? برای آن—آنها کردم یک صدای محیط حالت است که اجازه می دهد تا شما را بشنود محیط اطراف خود را و شما می توانید برنامه را به کنترل های لمسی در هر earbud.

مطمئن شوید که آنها ممکن است بهترین صدایی یا دارای بسیاری از زنگ ها و سوت—مهمترین آنها فاقد نویز ارائه شده توسط اپل و سونی مدل گل سرسبد—اما آنها همه چیز را من می خواهم آنها را به خوبی انجام دهد. آنها نیز آن را انجام دهید برای حدود 100 دلار کمتر هزینه یک سیب گاز گرفتن 150 دلار ($19 کمتر از شما پرداخت برای استاندارد AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد).

این نادر است که شرکت های ظروف سرباز یا مسافر با یک چیز خوبی است و آن را قطعی صمیم قلب بهتر است. کهکشان جوانه به علاوه می توان به راحتی برخی از بهترین wirefree earbuds شما می توانید خرید در حال حاضر و بر خلاف AirPods 2 آنها در واقع ارزش ارتقا دهید.


بزرگ تر سیمی داستان

  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de