دانشمند در حال مسابقه برای مدل بعدی حرکت می کند از یک کوروناویروس که هنوز هم سخت به پیش بینی

این مدل نشان می دهد که محتمل ترین راه که رمان coronavirus را به گسترش از فرودگاه بین المللی در پکن به فرودگاه در سراسر جهان است. حباب اندازه نشان دهنده خطر نسبی در هر فرودگاه.

خنجر Brockmann

فراتر از خود چین و تایلند کشور است که به احتمال زیاد خواهد شد که افرادی که وارد در یکی از فرودگاه با یک عفونت رمان coronavirus (2019-nCoV) است که بیمار بیش از 30 ، 000 مردم است. بنابراین می گوید: آخرین به روز رسانی از یک خطر جهانی ارزیابی مدل ایجاد شده توسط یک تیم از محققان از دانشگاه هومبولت برلین و موسسه کخ رابرت که متکی در سفر هوایی داده است.

بعد در این تیم لیست ژاپن—اوزاکا را در فرودگاه بین المللی, جالب, است, بیشتر در معرض خطر از توکیو—که پس از کره جنوبی و هنگ کنگ و پس از آن ایالات متحده است. روسیه به احتمال زیاد بیشتر افراد آلوده به پرواز در از هند و آلمان (عمدتا فرانکفورت و مونیخ فرودگاه) است که آسیب پذیر ترین کشور در غرب اروپا و اتیوپی است که تنها مسیحیان برای شکستن به بالا 30 از ویروس-threated کشور است.

پس چگونه به طور جدی باید این مدل و ده ها تن دیگر شبیه سازی های کامپیوتری از شیوع تواند ؟ دانشمندان در حال مطالعه 2019-nCoV شیوع در حال گرفتن مقدار زیادی از داده ها به groundtruth و نیشگون گرفتن و کشیدن مدل های خود را. همانطور که دیروز برای مثال در اکثر موارد تایید شده در خارج از سرزمین اصلی چین در ژاپن (45) و سنگاپور (28) و تایلند (25) هنگ کنگ (24) و کره جنوبی (23). که می تواند به عنوان یک موفقیت نسبی برای برلین مدل, اما آن را نیز نشان دهنده این است که پویا شیوع است که upends مفروضات غرب با سرعت خیره کننده; برای مثال فرودگاه در ووهان چین, شیوع بیماری را در کانون بسته شد در 23 ژانویه که اساسا تغییر هواپیمایی صادرات ویروس و امروز وجود دارد 61 تایید موارد بر روی یک کشتی کروز در سواحل ژاپن است.

“این است که بسیار یک ابزار برای ساخت کمی پیش بینی ها می گوید:” درک Brockmann یک فیزیکدان در هومبولت که منجر مدل سازی تیم است. “مقامات بهداشت عمومی و سیاستگذاران باید به منظور توسعه یک شهود به دلیل این ویروس چیزی ناشناخته است. مدل می تواند کمک به شما توسعه یک شهود.”

سراسیمگی از مدل های 2019-nCoV شیوع بیماری ها به اشتراک گذاشته شده در وب سایت قبل از مطبوعات و سرور و در مجلات مورد بررسی و بسیاری از تلاش برای انجام این کار به مراتب بیشتر از فقط تیز کردن افکار خود را در مورد که در آن آلوده به مسافران هوایی در حال رفتن به زمین است. اگر آنها به اندازه کافی قوی داده های مدل را می بینی نرخ که در آن شیوع رشد خواهد کرد و کمک به پیش بینی تاثیر انواع مداخلات. “هنگامی که شما شروع به شامل بیماری پویایی و جمعیت اطلاعات وجود دارد اطلاعات بیشتر از فقط شهود می گوید:” الساندرو Vespignani یک بیماری عفونی modeler در دانشگاه.

محور بسیاری از شیوع بیماری/بیماری های عفونی/مدل های پاتوژن است “پایه تولید مثل تعداد” و یا Ro (تلفظ “الف صفر” یا “R جز”). آن را اساسا چگونه بسیاری از مردم هر فرد آلوده می تواند آلوده اگر انتقال این ویروس است و نه مانع قرنطينه ماسک صورت و یا عوامل دیگر. افسران همچنین نگاه کنید به گذشت زمان است که چه مدت آن طول می کشد برای این ویروس به علت علائم. سریال فاصله عوامل در زمان بین یک فرد در حال توسعه علائم و تماس با بیمار شدن. در این جوان شیوع گمنام معما هر مدل. برآورد فعلی برای 2019-nCoV را گذشت زمان شده است سخت به سنجاق کردن با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد وجود دارد طیف وسیعی از 2 تا 14 روز. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که باید با دقت وزنی در این نقطه و به همین دلیل این مدل دارای مشکلات” Vespignani می گوید.

