دانشمند شین هوا “به طور کامل پر هرج و مرج’ شرایط کشتی کروز ژاپن قرنطینه پس از شیوع ویروسی

یک متخصص بیماری های عفونی به شدت انتقاد کرد راه دولت ژاپن به کار گرفته شده COVID-19 بحران روی یک کشتی کروز لوکس لنگر انداخت در یوکوهاما. شرایط هیئت مدیره الماس شاهزاده بودند “نقض تمام اصول کنترل عفونت” و “به طور کامل پر هرج و مرج” این دانشمند Kentaro ایواتا از کوبه دانشگاه گفت: در یک ویدیو یوتیوب ارسال شده در سه شنبه شب.

او ادعا می کند در حال برافروختن در حال حاضر بحث شدید بیش از ژاپن دست زدن به بحران است. دانشمندان همچنین گسله آهسته انتشار داده های اپیدمیولوژیک در مورد کشتی است که می تواند کمک به تلاش های کنترل در جای دیگر.

ایواتا منتشر شد-12 دقیقه ای همراه با یک نسخه در ژاپن, تنها چند ساعت قبل از رسمی پایان دادن به یک قرنطینه است که نگه داشته است برخی از 3700 مسافر و خدمه محدود در کشتی پس از 5 فوریه در تلاش برای محدود کردن ورود ویروس به ژاپن است.

در ویدئو ایواتا نقاشی اخلال تصویر از شرایط این الماس شاهزاده خانم. “کشتی کروز به طور کامل ناکافی از نظر کنترل عفونت,” او گفت:. وجود دارد هیچ فرقی بین عفونت-رایگان “مناطق سبز” و به طور بالقوه آلوده قرمز “مناطق” Iwata گفت و مردم آمدن و رفتن بین مناطق با و بدون حفاظت فردی, تجهیزات خوردن ناهار و دست زدن به گوشی خود را با دستکش های حفاظتی ، عدم وجود منطقه جدایی تمدید کشتی مرکز پزشکی و حتی به افسر پزشکی. “او گفت که او در حال حاضر آلوده بود و او بود که از دست دادن حفاظت از خودش است.”

صحبت از یک یوکوهاما هتل اتاق که در آن او محدود خود را برای جلوگیری از افشای خانواده اش به ویروس Iwata گفت: علم امروز که او امیدوار است که او صریح تصویری منجر به تغییرات در ژاپن اداری با رویکرد پیشگیری از عفونت. او همچنین گفت ژاپن از دست رفته یک شانس برای پاسخ به مهم اپیدمیولوژیک سوال در مورد ویروس جدید و بیماری را باعث می شود. برای مثال یک بررسی دقیق است که آزمایش تمام مسافران در آغاز قرنطینه و به دنبال آنها را از طریق به پایان می تواند به ارائه اطلاعات در زمانی که عفونت رخ داده است و در جواب سوال در مورد انتقال این دوره از بیماری و رفتار ویروس. در غیاب چنین مطالعات “وجود دارد هیچ راهی برای گفتن [برای اطمینان حاصل کنید] اگر عفونت ثانویه رخ داده است پس از شروع قرنطینه” ایواتا می گوید.

کشتی کروز به طور کامل ناکافی از نظر کنترل عفونت.

Kentaro ایواتا کوبه دانشگاه

بحران آغاز شد و در 2 فوریه زمانی که مقامات ژاپنی متوجه شدند که یک مرد که در سمت چپ این کشتی در هنگ کنگ بود و بعد از سقوط بیمار و آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19. دولت تصمیم گرفت به قرنطینه کشتی امید محدود کردن ژاپن قرار گرفتن در معرض. دولتی محققان شروع به تست مسافران با علائم و نزدیک خود را تماس با ما. کسانی که تست مثبت گرفته شد کشتی برای جداسازی و مراقبت. تعدادی از عفونت ها به طور پیوسته افزایش یافته اما در نهایت به افزایش 621 امروز ساخت شیوع در الماس شاهزاده بزرگترین خارج از سرزمین اصلی چین است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه, ژاپنی, بهداشت عمومی کارشناس Shigeru امی سر از ژاپن جامعه مراقبت های بهداشتی سازمان دفاع از این استراتژی است. “ژاپن تصمیم در آن زمان به قرنطینه مسافران مناسب بود و توجیه” Omi گفت. او ارائه داده نشان می دهد اکثر مسافران آلوده بودند قبل از شروع قرنطینه اگر چه خدمه و آن های کابین ممکن است قرارداد این ویروس در کشتی خود گفت: Omi که قبلا ریاست غربی اقیانوس آرام در دفتر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی. اما اطلاعات او ارائه شده تنها تحت پوشش اول 168 مسافر و خدمه که بیمار شد و یا تماس نزدیک که تست مثبت است. (Omi بود و نه درگیر در تنظیم قرنطینه سیاست است اما در حال حاضر ارائه مشاوره به دولت در برخورد با گسترده تر COVID-19 چالش.)

