فن آوری می تواند جهان را نجات دهد. اما اختلاف بین انسان ها همچنان ادامه دارد و این نوع است که می کشد.

مقدمه: من به عنوان خوانده شده زیادی است. من همیشه باید. هر تصویر یک نوجوان امروز فتوشاپ را گوشی های هوشمند خود و جایگزین کردن آن با یک کتاب, و شما باید یک تصویر از تمام دوران کودکی است. من تمام روز در تمام شب من به عنوان خوانده شده در شام گاهی دزدانه یک کتاب به جدول زیر پیراهن من. من به عنوان خوانده شده به خوبی گذشته نقطه در مدرسه که در آن زمان خواندن به پایان رسید و ریاضی را آغاز کرده بود. من به عنوان خوانده شده در حالی که راه رفتن و حتی در حالی که در حال عبور از خیابان با وجود تهدید وحشتناک از واقعی فضایی مرگ آنها در نظر گرفته شده برای جلوگیری از.

در سال های بعد بخش عمده ای از آن مطالعه شده و علمی تخیلی. به طوری که لنز از آن من تمایل به مشاهده زندگی پسر من شده فکر کردن در مورد زندگی های زیادی می بینم. برای یک چیز, آن را مانند به نظر می رسد ما باید به حال بیش از اندازه کافی فن آوری و دانش به آدرس این coronavirus بحران به سرعت و به طور موثر. در عین حال که ما تحمل یک کاملا کشش فوق العاده ای از تاریخ درس از همه که sci-fi باید منجر به دردناک نتيجه گيری: به اندازه کافی وجود ندارد فن آوری در جهان به صرفه جویی در انسان از خودمان است.

وجود دارد چند چیز است که من در مورد نیل استفنسون Seveneves زمانی که آن را در سال 2015. مثل همیشه به من حس مقیاس و چشم انداز به طرز عجیبی آرامش. هر دو Seveneves و استفنسون زودتر Anathem پوشش timespans از هزاران سال. در Anathemیک جامعه مدرن شبیه به یکی از ما در امروز زندگی می کنند می یابد از ویرانه های بسیار قدیمی تر جامعه که همچنین شبیه به یکی از ما در امروز زندگی می کنند.

که آرامش بخش: مهم نیست که چه فاجعه رخ ما—و از جمله در Sevenevesماه از هم پاشیده به تریلیون قطعات کوچک که وارد فضای پشت سر هم به طور همزمان شعله و جوش این سیاره وجود دارد هنوز هم برخی از مردم در حدود پنج هزار سال بعد به داستان بگویید و تغییر تاریخ خود را.

کمتر آرامش بخش هر چند شامل چگونگی واکنش مردم در مواجهه با فاجعه. اگر چه انسان در تضاد است و عنصر مرکزی از تقریبا همه -fi مصدوم یا نه آن را نادر داستان است که ماده از factly بازی می کند که درگیری به نقطه ای که آن را تقریبا obliterates نژاد بشر است.

من به عذر خواهی برای Seveneves اخلال گران زیرا به خوبی از آن شده است پنج سال. رمان بازگو چگونه بخش کوچکی از جمعیت زمین فرار به فضا و بی درنگ درآمد حاصل از به راه انداختن جنگ برادرکشی به حدی است که در نهایت تنها هفت زنان چپ (هفت “Eves”). و حتی آن دسته از زنان هنوز اختلافات عمیقی که آنها هنوز هم طنین انداز 5000 سال بعد در قالب هفت گونه از انسان است.

نه برای هیچ چیز راه آخرین نفر باقی مانده در جهان را پاره جدا از هم است که از طریق رسانه های اجتماعی. (استفان گسترش همان ایده به حد وحشتناک در جدیدترین کتاب سقوط یا طفره رفتن در جهنم.) من او را در مورد دیدگاه های خود را در رسانه های اجتماعی در سال 2015 و او cavalier: این فقط یک مفید طرح دستگاه گفت: یک راه برای مردم را به استدلال می کنند و تحریک هر یک از دیگر به وجودی جنگ است. تنها بعد از آن او به نظر می رسد به درک چه مقدار از یک نقطه طرح او واقعا می خواهم آمار بر.

من این را تا آنجا که من به یاد داشته باشید که شوکه خواندن این کتاب در چه پوچ از آن پذیرش این جنگ است. استفنسون نمی سعی کنید به حل و فصل آن را در همه. خود را شخصیت های شرور هستند unapologetically خیلی بد. آنها خودشیفتگی و بیهوده و دامن زدن به اختلاف در هدف حتی زمانی که سرنوشت بشریت در خطر است. به آنها چسبیده به غلط و خودخواهانه هدف; و هیچ چیز حتی یکی از آخرین هفت انسان زنده خواهد شد و منصرف کردن آنها. هیچ قهرمانانه پیوستن به از دست. هیچ پایان خوشی. هیچ معجزه آسا لحظه ای از تحقق و عمیق شخصی تغییر برای خوب بیشتر. هیچ کس بازخرید. این تبهکاران واقعا هستند به عنوان مادر من استفاده می شود به من بگویید که قهرمانان داستان خود را دارند.