یکی از اولین مدل های به آمده—و توسط یک گروه در امپریال کالج لندن در وب سایت خود را در ژانویه 17—نگاه تایید عفونت های خارج از چین برای پی بردن به تعداد عفونت است که به احتمال زیاد تا به حال رخ داده در ووهان. در آن زمان این گروه منتشر شد که مدل ووهان تا به حال تنها گزارش شده که 41 بیماری های ناشی شد ویروس و مدل تخمین زده شده است که 12 ژانویه عفونت کرده بود در واقع بیمار 1723 مردم در این شهرستان است. کسانی که تخمین می زند که شگفت انگیز در آن زمان به نظر می رسد عجیب و جالب در حال حاضر: همانطور که از 5 فوریه وجود دارد 27,619 تایید موارد و مدل سازی مطالعه توسط دانشگاه هنگ کنگ یوسف وو و همکاران که آنلاین منتشر شده توسط لانست on31 ژانویه تخمین زده است که ووهان به تنهایی تا به حال 75,815 موارد توسط 25 ژانویه است.

بسیاری از اوایل محاسبات—از جمله اولیه فرودگاه تجزیه و تحلیل انجام شده توسط Brockmann تیم—تمام معنی از دست داده پس از ووهان تعطیل حمل و نقل عمومی. “این در حالی است که 2 هفته پیش که به نظر می رسد مانند 2 سال پیش در حال حاضر” Vespignani می گوید.

یکی از مهمترین و دشوارترین رمز و راز در این لحظه است که می تواند تضعیف مدلسازی این است که آیا مردم با 2019-nCoV که علائم می تواند به انتقال عفونت شود. این امکان وجود دارد که افراد آلوده که هرگز بیمار شدن اما هنوز انتقال. همچنین ممکن است افراد آلوده که قبل از انتقال آنها به توسعه علائم. “بسیاری از سرنوشت این بیماری همه گیر است که در این عنصر” Vespignani می گوید.

ویروسی تست های تشخیصی استفاده می شود برای تایید موارد در حال حاضر به طور معمول تنها انجام شده بر روی افرادی که به دنبال مراقبت زیرا آنها بیمار هستند. یک راه برای پیدا کردن بدون علامت یا presymptomatic موارد است که به بررسی مردم خون نشانه هایی از یک پاسخ ایمنی 2019-nCoV. “بدانید که تا چه حد کامل گسترش شما می خواهم به جمع آوری نمونه خون از تماس با افراد آلوده و انجام همان 2 هفته بعد و ببینید اگر آنها به توسعه آنتی بادی ها به ویروس می گوید:” ماریون Koopmans که تیم در مرکز پزشکی اراسموس در مسابقه به منظور توسعه یک تست آنتی بادی برای 2019-nCoV. “است که به شما یک تخمین بهتر از گسترش بدون علائم است.”

مدل همچنین ممکن است واضح تر می شود به عنوان محققان بهتری درک اپیدمیولوژی موارد آلوده که بدان معنی است که اطلاعات در مورد محل سکونت خود را, سلامت, سن و جنسیت. کسانی که اطلاعات می تواند کمک به افسران را بیشتر قابل اعتماد مفروضات در مورد عواملی مانند گذشت زمان. به این منظور محاسباتی اپیدمیولوژی Moritz, Kraemer در دانشگاه آکسفورد به رهبری غیر معمول تلاش برای تدوین “خط” فهرست از موارد تایید شده توسط الک را از طریق دولت, گزارش, پزشکی, ادبیات, قابل اعتماد حساب های رسانه های اجتماعی و رسانه ها. “خط لیست شامل فوق العاده اطلاعات مفید است که قابل مشاهده نیست در جمع مورد شمارش” کرامر می گوید. “متاسفانه خط لیست داده ها به ندرت در دسترس در طول شیوع و تا به حال تنها به طور معمول جمع آوری شده توسط دولت که به اشتراک گذاری آنها را آشکارا.”

این فهرست خط است که بیش از 15000 مورد آن در حال حاضر اسناد و مدارک همه چیز را که در مورد افراد آلوده. گروه او در حال حاضر با استفاده از داده ها در یک مطالعه که ارزیابی ظرفیت کشور در آفریقا به شناسایی و پاسخ به موارد; دو نفر از پنج آسیب پذیر ترین کشور در قاره های اتیوپی و نیجریه را از آنچه به آنها تماس بگیرید “ظرفیت متغیر” برای پاسخ به شیوع بیماری است. مدل سازی مطالعه ای که توسط گروه های مختلف با استفاده از داده ها برای ارزیابی انتقال دینامیک نتیجه رسید که یک بار در محل سه مورد وجود دارد که بیش از 50% شانس این ویروس می تواند تبدیل به تاسیس جمعیت است.

ساخت حس از Ro

در بالای نیاز به اطلاعات بهتر مدل نیز رنج می برند از چگونه پیش بینی های خود را در حال تفسیر توسط روزنامه نگاران و یا عمومی است. رابین Thompson, ریاضی, اپیدمیولوژی در آکسفورد که مدل شیوع ادعا بسیاری از خبرها را ناقص توصیف Roاساسی تولید مثل شماره اغراق آمیز و خطر گسترش یافته است. “این سوء استفاده در این شیوع” تامپسون می گوید.