بسیاری از دیگران وجود دارد که می گویند هیچ شکی نیست که این کشتی تبدیل به یک شناور داغ منطقه. “قرنطینه روند شکست خورده” Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با صراحت گفت: در 17 فوریه مصاحبه با ایالات متحده آمریکا امروز. “وجود افراد آلوده شدن در آن کشتی,” او گفت:. “بنابراین چیزی چپ چپ رفت.”

در مورد تعداد فزاینده ای از موارد ایواتا صحبت راه خود را در اطراف متعدد اداری موانع در نهایت قبل از پیوستن به یک فاجعه مدیریت تیم پزشکی که سوار کشتی دیروز او توضیح می دهد که در ویدئویی خود را. وحشت زده از آنچه او یافت ایواتا می گوید او شروع به پیشنهادات در مورد چگونه اضطراری اعضای تیم و دیگران در آینده روی می تواند به محافظت از خود را برای به حداقل رساندن احتمال حامل ویروس در ساحل. اما او دستور داده شد به ترک تنها پس از 2 تا 3 ساعت ، او نوشته های ویدئویی خود را بعد از عصر روز گذشته. در حالی که مبارزه با اشک او توضیح داد که چرا او رفت و عمومی: “من نمی توانم تحمل” این فکر که شرایط روی عرشه کشتی می تواند منجر به عفونت بیشتر است.

دانشمندان می گویند ژاپن در مواجهه با یک انتخاب دشوار است اما. این ممکن است بهتر است به خانه الماس شاهزاده مسافر و خدمه بر روی زمین در نزدیکی در طول 14 روز دوره قرنطینه سیمون کلارک یک میکروبیولوژیست در دانشگاه خواندن در بیانیه ای گفت: امروز. اما پیدا کردن امکانات رفاهی برای 3700 نفر برای 2 هفته به همراه کادر پزشکی به دنبال پس از آنها “ارائه شده خواهد بود قابل توجهی مانع,” او گفت:. اگر این ویروس به مردم محلی “است که باعث جدی لجستیکی و سیاسی مشکلات بهداشت محلی مقامات.”

اپیدیولوژی می تواند یاد بگیرند که بسیاری از آنچه اتفاق افتاده است روی عرشه کشتی, اما این اطلاعات بوده است آهسته به بیرون می آیند. یک تیم تحقیقاتی دولتی جمع آوری اطلاعات است که در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل و منتشر خواهد شد “به زودی” Takaji Wakita مدیر کل از موسسه ملی بیماری های عفونی (NIID) گفت: در روز دوشنبه نشست خبری. اما نه Wakita و نه یک مقام رسمی در وزارت بهداشت می گویند که نظارت علمی این تلاش است. این تاخیر می تواند مانع تلاشهای جهانی برای درک این بیماری می گوید: Hitoshi Oshitani یک virologist و بهداشت عمومی متخصص در دانشگاه توهوکو. “من گفتن [وزارت بهداشت مقامات] آنها نیاز دارید برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با جامعه بین المللی در اسرع وقت” Oshitani می گوید.

ژاپن فاقد یک سازمان مانند مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری شارژ با استفاده از تحقیقات به بهداشت عمومی Oshitani می گوید: “NIID متمرکز شده است بر پایه تحقیقات است.”

همانطور که برای الماس شاهزاده, Oshitani می گوید: quarantining یک کشتی “یک قرن 19 استراتژی است.” کسانی که در حال حاضر خروج از الماس شاهزاده احتمالا به توافق برسند. 300-به همراه آمریکایی ها که در سمت چپ کشتی یکشنبه شب و پرواز به ایالات متحده در یک پرواز اجاره مرتب توسط دولت آمریکا صورت یکی دیگر از 2 هفته در قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا یا تگزاس. عودت اتباع کشورهای دیگر صورت مشابه قرنطينه. اما ژاپن شروع به انتشار اولین مسافران باقی مانده امروز پس از آنها آزمایش منفی برای ویروس. آنها در حال حاضر رایگان به سفر در ژاپن. تست و انتشار تمام باقی مانده مردم بر روی تخته می رود که چندین روز طول بکشد.

در ویدئو, Iwata گفت: او زمان صرف شده در آفریقا برای کمک به مبارزه با ابولا در چین در سال 2003 سندرم حاد تنفسی بحران کمک کرده است و در بسیاری از کشورها در طول شیوع بیماری وبا. “من هرگز ترس از گرفتن عفونت خودم,” او گفت: “زیرا او می داند که “چگونه کنترل عفونت باید انجام شود.” اما روی الماس شاهزاده “من خیلی می ترسم از گرفتن COVID-19” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر