مدارس نوبت به نظارت Tech برای جلوگیری از Covid-19 گسترش

مدیران امید ردیابی چراغ را شناسایی که در آن دانش آموزان در جمع و چه کسی باید جدا اگر کسی قرارداد coronavirus.

هنگام بازگشت دانش آموزان به مدرسه در نیوآلبنی اوهایو در ماه اوت, آنها را با دقت تماشا به عنوان آنها را از طریق قرمز-آجر ساختمان و سراسر خوبی نگهداری چمن—و نه تنها توسط معلمان است.

منطقه مدرسه با پنج مدارس و 4,800 دانش آموزان برنامه ای برای تست یک سیستم است که نیاز به هر دانش آموز به پوشیدن الکترونیکی beacon برای ردیابی محل خود را در عرض چند پا در طول روز است. آن را ضبط خواهد شد که در آن نشستن دانش آموزان در هر کلاس درس نشان می دهد که آنها ملاقات و صحبت کردن و نشان می دهد که چگونه آنها را جمع آوری در گروه. امید است که چنین فناوری می تواند به جلوگیری و یا به حداقل رساندن شیوع Covid-19 مرگبار بیماری تنفسی در مرکز جهانی همه گیر.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

مدارس و کالج ها صورت یک چالش باور نکردنی سقوط می آیند. در سراسر جهان و معلمان و مدیران و پدر و مادر در حال کشتی با توجه به استقبال دانش آموزان به طور معمول شلوغ کلاس های درس و اتاق ناهار خوری, اتاق و خوابگاه در حالی که تهدید coronavirus باقی مانده است همیشه حاضر.

بسیاری از برنامه ریزی برای ادامه به تدریج و با دقت در حالی که نگه داشتن بچه ها پخش کردن به عنوان بسیاری که ممکن است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای بازگشایی مدارس توصیه مبهوت برنامه است که اجازه می دهد برای کوچکتر کلاس های باز ویندوز به ارائه گردش هوا اجتناب از های کتاب و کامپیوتر, تمیز کردن به طور منظم اتوبوس و کلاس و نیاز به ماسک و شستن دست. بسیاری از دیدن نوعی از آموزش از راه دور ادامه از طریق سال آینده.

یک تعداد انگشت شماری نیز با توجه به گسترش تکنولوژی برای کمک به. “ما بسیار علاقه مند در خودکار ردیابی از دانش آموزان می گوید:” مایکل Sawyers, سرپرست جدید آلبانی-دشت مدارس. او معتقد است که این فن آوری می تواند تعیین کند که آیا اجتماعی فاصله مشاهده می شود و کمک کند به سرعت شناسایی دانش آموزانی که ممکن است در معرض اگر کسی تست مثبت برای coronavirus.

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا می گوید او آگاه نیست, مدارس دیگر به دنبال اتخاذ دقیق نظارت اقدامات است. اما عقبی صادر کرده است دستورالعمل بازگشایی مدارس و کالج ها که هشدار در مورد فروشندگان بالقوه با استفاده از بحران را گسترش داده کاوی شیوه های.

کوچک اما رو به رشد نظارت صنعت فنر در اطراف Covid در حال حاضر با شرکت های تبادل همه چیز از متوسط-ردیابی دوربین های مادون قرمز و تماس با ردیابی نرم افزار برای بی سیم چراغ و دوربین های هوشمند برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله در محل کار. “این یکی از نگران کننده ترین بخش از این می گوید:” آلبرت فاکس Cahn, بنیانگذار تکنولوژی نظارت نظارت پروژه.

در حال حاضر Cahn می گوید: این صنعت کلبه مشتاق به پیدا کردن یک راه را به کلاس های درس. “یکی از چیزهایی که خواهد بود یک سود بزرگ راننده به طور بالقوه است که کودکان نیاز خواهد بود به خصوص طراحی دستگاه اگر آنها لازم نیست که گوشی های هوشمند,” او می گوید.

مانند بی شماری از مدارس دیگر کسانی که در نیوآلبنی-دشت منطقه با توجه به دمای معمولی چک و همچنین اجرای دقیق ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله. اضافی تکنولوژی ردیابی به سرنشین وجود دارد در هفته های آینده از طریق تابستان کلاس های مدرسه می آید از Volan که مبادرت به فروش چراغ بلوتوث به برخی از مدارس به عنوان یک ایمنی ابزار. این چراغ پیگیری که در آن مردم هستند و ارسال هشدار در شرایط اضطراری. Volan یکی از چندین شرکت در حال حاضر امید به فروش فن آوری آن به عنوان کمک به بازگشایی مدارس.

