با هدف از بین بردن brownouts و خاموشی تحقیقات جدید از UBC Okanagan دانشکده مهندسی مجدد چگونه برق توزیع شده در شبکه های قدرت.

تحقیق توصیف یک سیستم قدرت عمل خواهد کرد که شامل چندین ریزشبکه — جداگانه شبکه های عامل مانند جزایر منحصر به فرد است که می تواند قطع اتصال از قدرت اصلی تامین و اجرا به طور مستقل.

این islanded سیستم را ارائه برق به کوچکتر مناطق جغرافیایی مانند شهرهای بزرگ و محلات. در مورد شکست در اصلی سیستم محلی شبکه عملیات سیستم را حفظ خواهد کرد به چراغ.

“این microgrid را تشخیص مشکل اصلی سیستم قدرت و اراده خود جدا اجتناب از قبلا اجتناب ناپذیر قطع برق” توضیح می دهد که یوری رودریگز یک UBCO مهندسی برق, دانشجوی دکتری و مطالعه همکاری نویسنده است.

او توضیح می دهد که ادامه عرضه از قدرت در این حالت شما بستگی دارد در محلی در دسترس تولید ذخایر. این به این معنی است که صرفه جویی درمصرف انرژی حیاتی برای نگه داشتن islanded شبکه عملیاتی برای تا زمانی که ممکن است.

Rodrigues توصیف رویکرد خود را به عنوان تفاوت بین استفاده از حالت ورزش در ماشین خود را در مقابل حالت سازگار با محیط زیست. این microgrid می توانید توزیع قدرت در کمی رقیق سطح است که نمی خواهد تاثیر منفی الکترونیک در حالی که اجازه می دهد قدرت برای جریان برای مدت طولانی و بدون در حال اجرا.

“ما پیشنهاد جدید روش طول می کشد پایدار رویکرد اجازه می دهد ریزشبکه ها برای حفظ قدرت تا هر گونه کمبود را می توان بهتر به کار گرفته شده توسط microgrid خود” رودریگز می گوید.

چالش با استفاده از این مفهوم در یک بزرگتر سیستم این است که کسانی که در سیستم های بزرگتر ممکن است بیش از حد بی ثباتی — این می تواند در نتیجه کل سیستم خاموش کردن. Rodrigues امتیاز به مشابه اتفاق در سال 2003 زمانی که بسیاری از سواحل شرقی آمریکای شمالی فرو ریخت ترک میلیون ها نفر در تاریکی.

بسیاری از پادمان در حال حاضر وجود دارد در درون قدرت سیستم های توزیع برای بزرگ کردن سیستم عملیات, اما آنها تنها کمک به اولویت قدرت بر اساس ضرورت به معنی بیمارستان ها و زیرساخت ها را مقدم بر به طور منظم مصرف کننده و نیازهای او می گوید.

این رویکرد جدید از حفظ قدرت است که توزیع در ریزشبکه ها و در نتیجه کاهش یا از بین بردن brownouts و خاموشی به زودی می تواند یک گزینه برای سیستم های قدرت در سراسر جهان است. آن را نیز اجازه می دهد تا برای جهانی حفاظت از انرژی است که کاهش شبکه تقاضا و بهبود خودکفایی از microgrid به عنوان یک کل.

با توجه به Rodrigues خود را تست نشان می دهد این روش می تواند به طور قابل توجهی افزایش microgrid استقلال و ثبات بدون تاثیر بر گسترده سیستم قدرت.

“وجود دارد بسیاری از اجزای تشکیل دهنده یک سیستم قدرت از نسلی به توزیع قبل از برق می رسد در رسانه ها از مصرف کنندگان می گوید:” Rodrigues. “ایجاد یک سیستم این است که بیشتر خود به اندازه کافی قوی و پایدار کلیدی برای ایجاد یک اعتماد و خاموشی تجربه برای آینده قدرت مصرف کنندگان است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا Okanagan پردیس. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im