آن را به عنوان اتفاق می افتد بسیاری از کتاب های من در خواندن در اواسط 2010s شد و دست بر روی برخی از نسخه های این تم است. گستره, یک فضای وسیع سری ماجراجویی که در آن تنها پایدار عناصر مردم مخالفت به نقطه آخرالزمانی جنگ. کیم استنلی رابینسون مریخ سه گانه که در آن اختلاف نظر بر سر اینکه آیا و چگونه به استعمار مریخ در پایان فاجعه بار قیام. که فقط به عنوان واقعی از تمام sci-fi که آمده بود قبل از, البته, ستاره بازحمت حرکت کردن و Battlestar Galactica و Ender s Game و حتی آواتار (بهشت من کمک); تمام راه را به Robert Heinlein را ماه معشوقه خشن است. در هر یک نمایشی فردی اختلافات در هسته است.

اما چیزی وجود دارد در مورد خواندن Seveneves در سال 2015 که واقعا به من—افسرده من واقعا…. من تا به حال به نوبه خود به فندک کرایه چون من می خواهم آنقدر نا امید از مطالعه در مورد تمام راه هایی که مردم می فهمیدن به کشتن یکدیگر و تمام راه هایی که آنها می خواهم موفق به متحد در این صورت حتی آخرالزمان. من رد این روایت است. (من با این باور بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهد ممکن است از وارد کردن تصویر در این نقطه است.)

سریع به جلو به امروز است و ما در حال زندگی در آن روایت است. این پیشرفته ترین زمان در تاریخ بشر زمانی که اتومبیل باید پرواز و replicators باید تولید کربن-رایگان مواد غذایی برای همه است. ما دیده ایم باور نکردنی پیشرفت هوش مصنوعی و پزشکی شخصی و چاپ 3D و اینترنتبرای گریه کردن با صدای بلند—وسیله ای برای نگه داشتن کل مخزن از تاریخ بشر در دسترس برای همه برای دیدن و یادگیری از … و در عین حال ما هنوز در حال انجام قهرمانان و خائنانی و نه طرف نمی داند که آیا آن را یک یا دیگر.

وجود دارد هیچ بهانه ای برای عدم همکاری با یکدیگر برای کشف کردن که چگونه به شامل درمان و در نهایت درمان Covid-19. هیچ کدام. ما تکنولوژی و منابع و آسمان می داند که ما پول—ثروتمندترین افراد ثروتمندترین سازمان ملل باید این پول را برای کمک به فقیرترین آنهایی که و بنابراین برای کمک به همه ما است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

برخی از این تکنولوژی و تعاونی روح آمده است به این بیماری همه گیر در راه های باور نکردنی. کسانی 3D پرینتر تان شدیدا از تست سواب و سپر چهره و ماسک در کارخانه طبقه و در اتاق نشیمن. پزشکی از راه دور است که اجازه دادن به مردم برای ارزیابی Covid-19 علائم در خانه بدون قرار دادن هر کسی در خطر است. یادگیری ماشین است که الک را از طریق بالقوه درمان تجزیه و تحلیل میلیون ها سلول های انسانی به دنبال آنتی بادی برای کمک به مبارزه با بیماری های ناشی از رمان coronavirus. بیل گیتس ظاهر واکسن کارخانه آماده به jettison بسیاری از آنها را یک بار در مسیر امیدوار کننده پدیدار می شود. مردم در حال کمک به یکدیگر به صورت جداگانه و در محله ها و در جوامع است.

در عین حال اختلاف همچنان ادامه دارد (فقط نگاه کنید تا هماهنگ تئوری های توطئه در مورد دروازه خود را) و این نوع است که می کشد. در پایان ماه مارس نیویورکر منتشر شده از یک قطعه در مورد طاعون در داستان boy howdy است که آن را یکی از تاریک. از آنجا که 1600s به عنوان داستان می توانست آن رهبران شکست خورده اند به رهبری و مردم witlessly موفق به گوش دادن. ترین آثار در این ژانر هستند در مورد ناتوانی انسان برای جلوگیری از بدترین. بسیاری از آنها مسلما در مورد انسان بودن بدترین.

من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند ما شاهد است که بازی امروز به یک ناراحت کننده مدرک چه از طریق سیاست, بی کفایتی, احتکار, خودخواهی, توطئه, نژادپرستی, سن گرایی و یا گاه به گاه آشکار و کینه توزی.

در اینجا چیزی است که من می خواهم. من می خواهم داستانی به داستان. ویلیام گیبسون گفت: من در مصاحبه اخیر خود که یک داستان فقط می تواند خسته کننده اگر آن را ندارد یک پسر خوب و یک پسر بد. من می توانم این را قبول در داستان سرایی, اما من می خواهم دنیای واقعی برای بسیاری خسته کننده تر در عجله بسر می رسانید. اگر درس تمام داستان های من تا کنون خوانده شده است که مردم دیگه مردم حتی به گذشته هست. من حدس می زنم من هنوز هم به امید یک پایان خوش.

عکس: علم منبع; ناسا; فارست J. Ackerman/Corbis/گتی ایماژ; Sylvia Bors/گتی ایماژ; Jeff Kowalsky/گتی ایماژ


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net