ترین تخمین برای سال 2019-nCoV محاسبه است که Ro است که بین دو و سه که یک فرد آلوده آلوده را دو یا سه نفر دیگر. اما این فقط یک میانگین است. برخی از افراد آلوده توسط شانس برنده نیست انتقال این ویروس به هر کس دیگری. سوال واقعی از نظر جمعیت است و آنچه که به احتمال قوی با Ro می گویند 2.2 که وجود دارد خواهد بود پایدار انتقال ویروس ؟ با این ویروس جدید, تامسون محاسبه وجود دارد 54.5% شانس پایدار گسترش با شروع از یک فرد آلوده اگر چیزی مثلا یک واکسن مانع از انتقال.

Ro تغییر نمی کند در شیوع: یک ویروس خاص ثابت contagiousness عامل—سرخک برای مثال ، به راحتی گسترش بین مردم از آنفلوانزا است. اما حتی در صورت عدم وجود واکسن رفتار انسان و محیط زیست خود را می تواند تغییر دهد و احتمال گسترش یافته است. بیمارستان جداسازی افراد آلوده و یا آنها را انتخاب کنید به ماندن در خانه. کاهش بیشتر نیز اغلب رخ می دهد که شیوع و بسیاری از مردم تبدیل به ایمنی بدن به دلیل قرار گرفتن در معرض قبلی کاهش تعداد حساس میزبان. شستن دست با پوشیدن محافظ لباس و اجتماعی فاصله می همچنین کاهش نرخ انتقال. اوجی شیفت مانند زمستان تبدیل بهار ممکن است بر توانایی تنفسی ویروس برای انتقال از طریق هوا.

در زبان ویژه از افسران آنچه مهم است تغییر ناپذیر “پایه” تولید مثل تعداد Roاما آنچه تا حدودی unimaginatively اشاره به عنوان تولید مثل شماره یا R است که عوامل این دیگر متغیر است. R به طور مداوم در شار. در اینجا یک مثال از R به صورت درصد بیان: تامپسون محاسبه است که اگر 50 درصد از آلوده علامتی مردم جدا هستند و 20 درصد بدون علامت و سپس خطر انتقال پایدار است 24.2%.

را صفحه اصلی پیام از این تحقیق تجزیه و تحلیل است که کشورهای دیگر از چین هنوز هم شانس خوبی برای حاوی 2019-nCoV. “در اوایل شیوع, شما می توانید با استفاده از این واقعیت است که وجود دارد این احتمال چیزی محو کردن” تامپسون می گوید. “و اگر شما می توانید منزوی کردن چند افراد آلوده شما باید بسیار به سرعت پس از آن احتمال این محو بسیار بالاتر است.”

قدرت ممنوعیت سفر

در نهایت مدل یک علم مبتنی بر تلاش برای اطلاع رسانی عمومی و سیاست های بهداشتی. نگاهی به محدودیت های مسافرتی. وو می گوید او شک و تردید است که محدود کردن سفر از ووهان خواهد هر گونه تاثیر در گسترش در چین در این نقطه است. او با اشاره به محاسبات توسط یک تیم بین المللی از دانشمندان که ووهان محدودیت های مسافرتی که این محققان به عنوان بزرگترین قرنطینه در تاریخ بشر تاخیر گسترش به سایر شهرستانها در چین فقط 2.91 روز. “نگه داشتن ووهان قفل شده است و در حال حاضر تفاوت را برای [اپیدمیولوژیک] منحنی برای دیگر شهرستانها در چین در حال حاضر” وو می گوید. “در حال حاضر اجتماعی فاصله وجود دارد ضروری است.”

هنگ کنگ که دارای 24 تایید موارد تا به امروز صبر کردم تا امروز نزدیک به خود را در مرزها به مردم از سرزمین اصلی چین است. “مردم خواسته بود دولت به منظور کاهش جریان از سرزمین اصلی و دولت تا به حال دلایل مختلفی برای عدم تمایل به انجام این کار” وو می گوید. “بهداشت عمومی در اولویت است اما اقتصاد نیز یک نگرانی عمده است. اگر این کاهش و مردم در جریان آن همچنین می توانید قطع زنجیره تامین از محصولات لازم به هنگ کنگ.”

بنابراین تعادل بین سلامت عمومی و سیاست عامل 2019-nCoV را گسترش—که به معنی تصفیه درک Ro و R, جوجه کشی, زمان, سریال فاصله و دیگر متغیرهای تنها می تواند تیز یک مدل پیش بینی قدرت به یک نقطه. به عنوان بسیاری از هر صادقانه, مدل سازی, کاغذ, هشدار, “محدودیت وجود دارد به این تجزیه و تحلیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma