در ایالات متحده آن را آسان به همراه پذیرش برای اعطا. با چند مورد استثنا شما می توانید با استفاده از تلفن خود را به متن تماس و دریافت آنلاین از تقریبا در هر نقطه در کشور است. در عین حال در حدود 2 میلیارد نفر در سراسر جهان در مناطقی زندگی می کنند که فاقد پوشش تلفن همراه عمدتا دور از شهرهای بزرگ که باعث می شود ساختمان یک شبکه زمینی برج های سلولی برای اتصال آنها گران است. اگر شما ساخته شده است یک شبکه سلولی در فضای آن می تواند پلاگین شکاف در جهانی پوشش تلفن همراه توسط باران 4G خدمات از ماهواره به کاربران بر روی زمین است.

تلفن های ماهواره ای شده اند در اطراف برای چند دهه, اما آنها گران هستند و آجر و مانند شکل عامل ناخوشایند برای استفاده روزمره است. در حال حاضر تعداد انگشت شماری از شرکت ها در حال کار برای رفع این مشکل با ساخت ماهواره است که می تواند اتصال به طور منظم از تلفن های همراه و ارائه پهنای باند بالا داده های تلفن همراه در هر نقطه بر روی زمین.

ساختمان فرازمینی شبکه تلفن همراه روی حیله و تزویر است زیرا تلفن های همراه طراحی شده نیست که برای برقراری ارتباط با ماهواره ها صیقل با برس گردان در 17,000 mph 300 مایل بالاتر از سطح زمین. جای خود را به نرم افزار و سخت افزار بهینه شده است برای اتصال با ثابت برج های سلولی هستند که هرگز بیش از چند ده مایل دورتر. اگر شما می خواهید برای اتصال با تلفن همراه از فضا شما نیاز به یک آنتن است که به اندازه کافی حساس خود را به جمع آوری سیگنال های ضعیف و قدرتمند به اندازه کافی برای بازگشت به یک سیگنال است که می تواند با یک سلول گیرنده.

“بخش سخت است uplink از تلفن می گوید:” چارلز میلر از مؤسسین و مدیر عامل شرکت Lynk یک شرکت ارتباطات ماهواره ای مستقر در ویرجینیا. “شما نمی توانید تغییر تلفن برای اضافه کردن قدرت بیشتر. از آن نیاز به کار در خارج از جیب.”

ظرف دو سال آینده Lynk برنامه ای برای ایجاد یک صورت فلکی shoebox-اندازه ماهواره ها است که تابع به عنوان در مدار برج های سلولی. هر ماهواره ای را با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از زمینی برج همراه نرم افزار است که تصحیح برای چیزهایی مانند داپلر فرکانس تغییر ناشی از ماهواره به سرعت در حال عبور از بالای سر و تاخیر از ارسال سیگنال به فضا و بازگشت. ماهواره ها کار بر روی یک فرکانس نسبتا پایین در مقایسه با دیگر ارتباطات ماهواره که بدان معنی است که آنها می توانید به بخشی از این طیف استفاده می شود توسط تلفن های همراه بر روی زمین است. میلر می گوید: شرکت توسعه داده است یک آنتن است که هر دو حساس و قدرتمند به اندازه کافی برای برقراری ارتباط با تلفن های همراه بر روی زمین است اما برای رسیدن به ویژگی های فن آوری است.

در اوایل 2019, Lynk ارسال آن فن آوری های ماهواره ای به مدار ماکیان کپسول باری که لنگر انداخت در ایستگاه فضایی بین المللی. اگر چه آن را مستقل ماهواره, حمل بار شامل Lynk به فن آوری هسته ای و این شرکت نشان از آن می تواند به برقراری ارتباط با دستگاه های تلفن همراه بر روی زمین بیش از یک شبکه 2G. از آن زمان به بعد این شرکت با راه اندازی دو ماهواره testbeds به ایستگاه فضایی و برنامه ریزی برای راه اندازی یک چهارم در اواخر این ماه. اگر همه به خوبی می رود, گام بعدی خواهد بود برای شروع راه اندازی واقعی ماهواره ها به مدار.

میلر می گوید که این شرکت می تواند یک عملکرد ماهواره ای شبکه سلول به عنوان به زودی به عنوان 2022 اما آن را نمی خواهد با ارائه جهانی در حدود ساعت پوشش برای اولین بار در. زمانی که این شبکه تنها چند ده ماهواره, آنها ممکن است با تصویب بیش از کاربران در هر 90 دقیقه یا بیشتر و تنها به ارائه چند ساعت از اتصال در هر روز. بیشتر ماهواره ها در حال اضافه شدن به سیستم پوشش را بهبود بخشد تا تجربه اتصال به یک مداری برج همراه است و هیچ تفاوتی از اتصال به زمینی یکی است.

