ساندرا اوه به ستاره در Netflix بکشد نشان می دهد از ‘Game of Thrones’ سازندگان

سلام و خوش آمدید به این روز دوشنبه نسخه ای از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. در این روز خوب ما اخبار در مورد Netflix, Sonic the Hedgehog, و جنگ ستارگان. اجازه دهید آن را دریافت کنید.

ساندرا اوه در حال کار بر روی یک Netflix نمایش با بازی تاج و تخت سازندگان

برای کسانی از شما که نمی توانید به اندازه کافی Sandra Oh—است که تقریبا همه این قتل حوا ستاره به زودی ستاره جدید در شش قسمت dramedy در Netflix بکشد. با عنوان صندلینشان می دهد خواهد بود اجرایی تولید شده توسط آه می آید و از آماندا پیت و و بازی تاج و تخت سازندگان David Benioff و D. B. Weiss. (این نشان می دهد اولین چیزی که به بیرون آمدن از عظیم مقابله Benioff و ویس ساخته شده با Netflix در سال گذشته.) صندلیکه تمرکز بر روی صندلی از یک دانشگاه انگلیسی بخش خواهد بود نوشته شده توسط Peet, که همچنین به عنوان یک تهیه کننده اجرایی و showrunner. و در دیگر آه اخبار قتل حوا‘s فصل سوم شروع می شود مارس 26.

Lucasfilm گزارش در حال توسعه فیلم جنگ ستارگان با زرنگی مدیر

خوب این جالب است. خبرنگار هالیوود گزارش و تنوع تایید کرد که لوکاس فیلم در حال توسعه Star Wars پروژه با J. D. دیلرد مدیر زرنگیو لوک کیج نویسنده مت اونز. جزئیات دیگر در مورد این پروژه که به نظر می رسد به یک فیلم مه آلود از جمله که در آن از آن خواهد شد اولین. با توجه به گزارش های آن می تواند اکران و یا یک پروژه برای دیزنی+. ما شما را به روز شد.

سونیک خارپشت همچنان به حکومت دفتر جعبه

در مورد شما بدونم بازی های ویدئویی سازگاری هنوز بسته پانچ. برای دومین هفته متوالی سونیک خارپشت آورده و در بسیاری از دیگران در طول چند روز گذشته. تلنگر فرود $26.3 میلیون نفر در داخل کشور این آخر هفته گذشته, لبه به خارج هریسون فورد تماس از وحشی برای نقطه بالا. که به ارمغان می آورد جهانی خود را به بیش از $203 میلیون. خیلی خوب برای سگا حماسه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • چگونه به فعال کردن حالت تیره در تمام برنامه های خود را و دستگاه های
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • ما نیاز به بحث در مورد “ابر بی طرفی”
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر