منتقدان ترس جدید سازمان حفاظت محیط زیست قانون نمی خواهد به اندازه کافی محافظت از رودخانه ها و تالاب ها.

جان چیکا رژه/iStock.com

نوشته شده توسط E&E News

آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) پانل مشاوره نهایی قابل توجه ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نونما آب تمیز عمل حکومت و گفت: عناصر حیاتی هستند به اندازه کافی بر اساس علم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست در ژانویه صادر شده آن قابل کشتیرانی در آبهای حفاظت از قانون که اصلاح تعریف “آبهای ایالات متحده” یا WOTUS روشن است که جریان تالاب ها و باتلاق حکم فدرال حمایت.

قاعده این است که به طور قابل توجهی باریک تر در دامنه از یکی صادر شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و از آن است که مطمئن شوید که برای ملاقات با پرونده های حقوقی یک بار منتشر شده است.

سازمان حفاظت محیط زیست علم هیئت مشاوران (SAB) گفت: برخی از این تغییرات به اندازه کافی بر اساس علم است.

در تفسیر این هیئت در زمان موضوع, با, برای مثال, قانون خروج از آب های زیرزمینی زودگذر رودخانه ها و تالاب ها که اتصال به بدن از آب در زیر سطح.

“پیشنهاد قانون” هیئت مدیره نوشت: “نمی کند در حال حاضر علم جدید به حمایت از این تعریف نتیجه SAB می یابد که حکومت پیشنهاد شده فاقد توجیه علمی در حالی که به طور بالقوه معرفی جدید خطرات برای سلامت انسان و محیط زیست.”

سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی مولی بلوک گفت: آژانس “قدردانی و احترام به کار و مشاوره SAB” که در آن به نگرانی های مطرح شده در طول دوره نظر عمومی بر این قاعده است.

او افزود: با این حال که SAB است نه محدود توسط کنگره قدرت و یا مبهم دادگاه عالی تصمیم گیری های قضایی موضوع است.

“آژانس تعریف از آب های ایالات متحده آمریکا است که آگاهانه با علم” او نوشت: در یک ایمیل “اما علم نمی تواند تعیین می کند که برای رسم خط بین فدرال و ایالتی و یا قبیله ای آب به عنوان کسانی که حقوقی, تفاوت ایجاد شده در چارچوب کلی و ساخت از آب تمیز عمل می کنند.”

این SAB ارائه می دهد ویژگی های علمی و مشاوره به آژانس در طیف گسترده ای از rulemakings.

انتقادات از WOTUS حکومت قابل توجه هستند چرا که بسیاری از اعضای هیئت مدیره نام توسط سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler یا اسکات Pruitt سلف خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

تفسیر نهایی پنج شنبه است و شبیه به یک نسخه پیش نویس به دست آمده توسط E&E News در ماه ژانویه است. در نسخه نهایی این SAB اذعان کرد که هیئت مدیره کامل بررسی پیش نویس تفسیر در Jan. 24. چهار نفر از اعضای نه موافقت با آن است.

آن را ارائه گسترده انتقادات از قانون است.

“این SAB” آن گفت: “در می یابد که این پیشنهاد تجدید نظر در تعریف WOTUS … کاهش می یابد برای حفاظت از ملت ما را آب می کند و با ارائه یک مبنای علمی در حمایت از سازگاری آن با هدف بازسازی و حفظ ‘شیمیایی و فیزیکی و زیستی صداقت” از این آب.”

در خصوص این انتقاد که چگونه قانون رفتار هیدرولوژیک اتصال بین تالاب ها و آب های زیرزمینی به طور سنتی با کشتیرانی آب.

حکومت “می کند نه به طور کامل ترکیب بدن از علم در اتصال آب قبلا بررسی توسط SAB در بر داشت و به نمایندگی از یک توجیه علمی برای کاربردی از جمله اتصال در قانون ساخت” تفسیر گفت.

علاوه بر آن گفت: این قانون “ارائه می دهد هیچ قابل مقایسه با بدن نظیر بررسی شواهد و هیچ توجیه علمی برای بی توجهی به اتصال آب های پذیرفته شده توسط جریان هیدرولوژیکی علم است.”

همچنین با انتقاد از قوانین و مقررات به استثنای کانال های آبیاری اشاره کرد که E. coli موجود در سبزی های برگ دار است که اغلب به ترسیم حیوانات آلودگی از feedlots یا مراتع نزدیک چنین خواهد شد.

و هیئت مدیره گفت: وجود دارد هیچ پایه و اساس علمی برای اتخاذ یک سطح آب بر اساس تعریف WOTUS.

“[T]او رویکرد نه استوار بر علم” آن گفت: “فراهم می کند و نه دراز مدت وضوح.”

تجدید چاپ از Greenwire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im