اما میلر می گوید: حتی یک اتصال محدود است بهتر از هیچ چیز است. “اگر شما در یک منطقه از راه دور و شما تنها پوشش زمانی که شما رفتن به شهر در تعطیلات آخر هفته اما در حال حاضر شما می توانید ارسال و دریافت پیام هنگامی که یک ماهواره می گذرد بیش از این خدمات ارزشمند حتی اگر آن را تنها در دسترس در هر ساعت” میلر می گوید.

Lynk ملحق شد در فضا در سال گذشته توسط تگزاس مبتنی بر ارتباطات ماهواره ای شرکت AST و علوم که راه اندازی اولین ماهواره BlueWalker 1 به پایین مدار زمین به تست نرم افزار خود را. AST ساختمان جدید اثبات نشده نوع از ماهواره صورت فلکی است که یک ریف در اصطلاح “تکه تکه ماهواره” که تقسیم این قابلیت یکی از بزرگ های ماهواره ای در میان چند کوچکتر. برای مثال یک ماهواره ممکن است میزبان علمی حمل بار در حالی که دیگری ممکن است مسئول برای برقراری ارتباط با ایستگاه های زمینی. این دو امر برقراری ارتباط با یکدیگر از طریق بی سیم لینک کلیک کنید. یک تکه تکه سیستم ماهواره ای هرگز پرواز در مدار اگر چه Darpa صرف شش سال و بیش از $200 میلیون دلار در حال توسعه تکه تکه ماهواره ای قبل از رها کردن این مفهوم در سال 2013 با توجه به محدودیت های بودجه.

است این سیستم تشکیل شده است از ده ها تن از کوچک جعبه پیتزا به اندازه ماهواره ها پرواز در شکل گیری آنها به عنوان دریافت همراه سیگنال. با توجه به AST بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آبل Avellan سیستم نیست واقعا تکه تکه از آنجا که هر یک از ماهواره های کوچک خواهد شد که قابلیت های مشابه به جای تقسیم عملکرد یک بزرگتر ماهواره ای. اما تشکیل خواهد شد موفق زیادی کنترل ماهواره ای که به مستقیم ترافیک شبکه و ماهواره ای جنبش مانند یک رهبر ارکستر برجسته ارکستر است. اگر چه نسخه های بعد از ماهواره در AST سیستم خواهد شد و ارتباط با یک دیگر از طریق Wi-Fi یا یک شبیه بی سیم پروتکل Avellan می گوید: اولین ماهواره به بالا رفتن خواهد بود از لحاظ فیزیکی متصل است.

استفاده از AST روش این است که ماهواره ها را می توان گسترش بیش از صدها نفر از فوت است. پس هر ماهواره خود یک گیرنده و در حال کار در پشت سر هم با دیگران این اثر عظیم ایجاد آنتن. “در اصل ما در حال ایجاد یک بسیار بسیار بزرگ ماهواره ای با مقدار زیادی از قدرت است که می تواند به طور مستقیم اتصال به گوشی می گوید:” Avellan. “سیستم ما یک ماکت زمینی شبکه در فضا.”

هیچ چیز کاملا مانند AST چشم انداز آن را در فضا به همراه شبکه تا به حال پرواز در فضا اما بی پروا طرح در حال حاضر جذب برخی از مشخصات بالا پشتیبانی می کند. روز سه شنبه این شرکت اعلام کرد که آن را مطرح کرده بود $128 میلیون دلار بودجه برای kickstart شبکه. تأمین کنندگان مالی شامل وودافون بزرگترین ارائه دهنده تلفن همراه در خارج از چین که تحسین کرد این فناوری به عنوان کلید برای گرفتن بقیه جهان آنلاین. “ما نمی بینیم هر چیز دیگری در خارج وجود دارد که به ما اجازه می دهد برای اتصال زن و شوهر بعد از میلیارد نفر در جهان است که ما آرزوی با این پلت فرم می گوید:” لوقا Ibbetson رئیس گروه تحقیق و توسعه در وودافون که پیشرو این شرکت با همکاری است.