کتی هابیل کاردانی کمیسر امور خارجی و پروژه های خاص در ماساچوست وزارت تحصیلات عالی می گوید: برخی از دانشگاههای دولتی در ماساچوست در حال بررسی استفاده از چراغ.

RightCrowd که به فروش می رساند هوشمند بلوتوث مدالها به شرکت ها از جمله شرکت Honeywell و Genentech تا به توسعه یک سیستم است که مسائل یک هشدار اگر مردم بیش از حد نزدیک و دیگری که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با ردیابی. “ما سوالات آمدن از بسیاری از صنایع از جمله آموزش عالی و مدارس شبانه روزی می گوید:” مدیر عامل شرکت پیتر هیل.

این بیماری همه گیر تبدیل زندگی روزمره در سراسر جهان بسته شدن تقریبا همه ما مدارس در ماه مارس است. Glitchy زوم تماس را جایگزین فرد در مکالمات و دانش آموزان بدون دسترسی به کامپیوتر و اینترنت با سرعت بالا خطر سقوط. کالج ها و مدارس خصوصی که به اتهام هزینه های قابل توجهی ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای توجیه این هزینه اگر دانش آموزان در ادامه به یاد بگیرند که خود را از جداول آشپزخانه. بحث با این واقعیت پیچیده است کودکان به نظر نمی رسد به گسترش coronavirus به آسانی به عنوان بزرگسالان و به طور معمول نه به شدت دچار Covid-19—اگر چه برخی از به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر است.

دانشگاه آریزونا آغاز شده است در حال توسعه یک تماس ردیابی نرم افزار برای دانش آموزان است. آن را مانند کسانی که ارائه شده توسط دولت در بهداشت عمومی ادارات با استفاده از بلوتوث سیگنال های رد و بدل شده بین گوشی های هوشمند به طوری که به طور بالقوه آلوده دانش آموزان را می توان شناسایی و آزمایش و یا قرنطینه. مقامات در چندین کالج های دیگر تماس گرفته توسط سیمی گفت: آنها کاوش فن آوری های مختلف بود اما خیلی زود به بحث در مورد آنها.

مارکوس جمع اوری مدیر فن آوری در Kiski مدرسه یک مدرسه شبانه روزی خصوصی در Loyalhanna شهرستان پنسیلوانیا حدود 40 کیلومتری شرق پیتسبورگ می گوید که او در صحبت با Identigy یک شرکت تبلیغاتی از یک سیستم به رکورد جنبش مردم; همراه هوشمند کارت شناسایی و یا چراغ بلوتوث آن می تواند کمک به مدیریت Covid خطر است. این شرکت می گوید این پلت فرم نیز خواهد شد سازگار با تماس با ردیابی برنامه های ساخته شده توسط دیگران است. “خواهد بود که کادیلاک در نظر من” جمع اوری می گوید. “ما می دانیم که ما نیاز به شناسایی برخی از راه قادر به به طور خودکار تماس ردیابی فرایند دیگر از فقط شما می دانید صحبت کردن معلمان است.”

برایان Betze, سرپرست مدارس در Robbinsville نیوجرسی می گوید او می خواهد به استفاده از Volan سیستم است که او با استفاده از در مدرسه قبلی. “ما همیشه در تلاش برای ایجاد مدارس امن تر برای بچه ها و من معتقدم تکنولوژی بهترین راه برای انجام این کار” Betze می گوید.

اما Betze که می گوید: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای بازگشایی مدارس در نیوجرسی در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط فرماندار به نظر می رسد مطمئن نیستید که آیا Volan سیستم—و یا هر چیز دیگری که برای ماده—واقعا نگه داشتن بچه ها امن است. “بچه های مدرسه, دبیرستان, بچه ها, آنها می خواهند به صحبت با دوستان خود. آنها نگاه به جلو به کلاس تربیت بدنی, ناهار,” او می گوید. “تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا درمان من مطمئن هستم که آن را امن برای رفتن به عقب است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>