Lynk و AST و علوم پیشرو در این مسابقه برای ساخت یک شبکه سلولی در فضا, اما آنها ممکن است پیوست توسط اپل که گزارش شده به فضای ساختمان فن آوری تلفن. در سال گذشته بلومبرگ گزارش داد که اپل در “یک راز تیم کار بر روی فن آوری های ماهواره ای است که آی فون ساز می تواند با استفاده از پرتو خدمات اینترنت به طور مستقیم به دستگاه های دور زدن شبکه های بی سیم.” این نامشخص است که آیا اپل قصد دارد تا خود را توسعه ماهواره صورت فلکی. اپل پاسخ نمی دهند به سیمی درخواست برای نظر.

با وجود رو به رشد علاقه در فضا-همراه مبتنی بر شبکه این ایده به خودی خود جدید نیست. در اواسط 2000s یک شرکت به نام TerreStar همچنین به دنبال ایجاد یک 4G شبکه ماهواره ای خواهد بود که اتصال با دستگاه های که ترکیبی از تلفن های ماهواره ای و به طور منظم از تلفن های همراه. دستگاه شناخته شده به عنوان Centrus نگاه کمی شبیه شاه توت و طراحی شده قادر به سوئیچ بین زمینی و ماهواره ای به همراه شبکه های. افسوس که هیچ کس تا به حال واقعا به حال شانس به استفاده از چیزی. TerreStar برای ورشکستگی زمینه در سال 2010 تنها چند ماه پس از آن راه اندازی اولین ماهواره خود را.

Avellan می گوید این بار همه چیز متفاوت است. او اشاره کرد که به سرعت در حال کاهش هزینه فضای دسترسی با تشکر از موشک قابل استفاده مجدد و همچنین کوچک سازی از فن آوری های کلیدی مانند نرم افزار تعریف شده رادیو به عنوان دلایل اصلی است که فضا-همراه مبتنی بر شبکه هستند و در نهایت قابل دوام.

هر دو AST و Lynk مدیران آن را به عنوان ماموریت خود را به همراه پوشش به افرادی که فاقد دسترسی به اورژانس ارتباطات, گزارش آب و هوا بانکی و دیگر مزایای ارائه شده توسط دستگاه های تلفن همراه. بسیاری از این افراد متمرکز در هند و اندونزی و گینه آفریقای اما میلر می گوید: فضایی-همراه مبتنی بر خدمات ارزشمند خواهد بود برای افرادی که زندگی می کنند در هر نقطه از رسیدن به برج های سلولی که او محاسبه می شود حدود 75 درصد از این سیاره است.

“اگر شما یک ساعت در خارج از واشنگتن DC به غربی Loudoun County وجود دارد مقدار زیادی از مناطق حتی در جاده های اصلی شریانی که هیچ اتصال” میلر می گوید. “این فقط اقتصاد برج های سلولی—شما نمی توانید هزینه برای ساخت آنها را در همه جا.”

سوال بزرگ این است که آیا هر کسی خواهد پرداخت تا برای فضا مبتنی بر سرویس های ماهواره ای حتی اگر فن آوری موانع در حال غلبه بر. هر دو Lynk و AST زده اند مشارکت با شرکت های مخابراتی که در حال کمک به آنها را ادغام با شبکه های خود را به آزمون فضا-همراه مبتنی بر خدمات است. زمانی که شبکههای ماهوارهای در حال آماده Lynk و AST به فروش خدمات به شرکت های مخابراتی خواهد کرد که رول سرویس های ماهواره ای به برنامه های موجود و احتمالا گسترش این خدمات به مکان های که در آن مردم نمی باید همراه اتصالات. اما آنها قادر به پیدا کردن به اندازه کافی مشتریان که می خواهند به پرداخت زمانی که سرویس هنوز پر از لکه و ممکن است تنها در دسترس برای چند ساعت در روز ؟ بدون قابل توجه کاربر پایه آن ممکن است دشوار برای فضا-همراه مبتنی بر شبکه برای افزایش سرمایه های عظیم مورد نیاز برای راه اندازی کافی ماهواره برای ارائه جهانی در حدود ساعت خدمات.

“برنامه های بلند پروازانه هستند, اما آنها معتبر می گوید:” Ibbetson. “ما چند سال از در واقع راه اندازی سرویس اما نشانه ها همه بسیار مثبت است.”

هر دو Lynk و AST زیادی برای اثبات کند. تاریخ تجاری اکتشافات فضایی مملو از شرکت هایی که ساخته شده تکنولوژی بزرگ و در عین حال نمی تواند به اندازه کافی مشتریان قبل از خزانه خود را خشک زد. اگر چه هر دو شرکت انجام داده اند برخی از موفق آزمون خود را از فن آوری هسته ای در مدار بازار خواهد شد و داور نهایی از آینده خود را—و یا اینکه آیا آنها در آینده در همه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im